Crvenilo kod medjunozja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freeDOOM

Početnik
Poruka
8
Pozdrav.
Zbog ovog me je stvarno blam ici kod lekara(23.godina mi je) te se nadam da ce te mi pomoci.

Ima bar "dobrih" godinu dana kako imam crvenilo i svrab kod medjunozja. Da dobro ste culi vishe od godinu dana.
Eto pojavilo se, malo po malo a verovatno se rasirilo kao upala jer s proleca i leti volim igrati kosarku te je tu znoj i prasina koji samo pogorsaju stvari. Najgore od svega je sto se tu koza tare (dolazi do trenja) sto dodatno pogorsava stvar.
Nadao sam se da ce proci. Inace redovno vodim brigu o higijeni, perem se: sapunom, gelom za tusiranje.. kad cim stignem.
Tu bi odmah trebalo eliminisati bilo kakvu mogucnost dobijanja infekcije od devojke(nisam je imao kad se ovo desilo) niti je od tudje garderobe - to ne praktikujem.

Najgore od svega je sto je to uski deo medju nogu koji se stalno tare, te povremeno izaziva nesnosan svrab i tera na cesanje(a tu su i dlacice). Medjutim desi se da se cesanjem naprave male posekotine(jako male) i da to tek malo krvari. Znaci epiderm je jako ostcen.
Stvarno ne znam sta da cinim, mada sve sto sam pokusao nije dugo potrajalo(valjda od svih obaveza nisam imao vrmena da ijednu terapiju odrzim do izlecenja).
Mazao sam Pavloderm mast, Niveu, cak i Pantenol mast i nista.
Jedno vreme se javi lucenje kao nekakve vodice, valjda jer se koza tu dosta isusi. Pa sam pre mazanja gore pomenutih krema mora da koristim puder.

Jako mi je neugodno, iritira i prilikom tusiranja pa se ne sme koristiti nikako previse topla voda.
Stvarno ne znam sta da radim. :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top