sta zene misle o muskarcima u srbiji?

muskarci u srbiji su:

  • ono sto treba da budu

  • feminizirani

  • nesto trece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao da drzavna granica odredjuje kvalitete muskaraca?
Ako pitas kakvi su Srbi kao muskarci to vec ima malo vise logike, ali samo malo jer nasi muskarci su kao i svi drugi: ima ih i dobrih i lepih i ruznih i onakvih i ovakvih samo nema savrsenih.
Mislim da su u proseku Srbi normalni i lepi muskarci i glasala sam da su bas onakvi kakvi treba da budu.
 
Nema kvalitetnih muskaraca.
Doslo je do nestasice kvalitetnih sirovina za njihovu izradu.
Cine se napori da se ova situacija izmeni.
Javnost ce biti blagovremeno obavestena.
Hvala

:)

Moja jetrva kad se naljuti na svog muza kaze: "Sve sto nam je u RS valjalo to je u ratu poginulo, sad se mora i ovo nazivati muskarcem"
Nepravedna je naravno ali eto podseti me tvoj post na njene reci.
 
u kapitalizmu jeste.nije ti ovo kuba:per:

Ne volEm Kubu....A ni socijalizam mi nije blizak.....
Samo ti je pitanje nekonkretno.... Po čemu si došla do zaključka da su muškarci krivi za loše stanje u državi? Koriste kondome pa nam natalitet opada? Ne zarađuju dovoljno za skupa putovanja i žeMske krpice? Puše? Piju? Tulumare? Kunu se u sportsku kladionicu ko u Boga? Šta?:roll:
 
Ne volEm Kubu....A ni socijalizam mi nije blizak.....
Samo ti je pitanje nekonkretno.... Po čemu si došla do zaključka da su muškarci krivi za loše stanje u državi? Koriste kondome pa nam natalitet opada? Ne zarađuju dovoljno za skupa putovanja i žeMske krpice? Puše? Piju? Tulumare? Kunu se u sportsku kladionicu ko u Boga? Šta?:roll:

Tako govori pametna i razumna zena.Steta sto ih je toliko malo.(barem u srbiji)
 
da li u srbiji ima kvalitetnih muskaraca? koliko su krivi za stanje u srbiji?

u srbiji ima sve vise kvalitetnih muskaraca a sve manje kvalitetnih zena (zensko sam ali priznajem :D). oduvek sam imala vise najboljih drugova nego najboljih drugarica. muski vise cuvaju tajne i lakse me upute u te neke "muske stvari". kod njih je sve prosto i realno.

ovo za stanje u srbiji bas ne razumem... preformulisi pitanje. da li mislis na politiku, ili nesto trece?
 
I meni nije najjasnije pitanje. Uopšte me nervira izjednačavanje ljudskog stvorenja sa robom na tržištu. A kvalitet je odlika onoga što se kupuje i prodaje jer mu se na osnovu "kakvoće" određuje i cena. Koliko košta "kvalitetan" muškarac u zemlji Srbiji bilo bi pravo pitanje kada bi postavljač teme objasni kakvu boju, oblik, ukus, miris, tvrdoću ili mekoću...jednom rečju kakva svojstva mora imati "pravi" a kakav "krivi" srpski muškarac....Onda mogu da zaređam po komšiluku i familiji i prebrojim....tj. sprovedem anketu....:hahaha:
 

Back
Top