CIJALIS vs VIJAGRA

Dajem preporuke za Cijalis jer mu je dejstvo u roku od pola sata i drži vas skoro 36 sati.
Za to vreme možete koliko hoćete bukvalno.
Preparat ili drugačije rečeno tableta je neškodljiva i biljnog je porekla.
Nema nikakve kontraindikacije za osobu koja je koristi.
 
Razlika između Vijagre i Cijalisa je u tome što Vijagra kad se konzumira ima mogućnost
takođe kao Cijalis za nebrojeno puta u toku hednog dana ALI bez osećaja u njemu.
Kod Vijagre nema kontrole nad alatkom.
Diže se pri pogledu na zid /bukvalno rečeno/
 
Dajem preporuke za Cijalis jer mu je dejstvo u roku od pola sata i drži vas skoro 36 sati.
Za to vreme možete koliko hoćete bukvalno.
Preparat ili drugačije rečeno tableta je neškodljiva i biljnog je porekla.
Nema nikakve kontraindikacije za osobu koja je koristi.

I heroin je biljnog porekla. ;)
Nisam probao, ali probaću kad - tad. Vreme je na strani viagre i tog cijanida, kako li se već zove. :)
 
ma nemoj mi kolutuati tu, nego lepo objasni...:)
mene bas zanima, svasta sam cula, ali sve nesto nepouzdano
aj daj jedno strucno misljenje marina:)

Ma, ne znam, bre, ženo! Mogu da ti kopiram ono što piše u flajerima za te lekove- znaš ono što nam dele (uz olovke i blokčiće) ovi iz farmaceutskih kuća...Al, nije to- to! Nemam neposrednih životnih saznanja niti kako deluju, niti ko je bolji!
P.S. Niko mi još nije priznao na čemu je! :mrgreen:
 
Ma, ne znam, bre, ženo! Mogu da ti kopiram ono što piše u flajerima za te lekove- znaš ono što nam dele (uz olovke i blokčiće) ovi iz farmaceutskih kuća...Al, nije to- to! Nemam neposrednih životnih saznanja niti kako deluju, niti ko je bolji!
P.S. Niko mi još nije priznao na čemu je! :mrgreen:

:tajna:
ja jednom pitala, ne cemu si leba ti:hahaha: al nije teo da prizna:roll:
vise ne pitam
:kolac:
 
Ja cu se drzim orasa i meda pa sta mi bog da:lol:
a nisu ni indijski orascici losi:)
+kikiriki :D

sta znam cesto cujem za te tabletice ali nemam iskustva da znam da je to neki pio, ipak me kopka radoznalost jel posle tih ''carobnih tabletica'' muskarac postane bukvalno ko robot koji hefta bez prestanka? :eek: onda po nas zene to i nije bas :confused: ko ce to izdrzati de? :lol:
 

Back
Top