Nenad Čanak treba dati ostavku

Rain Song

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
277
Poslije vecerasnje emisije intervju sa Nenadom Cankom vidjelo da Canak vise ne moze biti legitimni predstavnik Vojvodjana i Vojvodine a incident sa Veljom Ilicem i njegovo banalno izrazavanje je jos dodatno snizio ugled Nenadu Canku koji iz moralnih razloga treba se povuci iz politike.
 
Ne moze nijedan narodni poslanik nekoga nazivati dripcem a pogotovu kolegu narodnog poslanika.Hoce li se Srbija konanco izvuci od psovki koje su joj tako karakteristicne bile u proslosti.

A hoce li Srbija jednom stati na kraj sovinizmu i ljudskoj gluposti cije je olicje Velja Ilic i ostala bagra? Ne vidim zasto bi Nenad Canak morao da da ostavku. U mojim ocima, posle te svoje reakcije je postao jos gotivniji a nije mi zaista jasno kako Velja sa svojim krmaclucima i prostakluku moze nekom da bude gotivan.
 
Ako si starosedeoc u zemunu, pogledaj dedinu ili ćaletovu krstenicu ako su se rodili u ratnom periodu, ladno su u zemunu davali domovnice ndh :hahaha:
Prema tome...

A velju selju treba naguziti bagerom ;)


munze konza ..zanemari..mogla sam da napisem i mars..pa sta bi mi onda rekao..ince to nije moja lokacija..odnosno mesto rodjena i zivota
dakle zivim u gradu u Vojvodini..pazi kad je nebitno
 
Jednostavno hoce li Stole iz Siljegovca prestati da psuje?

Наравно да неће, то је један од српских брендова. :)
Какви смо - такви смо, не знам зашто толико покушавају да нас промене? А још кад погледаш КО покушава да нас промени... просто ти дође да повраћаш.

Да ли одреагујеш кад одеш у Грчку па чујеш на сваком ћошку - малака? Или ти је то тамо симпатично?
А можда ти је симпатично и по америчким филмовима оно вечито шит и фак?
Чудно је да увек нешто српско смета, па чак и псовке...
 
Poslije vecerasnje emisije intervju sa Nenadom Cankom vidjelo da Canak vise ne moze biti legitimni predstavnik Vojvodjana i Vojvodine a incident sa Veljom Ilicem i njegovo banalno izrazavanje je jos dodatno snizio ugled Nenadu Canku koji iz moralnih razloga treba se povuci iz politike.
N. Krmak nikada nije ni bio legitimni predstavnik bilo koga, vec agresivna crnokosuljaska budaletina od 300 kila.... kakve veze "moral" i "ugled" imaju sa tom spodobom?
 
Canak je cool ;) Canak je u pravu ! Napred Canak ! :)

red-star.jpg
 
Ша вас боле за мог комшију Нешу? Ако ће неко да се свађа са Нешу ја ћу ,а не ви баличићи и усаташоидчићи и дуванолобисти,наше ствари ми ћемо сами да решавамо ви нам не требате:rtfm:,а кад решимо код нас доћемо и код вас:mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas:
 
Poslije vecerasnje emisije intervju sa Nenadom Cankom vidjelo da Canak vise ne moze biti legitimni predstavnik Vojvodjana i Vojvodine a incident sa Veljom Ilicem i njegovo banalno izrazavanje je jos dodatno snizio ugled Nenadu Canku koji iz moralnih razloga treba se povuci iz politike.

Što se mene tiče najbolje bi bilo kad bi i Čanak i mr Velja lepo negde otišli na duži odmor...

Čanak je Velja sa severa, kad se setim samo kako je gazio i pljuvao tablu TV Novi Sad.

Obojca mogu da promene zanimanje...
f039.gif
f039.gif
 

Back
Top