Djavoli vs Andjeli

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
210.974
Culi sta za ono..andjeli nisu za k*ranje andjeli su da se vole?.u teoriji se slazem sa tim i takav osecaj imam kad vidim prelepu devojku..ali se uvek ispostavi suprotno i da joj treba pruziti djavolji tretman..kakva su vasa iskustva i sta mislite da li vise pobedjuje dobro ili zlo u izboru izmedju tih mogucnosti..kao neka ruzna prica koja se provlaci sa negativnim osobama..traume..cimanja ili nesto cisto..lepo..pozitivno?
 
Culi sta za ono..andjeli nisu za k*ranje andjeli su da se vole?.u teoriji se slazem sa tim i takav osecaj imam kad vidim prelepu devojku..ali se uvek ispostavi suprotno i da joj treba pruziti djavolji tretman..kakva su vasa iskustva i sta mislite da li vise pobedjuje dobro ili zlo u izboru izmedju tih mogucnosti..kao neka ruzna prica koja se provlaci sa negativnim osobama..traume..cimanja ili nesto cisto..lepo..pozitivno?

sad bas i ne znam sta si hteo da nas pitas, ali znam jedno
sve zene su da se vole, i sve zena su za k*ranje
i sve su djavolice i andjeli, samo ponekad jedna strana odvuce u svom pravcu
 
sad bas i ne znam sta si hteo da nas pitas, ali znam jedno
sve zene su da se vole, i sve zena su za k*ranje
i sve su djavolice i andjeli, samo ponekad jedna strana odvuce u svom pravcu

Pa to je ta teorija..ali nije bas tako..nekima smeta ako im previse paznje pruzis i drzis kao kap vode na dlanu..a neke se istope samo na pogled..meni se retko desi da bude nesto neutralno
 
Culi sta za ono..andjeli nisu za k*ranje andjeli su da se vole?.u teoriji se slazem sa tim i takav osecaj imam kad vidim prelepu devojku..ali se uvek ispostavi suprotno i da joj treba pruziti djavolji tretman..kakva su vasa iskustva i sta mislite da li vise pobedjuje dobro ili zlo u izboru izmedju tih mogucnosti..kao neka ruzna prica koja se provlaci sa negativnim osobama..traume..cimanja ili nesto cisto..lepo..pozitivno?

Ma reci ce ti se samo cim budes izasao iz puberteta.
 
Pa ti si rekao. Ne kapiram temu, tesko ti je da andjelu pruzis djavolji tretman u sexu? I to bi bila pobeda zla ili sta, nista ne razumem. :lol:
Opet povezujes..na prvi pogled se odnosi..na samaranje po guzi ili dugo ljubljenje ako insistiras..a pobeda u odnosu na izbor partnera i na sta lice te veze
ti baš ne voliš šarolikost i lepotu raznovrsnosti ovog sveta

Uh:lol:da bas se vidi po mom oku;)
 
politizovani Branislav Lecic i njegova replika iz "Bulevara revilucije"....
zena je zena....
i sta hoces da kazes da su davolice sve do jedne sa licem andjela ?
ti si bas imao tesko i traumaticno detinjstvo brate dragi, nije te zivot mazio, a ni andjeli :D

Zene su da se VOLE ! a pod voleti ja smatram i da ih mazis i da ih yebes i ljubis i grlis ....
 
Pa to je ta teorija..ali nije bas tako..nekima smeta ako im previse paznje pruzis i drzis kao kap vode na dlanu..a neke se istope samo na pogled..meni se retko desi da bude nesto neutralno

Ja bih rekao da ce ogromnu vecinu zena preterana paznja ugusiti.
Kao i prerano i prebrzo priznavanje osecanja, na primer posle prvog sastanka.
Ko normalan bre moze da ima neka osecanja prema osobi koju ne poznaje.
Zene to ispravno tumace kao yaya.renje i laskanje da bi se lakse doslo do sexa ili pak kao nestabilan, picko.pacenicki i smaracki tip muskarca.
I rekao bih da su u oba slucaja u pravu :lol:

Dakle, svejedno da li su andjeli ili djavoli i paznju treba pruzati u razumnoj meri.
 
politizovani Branislav Lecic i njegova replika iz "Bulevara revilucije"....
zena je zena....
i sta hoces da kazes da su davolice sve do jedne sa licem andjela ?
ti si bas imao tesko i traumaticno detinjstvo brate dragi, nije te zivot mazio, a ni andjeli :D

Zene su da se VOLE ! a pod voleti ja smatram i da ih mazis i da ih yebes i ljubis i grlis ....

Jeste kume al zato i vagamo sta im pruziti;)
 
Ja bih rekao da ce ogromnu vecinu zena preterana paznja ugusiti.
Kao i prerano i prebrzo priznavanje osecanja, na primer posle prvog sastanka.
Ko normalan bre moze da ima neka osecanja prema osobi koju ne poznaje.
Zene to ispravno tumace kao yaya.renje i laskanje da bi se lakse doslo do sexa ili pak kao nestabilan, picko.pacenicki i smaracki tip muskarca.
I rekao bih da su u oba slucaja u pravu :lol:

Dakle, svejedno da li su andjeli ili djavoli i paznju treba pruzati u razumnoj meri.

:ok:e to upravo rekoh
 
politizovani Branislav Lecic i njegova replika iz "Bulevara revilucije"....
zena je zena....
i sta hoces da kazes da su davolice sve do jedne sa licem andjela ?
ti si bas imao tesko i traumaticno detinjstvo brate dragi, nije te zivot mazio, a ni andjeli :D

Zene su da se VOLE ! a pod voleti ja smatram i da ih mazis i da ih yebes i ljubis i grlis ....

iskusno krompiricu :klap:
 

Back
Top