roces roleri u BG?

O

ocajna

Gost
Ljudi pomagajte zaljubila sam se u rolere marke roces (neki ovogodisnji modeli) ali je u Novom Sadu jako slab izbor. PITAM gde se mogu kupiti u Beogradu, trazila sam ali bezuspesno. POMAGAJTE!!!!!
 
100 otvorenih tema za jednu stvar...

1.Roli u Bg-u ima u dosta radinji...
Djak (nema gde ga nema : pocetak Knez mihajlove , Zemun glavna ima ga na jos 10 mesta ali aj da navedem samo 2 :) ) ,
Salto M na Banovom brdu Ljeska 2 (1 stanica 53 88 i jos nekim prevozom od ade)
Sajam prodamnice Planet bike (imaju radnju i kod piramide) i Una lux
2.Podsecam ljude da nekupuju vece role jer to nema svrhe samo je teze voziti
3.Vozite se , svaki dan ucite nesto novo :))
KEEP ROLLING
 
aj molim vas recite gde mogu da kupim rolere, agresivke (sa razmakom za slajdovanje, i malo teze i nabudzenije) Isao sam u Djak, ali tamo imaju samo ove standardne sa gumenom kocnicom i svim tim. E, da i nisam nigde nasao RollerBlade, a to mi je omiljena marka, prave najbolje rolere. Hvala unapred :)
 
aj molim vas recite gde mogu da kupim rolere, agresivke (sa razmakom za slajdovanje, i malo teze i nabudzenije) Isao sam u Djak, ali tamo imaju samo ove standardne sa gumenom kocnicom i svim tim. E, da i nisam nigde nasao RollerBlade, a to mi je omiljena marka, prave najbolje rolere. Hvala unapred :)

Rollerblade je pravio dobre role tamo devedesetih... sada su prilicno losi. Vodeci danas su Razors, Remz, Xsjado...

A sto se tice kupovine novih, stvarno ne znam... Mogu da ti ponudim jedne koje ja prodajem, doduse polovne ali super ocuvane. I imaju sve sto ti trazis, Agresiv su, Imaju razmak za slajdovanje, imaju i rokere (tockici koji dosta pomazu pri naskakanju na sipku)... stvarno su dobri roleri. U pitanju su USD Grycon. Imaju potpuno nov ulozak (patiku) sa Razors G6... Ako si zainteresovan, javi mi pa cu ti poslati slike.
 
da li zna neko gde mogu u srbiji da nadjem freestyle rolere

i alen kad nabrajas vodece marke naglasi u kojoj disciplini !!
Vodeci danas su Razors, Remz, Xsjado..
to je ok za agres ali ne i za ostale discipline
u slalomu seba je ubedjivo najbolja firma (ali nije dostuona u srbiji) a i rollerblade se dobro drzi sa twisterom

ako neko zna gde mogu naci bilo koje freestyle rolere nek kaze

hvala u napred
 

Back
Top