Okrecete li se za muskarcima?

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.055
Prodje pored vas dobar frajer...
Kako se ponasate?
Nasmesite se 'ebozovno... ;)
Prodjete nezainteresovano... :whistling:
Ignorisete ga... :manikir:
Okrenete se za njim... :per:
Na ovo me podstaknula epizoda sa moreta od pre nekoliko godina. Prolazi nekoliko metara od mene strava tip, gleda me, a ja dignem nos, totalno ga ignorisem kao da je vazduh... vakum... Ma, kao da ne postoji... Prodjem nekoliko metara i okrenem se...ha...ha... i on se okrenuo... I desi se nesto najstrasnije... Tu su stajali neki stubovi, znate ono da nema prolaza kolima, jedan bio iskrivljen, polomljen... Ja smotana, kakvom me majka rodila, zapnem i razbijem se kao pipi... 'Ebo te, nije me ni bolelo, prvo sto sam uradila bilo je da pogledam je li on to video, odmah sam snimila da jeste i cereka se.:besna: Naravno, pokazao se kao dzentlmen, pritrcao, spakovao me u kola, odvezao u moj apartman, ocistio ranu. Kolena mi bila kao kod 10-godisnje dece. Jao, kako me bilo sramota.:rumenko: Eto, to je bio pocetak jedne lepe romanse. :heart:
 
Poslednja izmena:
Ja smotana, kakvom me majka rodila, zapnem i razbijem se kao pipi...

Ne okrecem se, al ovo me tako podseca na mene:hahaha:

Jednom sam se zagledala u nekog frajera koji mi je isao u susret pa nisam videla granu ispred sebe, nastavak jasan, ja s cvorugom on diskretno umro od smeha:roll: I drugi put opet od silnog gledanja, a opet ispred sebe, na autobuskoj stanici krecem da sedam na klupicu i promasim:rumenko:

O kolicini sramote ne treba da pisem:dash:

I da... Ne bese ni od jednog ni od drugog nikakve romanse:(
 
Prodje pored vas dobar frajer...
Kako se ponasate?
Nasmesite se ebozovno... ;)
Prodjete nezainteresovano... :whistling:
Ignorisete ga... :manikir:
Okrenete se za njim... :per:
Na ovo me podstaknula epizoda sa moreta od pre nekoliko godina. Prolazi nekoliko metara od mene strava tip, gleda me, a ja dignem nos, totalno ga ignorisem kao da je vazduh... vakum... Ma, kao da ne postoji... Prodjem nekoliko metara i okrenem se...ha...ha... i on se okrenuo... I desi se nesto najstrasnije... Tu su stajale neke cevcuge, znate ono da nema prolaza kolima, jedna bila iskrivljena, polomljena... Ja smotana, kakvom me majka rodila, zapnem i razbijem se kao pipi... 'Ebo te, nije me ni bolelo, prvo sto sam uradila bilo je da pogledam je li on to video, odmah sam snimila da jeste i cereka se.:besna: Naravno, pokazao se kao dzentlmen, pritrcao, spakovao me u kola, odvezao u moj apartman, ocistio mi ranu. Kolena mi bila kao kod 10-godisnje dece. Jao, kako me bilo sramota.:rumenko: Eto, to je bio pocetak jedne lepe romanse. :heart:

Mislim da bi muskarci objektivnije odgovorili..upravo se ovo desava a nastavak nema..ako idemo sa devojkom nas skeniraju za sekund a nju procenju vecnost..kompleksi u oba slucaja
 
pa bas dugo nisam videla dobrog frajera, bar ne tako dobrog da bih se okrenula ali sto da ne bih 100% treba ispostovati kad naidje jedan u 100 godina takav :)
neko od zena gore rece da se okrece cesce za ribama to je normala da se zene za zenama okrenu - nema boljeg dvogleda nego kad zena zenu pogleda definitivno ......i vrline i mane i srednja ocena to se sve iskalkulise za 15 sekundi :)
i stepen moguce ugrozenosti od strane iste ma sve hehehehehe
ipak u Srbiji ima 6 zena na jednog muskarca.....(a sad bi moj drugar rekao gde je onda mojih 6 zena:hahaha:)
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: DJM
Haha, meni se davno desilo nešto slično kao dolceviti, samo blaže - blesim ja u nekog frajera koji prošao pored mene, glava onako za 180 stepeni okrenuta i zakucam se u leđa čoveka koji je išao par koraka ispred mene, pa zastao da se javi na telefon :lol: "Izvin'te, oprostite, pardon..."

Daklem, okrećem se, nije greh gledati :mrgreen:
Mada, obično pre toga diskretno i nenametljivo kopam i rukama i nogama po tašni tražeći naočare :D
 
Prodje pored vas dobar frajer...
Kako se ponasate?
Nasmesite se 'ebozovno... ;)
Prodjete nezainteresovano... :whistling:
Ignorisete ga... :manikir:
Okrenete se za njim... :per:
Na ovo me podstaknula epizoda sa moreta od pre nekoliko godina. Prolazi nekoliko metara od mene strava tip, gleda me, a ja dignem nos, totalno ga ignorisem kao da je vazduh... vakum... Ma, kao da ne postoji... Prodjem nekoliko metara i okrenem se...ha...ha... i on se okrenuo... I desi se nesto najstrasnije... Tu su stajali neki stubovi, znate ono da nema prolaza kolima, jedan bio iskrivljen, polomljen... Ja smotana, kakvom me majka rodila, zapnem i razbijem se kao pipi... 'Ebo te, nije me ni bolelo, prvo sto sam uradila bilo je da pogledam je li on to video, odmah sam snimila da jeste i cereka se.:besna: Naravno, pokazao se kao dzentlmen, pritrcao, spakovao me u kola, odvezao u moj apartman, ocistio ranu. Kolena mi bila kao kod 10-godisnje dece. Jao, kako me bilo sramota.:rumenko: Eto, to je bio pocetak jedne lepe romanse. :heart:

Kako cela ta prica lici na tvoju drugaricu ...
 

Back
Top