EVROPO, imamo alternativu!!!

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Jutros je Dinkic za RTS izjavio povodom savetovanja ekonomista na Kopaoniku da ce izmedju ostalog Srbija potpisati sporazum sa Belorusijom o bescarinskom uvozu kao da ce isti takav sporazum potpisati najverovatnije i sa Turskom,a pregovara se i sa Iranom I jos nekim zemljama i ja licno mislim da su to dobre vesti...ali postavljam pitanje i sebi i vama...da li je to ujedno i uvijeno priznanje vlasti da od EU nema nista u blizoj pa i daljoj buducnosti i da li DS i njihova udarna pesnica G17(DS i G17 su ono sto su nekad bili SPS i JUL i to niko ne moze da porekne) priznaju da su bili glupi i naivni sto su verovali zapadnoevropskim prevarantima...ili su mozda znali to sve ove godine,ali su nas od 1990 do 2000 lagali samo da bi dosli na vlast a od 2000 do sada lagali da bi sto duze ostali na vlasti...Da podsetim o istim trzistima(zemljama) i njihovom ekonomskom priblizavanju je svojevremeno govorio i Slobodan Milosevic a ovi danasnji se smejali i rugali na to!!!
 
Poslednja izmena:
obrazlozenje za promenu naziva teme

imao Haso papagaja koji je kad god dodje mujo govorio Mujo..kad mu Mujo kaze molim a papagaj mu odgovori..MARSH U P..IZDU MATERINU..jednom Muji dojadi i kaze Hasi ..bolan ja ti vishe necu dolaziti kad imash nekulturnog papagaja
na to ce ti Haso dodji ..naucio sam ga pameti
sledeci put kad je Mujo dosho papagaj opet rece E MUJO..kaze Mujo sha je
a papagaj ce...ZNASH TI
 
Jutros je Dinkic za RTS izjavio povodom savetovanja ekonomista na Kopaoniku da ce izmedju ostalog Srbija potpisati sporazum sa Belorusijom o bescarinskom uvozu kao da ce isti takav sporazum potpisati najverovatnije i sa Turskom,a pregovara se i sa Iranom I jos nekim zemljama i ja licno mislim da su to dobre vesti...ali postavljam pitanje i sebi i vama...da li je to ujedno i uvijeno priznanje vlasti da od EU nema nista u blizoj pa i daljoj buducnosti i da li DS i njihova udarna pesnica G17(DS i G17 su ono sto su nekad bili SPS i JUL i to niko ne moze da porekne) priznaju da su bili glupi i naivni sto su verovali zapadnoevropskim prevarantima...ili su mozda znali to sve ove godine,ali nas od 1990 do 2000 lagali samo da bi dosli na vlast a od 2000 do sada lagali da bi sto duze ostali na vlasti...Da podsetim o istim trzistima(zemljama) i njihovom ekonomskom priblizavanju je svojevremeno govorio i Slobodan Milosevic a ovi danasnji se smejali i rugali na to!!!
Ма зна свако писмен, да од ЕУ нема ништа...само евроталибани мисле да има...али они из својих интереса!
 
Jutros je Dinkic za RTS izjavio povodom savetovanja ekonomista na Kopaoniku da ce izmedju ostalog Srbija potpisati sporazum sa Belorusijom o bescarinskom uvozu kao da ce isti takav sporazum potpisati najverovatnije i sa Turskom,a pregovara se i sa Iranom I jos nekim zemljama i ja licno mislim da su to dobre vesti...ali postavljam pitanje i sebi i vama...da li je to ujedno i uvijeno priznanje vlasti da od EU nema nista u blizoj pa i daljoj buducnosti i da li DS i njihova udarna pesnica G17(DS i G17 su ono sto su nekad bili SPS i JUL i to niko ne moze da porekne) priznaju da su bili glupi i naivni sto su verovali zapadnoevropskim prevarantima...ili su mozda znali to sve ove godine,ali nas od 1990 do 2000 lagali samo da bi dosli na vlast a od 2000 do sada lagali da bi sto duze ostali na vlasti...Da podsetim o istim trzistima(zemljama) i njihovom ekonomskom priblizavanju je svojevremeno govorio i Slobodan Milosevic a ovi danasnji se smejali i rugali na to!!!

Све раде што је тупио Коштуница.

Још мало ће почети да примењују и његове економске мере за ублажавање кризе.
Кад буду узели робни кредит од Русије, баш ме занима шта ће ови локални, а и шире, еврослинаци да кажу на то...јер то је једино решење за спас Србије, окретање ка земљама које си поменуо, плус Кина, Бразил...мислим да је сваком ко има макар просечну памет јасно да у ЕУ нећмо ући никад.
 
Juce bila neka dva orangutana na RTS u Oku , tema Gvozdena Zavesa Eu. Najjaci mi je scena pri kraju kada posle priloga o tome kako je Merkelova glatko odbacila Djurcanov predlog, Djelic se javlja sa izjavom da Evropa nikad nije bila jedinstvenija i solidarnija. :hahaha:
 
Ja ne mogu da verujem da je ovim domacim trkacima i drkacima (politicarima) trebalo 9 godina da bi shvatili da onaj njihov takozvani "zacrtani put u EU" glavom kroz zid ne vodi nigde.....
Dobar politicar treba da gleda bar 10-20 godina u napred a ovim nasim ni obicna svakodnevnica nije jasna.
Pa na kraju mogu da razumem i njih jer su politicki nepismeni i obicni diletanti, ali ne mogu da razumem da su sve svoje znanje potrosili samo na kontrolu svesti, "ispiranje mozga" i stvaranje svojih zombija ili demokratske omladine i slicnih komunisticko-fasistickih kreatura samo sada sa promenjenim nazivom demokratski. I dok su sa praznim frazama i idejama zaglupljivali naciju na drugoj strani su svesno i sistematski unistavali sve sto ima u svom predznaku proizvodnja i ekonomija.
E sad je dosla maca na vratanca kada para nema, posla nema, sve stoji i svi cute.......

A batina je spremna......
 

Back
Top