У Краљеву ДС и ДСС заједно на власти

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
У Краљеву ДС и ДСС заједно на власти


Српска радикална странка и Нова Србија отишле у опозицију

Краљево – После двомесечне политичке блокаде власт у Краљеву јуче је преузела нова одборничка већина коју чине коалиција За европску Србију, СПС и ДСС, док су радикали и Нова Србија, дојучерашњи партнери Демократске странке Србије, отишли у опозицију.

Нико јуче није био вољан да коментарише то што је овдашње руководство ДСС-а напустило и изборну коалицију са НС-ом.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/U-Kraljevu-DS-i-DSS-zajedno-na-vlasti.sr.html


Crni Koštunica, opet sa žutima, ali je ovog puta izdao i velju:sad2:
 
Poslednja izmena:
У Краљеву ДС и ДСС заједно на власти


Српска радикална странка и Нова Србија отишле у опозицију

Краљево – После двомесечне политичке блокаде власт у Краљеву јуче је преузела нова одборничка већина коју чине коалиција За европску Србију, СПС и ДСС, док су радикали и Нова Србија, дојучерашњи партнери Демократске странке Србије, отишли у опозицију.

Нико јуче није био вољан да коментарише то што је овдашње руководство ДСС-а напустило и изборну коалицију са НС-ом.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/U-Kraljevu-DS-i-DSS-zajedno-na-vlasti.sr.html


Crni Koštunica, opet sa žutima, ali je ovog puta izdao i velju:sad2:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pa šta sam vam ja rekao....
 
Na lokalnom nivou nije tako bitno kao na republickom.
I uostalom, pa sta? Bitni su ciljevi i naucite se vise da gledate sta je dobro, a ne da "strancarite"!:evil::roll:

Aj ne rise! :evil:
A sto nije dao zimus da udju u vlast sa Djilasom, sto je odbio vlast u Zemunu sa Ds, sto je odbio pruzenu ruku DS-a u novembru da udju sa njima u vlast u Zemunu, itd?
 
Na lokalnom nivou nije tako bitno kao na republickom.
I uostalom, pa sta? Bitni su ciljevi i naucite se vise da gledate sta je dobro, a ne da "strancarite"!:evil::roll:

Pa do juče je vojislav časni isterivao iz stranke one koji su šurovali sa žutima, a sad im dozvoljava čak i velju da izdaju i da prave pakt sa žutim lopovima:mrgreen:
A bio je lepo na vlasti sa radikalima, novom srbijom i socijalistima, sad ih je sve prodao za tadićeve srebrenjake.
Stvarno jadno:thumbdown:
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pa šta sam vam ja rekao....

Чему се смејеш ???

Где је та група грађана која је себе назвала СНС у Краљеву ????
Није успела да украде мандате ????

Или се смејеш Коштуници кога сте пре неки дан молили да уђе са вама у неку коалицију ???
Или се смејеш ДС-у који вам је препустио место председника општине ????

Или се себи смејеш ???
 
Чему се смејеш ???

Где је та група грађана која је себе назвала СНС у Краљеву ????
Није успела да украде мандате ????

Или се смејеш Коштуници кога сте пре неки дан молили да уђе са вама у неку коалицију ???
Или се смејеш ДС-у који вам је препустио место председника општине ????

Или се себи смејеш ???

Kakve veze ima sns sa ovim dešavanjima?
Uostalom i vi se meračite na koštunicu, ako, već vas je ovde izradio i opet će:mrgreen:
 
Kako taj čovek voli fotelju, to je neviđeno. Prodao bi rođenu majku čak i za vlast u nekom selu tipa Vlasotince.

Умеш ли да не вређаш ???

Власотинце је Општина !!!

Твоји су се убили да победе и неће их нико,
Ни Жути пакетићи, брешно, прашака, зејтин, конзерве ... нису помогли ...

Знају људи ко је ко у малим срединама !!!
 
Kakve veze ima sns sa ovim dešavanjima?
Uostalom i vi se meračite na koštunicu, ako, već vas je ovde izradio i opet će:mrgreen:

А ти си му адвокат ???

Не узимај Дјуки лебац из уста, он је правник и постдипломац,
а и не треба тако јасно да исказујете наклоност према Томи Неверном ...
 
Na lokalnom nivou nije tako bitno kao na republickom.
I uostalom, pa sta? Bitni su ciljevi i naucite se vise da gledate sta je dobro, a ne da "strancarite"!:evil::roll:

Драга моја, па ја говорим одавно да се Д И ДСС никада нису ни раздвајале него влада једна док се не истроши па онда преузме друга па се опет промене:)
 
Чему се смејеш ???

Где је та група грађана која је себе назвала СНС у Краљеву ????
Није успела да украде мандате ????

Или се смејеш Коштуници кога сте пре неки дан молили да уђе са вама у неку коалицију ???
Или се смејеш ДС-у који вам је препустио место председника општине ????

Или се себи смејеш ???
Добро примећено.:cool:
 
А ти си му адвокат ???

Не узимај Дјуки лебац из уста, он је правник и постдипломац,
а и не треба тако јасно да исказујете наклоност према Томи Неверном ...
Kakva naklonost, kakav toma?
Izradio vas koštunica, po starom dobrom običaju, ali o njemu ne smeš ni da zucneš:mrgreen:

Ok je kad te neko izradi jednom, pa drugi put, pa kad vojvoda haški napiše u testamentu: nikad sa koštunicom, pa vi opet, i opet i opet.....:super:
 
red-star.jpg


Pa mozda su na lokalnom nivou ok. Glupo bi bilo rasturati lokal zbog mlohave republicke stranacke organizacije. :)
 
Pa do juče je vojislav časni isterivao iz stranke one koji su šurovali sa žutima, a sad im dozvoljava čak i velju da izdaju i da prave pakt sa žutim lopovima:mrgreen:
A bio je lepo na vlasti sa radikalima, novom srbijom i socijalistima, sad ih je sve prodao za tadićeve srebrenjake.
Stvarno jadno:thumbdown:

Ma to je sigurno zarad viših interesa, nema šta drugo biti, njemu je država na prvom mestu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Aj ne rise! :evil:
A sto nije dao zimus da udju u vlast sa Djilasom, sto je odbio vlast u Zemunu sa Ds, sto je odbio pruzenu ruku DS-a u novembru da udju sa njima u vlast u Zemunu, itd?

Ej, breee, koci malo! Sta se ti zamisljas? Zabole mene za neke lokalne vlasti i sto neko nije dao i kome je dao ! Jel ' sam ja glasnogovornik DSS-a? A vi koji ste placeni da to radite, napisite referat pre nego sto se pojavite na forum! :lol:Vama od toga zavisi ceo zivot, a meni je zezanje!:cool: Al' huda vam je ta plata...Sve bih vas najurila sa scene da vas prisipetlje bar ne gledam.
I ne vredjaj!:evil:
 

Back
Top