Uticaj ljubavi

Poruka
15.196
Koliko nas ljubav menja?:think:
Ne partner i neki medjusobni uticaji vec to osecanje pa makar bilo i neuzvraceno ?
Da li pravi od ljudi slabice , mekusce , od egocentricnih -osetljive empaticne dushe ?
Da li postajemo bolji zahvaljujuci njoj?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koliko nas ljubav menja?:think:
Ne partner i neki medjusobni uticaji vec to osecanje pa makar bilo i neuzvraceno ?
Da li pravi od ljudi slabice , mekusce , od egocentricnih -osetljive empaticne dushe ?
Da li postajemo bolji zahvaljujuci njoj?

Mislim da nas ne menja, jer, svi smo takvi kakvi smo. Ono što se, zapravo, dešava, je izbijanje u prvi plan nekih naših osobina kojih, možda, nismo ni bili svesni do tad. Moja jedina, prava, velika ljubav mi je otkrila do kojih granica mogu biti dobar i loš, čak zao. Sa nevericom sam pratio svoje misli, osećanja i dela u tom periodu. Bio sam oduševljen, a zatim zgrožen. Da li je moguće da sam to ja?! Na sreću i na žalost, moguće je. Strah me je od činjenice koliko malo poznajem sebe i kao pozitivca i kao negativca. Iskustvo me je naučilo da dobro držim sam sebe na uzdi; za svaki slučaj.
 
Koliko nas ljubav menja?:think:
Ne partner i neki medjusobni uticaji vec to osecanje pa makar bilo i neuzvraceno ?
Da li pravi od ljudi slabice , mekusce , od egocentricnih -osetljive empaticne dushe ?
Da li postajemo bolji zahvaljujuci njoj?

Mislim da samo pojacava vec postojece osobine.
Ako smo slabici, bicemo jos slabiji, ako smo egocentrici, bicemo jos veci.
Ne verujem da postajemo bolji.
Na nekoj ranijoj temi rekoh vec da mislim da nema te ljubavi koja ce od loseg coveka napraviti dobrog. Ili je to moguce da se desi samo u odnosu prema partneru.
Ali, ako je neko dobar samo prema nama, a prema svima ostalima je i dalje djubre, koliko je taj neko zaista dobar, i kad cemo i mi sami preci u grupu svih ostalih
 
Mislim da samo pojacava vec postojece osobine.
Ako smo slabici, bicemo jos slabiji, ako smo egocentrici, bicemo jos veci.
Ne verujem da postajemo bolji.
Na nekoj ranijoj temi rekoh vec da mislim da nema te ljubavi koja ce od loseg coveka napraviti dobrog. Ili je to moguce da se desi samo u odnosu prema partneru.
Ali, ako je neko dobar samo prema nama, a prema svima ostalima je i dalje djubre, koliko je taj neko zaista dobar, i kad cemo i mi sami preci u grupu svih ostalih

:worth::worth::worth:
 
Koliko nas ljubav menja?:think:
Ne partner i neki medjusobni uticaji vec to osecanje pa makar bilo i neuzvraceno ?
Da li pravi od ljudi slabice , mekusce , od egocentricnih -osetljive empaticne dushe ?
Da li postajemo bolji zahvaljujuci njoj?

mene menja
izvlaci maximum iz mene, i u tom smislu postajem bolja, a ne postajem bolja osoba generalno
uglavnom se to "bolja" svodi na to kakva sam prema doticnom objektu paznje
ne mrzi me da budem stalno izdepilirana, ni da izmisljam stvari koje cu skuvati samo za njega, ni da se sexam i dalje iako me sve boli
nekako sam sva lepa, i vrcava, i pametna, i duhovita
i okrecu se za mnom na ulici...i ja za njima:lol:
ljubav me ne pravi me nikada slabom, samo ponekad nervoznom
ne cini da se osecam ranjivom, cini da se osecam voljenom
 
mene menja
izvlaci maximum iz mene, i u tom smislu postajem bolja, a ne postajem bolja osoba generalno
uglavnom se to "bolja" svodi na to kakva sam prema doticnom objektu paznje
ne mrzi me da budem stalno izdepilirana, ni da izmisljam stvari koje cu skuvati samo za njega, ni da se sexam i dalje iako me sve boli
nekako sam sva lepa, i vrcava, i pametna, i duhovita
i okrecu se za mnom na ulici...i ja za njima:lol:
ljubav me ne pravi me nikada slabom, samo ponekad nervoznom
ne cini da se osecam ranjivom, cini da se osecam voljenom

Tj. izvlaci seximum iz tebe... :ok:
 
mene menja
izvlaci maximum iz mene, i u tom smislu postajem bolja, a ne postajem bolja osoba generalno
uglavnom se to "bolja" svodi na to kakva sam prema doticnom objektu paznje
ne mrzi me da budem stalno izdepilirana, ni da izmisljam stvari koje cu skuvati samo za njega, ni da se sexam i dalje iako me sve boli

nekako sam sva lepa, i vrcava, i pametna, i duhovita
i okrecu se za mnom na ulici...i ja za njima:lol:
ljubav me ne pravi me nikada slabom, samo ponekad nervoznom
ne cini da se osecam ranjivom, cini da se osecam voljenom

:D
dajes celu sebe u jednom odnosu..:ok:
To je valjda sustina kad kazu da nas oplemenjuje to osecanje ljubavi..;)
 

Back
Top