Najjača zivotinja?

SilentHunter

Zainteresovan član
Poruka
180
Gledali smo dosta filmova na temu safarija....Po jednima je lav iako je veoma trom jedna od najacih i najopasnijih zivotinja na svetu.Po drugima,nema opasnije macke od geparda.U nekim davno zaboravljenim novinama sam nasao listu opasnih zivotinja 1-10 uz savete kako da se zastitite ukoliko dodjete u situaciju da budete napadnuti....Verovali ili ne na 1.mestu kao najopasnija zivotinja od svih,nalazi se nilski konj!Kod njega kao saveti ukoliko vas napadne ne postoji nista od toga kako da se spasete,tj.pise da je to nemoguce!Zelim da cujem vase misljenje o tome koja je to?Sta bi radili u slucaju napada?I obrazlozenje zasto?
Po meni kralj svih tih zivotinja u vodi bi bio krokodil,a na kopnu je diskutabilno.......
Pozz
 
Poslednja izmena od moderatora:
nosorog, nilski konj, medved
ako gledamo samostalne zhivotinje
ja inache nisam smatrao medveda narochito opasnim, ali kad sam gledao kako se zalece (kako bukvalno leti u trku) i kako unishtava neshto, skroz sam promenio mishljenje
a chopor lavova, hijena, vukova..........uzhas opasno :D
Krokodil
Piton
ima ih opasnih...
 
Gledali smo dosta filmova na temu safarija....Po jednima je lav iako je veoma trom jedna od najacih i najopasnijih zivotinja na svetu.Po drugima,nema opasnije macke od geparda.U nekim davno zaboravljenim novinama sam nasao listu opasnih zivotinja 1-10 uz savete kako da se zastitite ukoliko dodjete u situaciju da budete napadnuti....Verovali ili ne na 1.mestu kao najopasnija zivotinja od svih,nalazi se nilski konj!Kod njega kao saveti ukoliko vas napadne ne postoji nista od toga kako da se spasete,tj.pise da je to nemoguce!Zelim da cujem vase misljenje o tome koja je to?Sta bi radili u slucaju napada?I obrazlozenje zasto?
Po meni kralj svih tih zivotinja u vodi bi bio krokodil,a na kopnu je diskutabilno.......
Pozz

1. NajbrZZi = GePard
2. NajSladji = Niljski k.
3. NajStariji = KrokodokodiLJ:mrgreen:
 
glasam za NJEGOVO VELIČANSTVO....

KOMARAC

komarac-1.gif


Toliko je moćan da ga AVIJACIJA mora da unistava....
a za maltretiranje U VRELO LETO je baš NAJAČI :D
 
sta god da je.......hm
da me napadne sta bih uradila?
pa sta da uradim?
ako se nilski konj okomi na mene teshko da cu stici bilo sta da uradim :lol:
a i slonovi su jako opasni isto....
napadi i ujedi se uvek desavaju u trenutku,tako da nema tu sta da se uradi,sve je stvar srece....
lako je reci ja bih ovo ili ono....
Sto vise znanja neko ima o vrstama zivotinja,to je manja sansa da bude napadnut.Ali nekad ni to nije dovoljno naravno.Zavisi od situacije.

pchele ubice su vala opasne....bas....a ni strshljen nije daleko
 
U opciji su i price,kao i stvarne stvari.Medvedi se penju po drvecu,to stoji,ali najstarija prica nas savetuje da se od medveda mozete spasti tako sto cete se popeti na drvo.
Tacna ili ne.....Ko zna?
To je kao jedna od onih prica da kada vas napadne u sumi vuk,vi mu zavucete ruku sto dublje u usta!!!
:lol:
 

Back
Top