zenska tema.....strast

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Drage moje virtualne prijateljice...veoma retko postujem na drugim podforumima.. uglavnom sam na politici.....uglavnom politicarim...politika mi dodje kao neka strast..nemam brkove nisam dlakava...idem kod kozmeticara heheh vodim racuna o sebi i nisam muskobanjasta...povremeno dodjem da budem zena i na zenskim temama...hehehehe..pa napisem sta sam kuvala.i tako neke zenske stvari
Ova tema ..zenska tema... strast je u stvari tema u kojoj biste mozda mogle da otkrijete koje su to vase strasti...da li su to cipele..parfemi..zavodjenje..nova garderoba...frizure...putovanja....za cega ne zalite novce...sta je vasa strast...evo ja volim da politicarim..a imam strast..cizme..obozavam cizme i stalno bih ih kupovala...patim za onim danima posto sam starija generacija..kada sam isla u Italiju po cizzme...e to su bili dani...ako je ova tema bila ili slicna..pa ja se izvinjavam ne zamerite..politicarki:D:heart:
 
Nista u mom zivotu ne bih mogla nazvati strascu a da ne preteram. Ipak postoje stvari bez kojih bi moj zivot izgubio mnogo na kvalitetu a to su knjige, muzika , filmovi ( jao! zvucim kao tinejdzerka) i pisanje dosadnih i bezvrednih mojih tekstova. I ja volim da politicarim ali ni u pola tako kvalitetno kao postavljacica teme ;) .
 
Evo ja ću da odgovorim poštovana koleginice :D

Moja najveća i jedina strast su putovanja.
Sve drugo me ne zanima. Ni za ič!
Ne interesuju me cipele, čizme, šminka, dijete... Ja sam ustvari jedna brkata i ružna žena :roll:
Al' što volem da putujeeeem :heart: Samo što mi posao ne dozvoljava da se razmašem :(
Stisli se za te godišnje odmore, stipsetine jedne! Tako da uspem jednom-dvaput godišnje da se istresem i dam sebi oduška...
Šta ćeš, život....
 
draga ovo primam kao kompliment
ali da ti skrenem paznju..nikada nemoj reci da su ti tekstovi bezvredni..ja sam to godinama mislila o svojim pisanijama..a ispostavilo se..da nisu bezvredni...neko cita...samo sam ja to kasno ukapirala
pisi..to mi je velika strast..pisanje..ali eto nisam je stavila na pocetku teme jer sam mislila kako ce neko prokomentarisati evo dosla sa politike da se pravi pametna....volim da pisem..mmmm...to me ispunjava..skroz...tada sam cela
 
hehehe apropo toga ja sam kasno pocela da radjam decu...uglavnom kad saam dosla kod srednjeg sina nesto u skolu neko do drugova je hteo da zeza mog sina i rekao mu ej stigla ti baba
on je dete toliko poludeo i rasplakao se pa je drugu kroz suze rekao..mozda moja mama ima godina ali je najlepsa i najneznija mama na svetu
a tvoja mama je debela i nikad nece biti tako zgodna kao moja...srce moje kako je on bio povredjen
 
Evo ja ću da odgovorim poštovana koleginice :D

Moja najveća i jedina strast su putovanja.
Sve drugo me ne zanima. Ni za ič!
Ne interesuju me cipele, čizme, šminka, dijete... Ja sam ustvari jedna brkata i ružna žena :roll:
Al' što volem da putujeeeem :heart: Samo što mi posao ne dozvoljava da se razmašem :(
Stisli se za te godišnje odmore, stipsetine jedne! Tako da uspem jednom-dvaput godišnje da se istresem i dam sebi oduška...
Šta ćeš, život....

I takva brkata i ruzna putujes po svetu i sramotis nam naciju. E usudi se jos jednom otici u Grcku neobrijana pa ces videti sta ce da bude! U neke druge manje prijateljske zemlje idi slobodno, preplasi ih i oni su plasili nas! :p

Znam da preterujes zato ti vracam istom merom :)
 
I takva brkata i ruzna putujes po svetu i sramotis nam naciju. E usudi se jos jednom otici u Grcku neobrijana pa ces videti sta ce da bude! U neke druge manje prijateljske zemlje idi slobodno, preplasi ih i oni su plasili nas! :p

Znam da preterujes zato ti vracam istom merom :)
Eee, nisam ja dovoljno brkata za njihove pojmove. Čak i kada neobrijana šetam ulicom, suviše sam ćosava i bledunjava naspram njihovih žena :mrgreen:
 

Back
Top