Koju pesmu pevate dok...?

Poruka
16.002
Vidim da svi otvaraju nove teme. Pitaju, ovo, ono, zele da podele svoje misljenje, muke, radosti, tuge, probleme, srecne dogadjaje sa ucesnicima ovog foruma. Tako sam i ja pomislila i rekla sebi: Hajde da i ti nesto pitas, Moderna Pevacice. Pa, eto, pitam ja vas koju pesmu pevate dok se tusirate?
Evo, ja cu prva. Preferiram opere i operet. Najradije pevam dok se tusiram "Habaneru" iz opere "Carmen" Zorza Bizea. Kada se tusirma hladnom vodom, onda zapevam narodnu muziku. Jedna od pesama sa moje cool top liste je od Lepe Lukic "Od izvora dva putica", a na mojoj hot listi, kada mi sune vrela voda od Djeja "Sexy ritam".
Koju vi pesmu rado zapevate dok se tusirate? Da li vase komsije vole da slusaju dok pevate? Da li vam se pridruze? A da li mozda, ako slucajno nemate talenta, zveckate neku melodiju o plocice? Slobodno napiste.
 
Ne pevam dok se tuširam. Ako se to ponekad i desi, to je zato što sam ceo dan u fazonu da pevušim nešto, a i to se retko desi, osim kad slušam Maidene, uz njih obavezno zapevam(na opštu nesreću bliže okoline). A to dalje implicira da kad se desi da zapevam pod tušem, to najčešće budu Maideni.
 
Poslednja izmena:

Back
Top