EU?

Da li treba da se zalazemo za ulazak u EU?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bilo je ovakvih tema, ali usled svetske krize i haskih presuda verovatno da je doslo do izvesne promene misljenja kod nasih clanova. Hajde da se izrazimo i da vidimo kakvo je opste razmisljanje forumasa po pitanju uclanjenja u EU.

Sto se mene tice mislim da svakako trebamo jer je EU nasa buducnost, ona je kolevka kulture. Istorija je evropocentricna. Sve se vrti oko Evrope. :)
 
Европа је континет чије становништво, полако одумире.
Пошто полако достише врхунац своје декаденције, као и Римска имприја некад, њено лидерств,ближи се крају, а лидерско место уступиће другима, попут Кине, Индије, Јужне Америке, итд...
 
ostajem balkanac ,putuj evropo srecu zelim ti ja.
Navedite mi razloge zasto trebamo u EU posto sam ja izricito protiv toga.
Vidi ga ovaj anti-eu-ropski faktor, jos se usudjuje da pita zasto u EU??!

Zato sto su tamo nasi prijatelji... i ovaj, tamo nas svi mnogo vole... i hoce da nam daju pare... i tamo nema krize... nema ni snega... i... je l rekoh da nas mnogo vole?

Ma... EUropa nema alternativu!!!
 
Негде нам дају процене да ћемо око 2031., да се интегришемо у ту унију, па ко зна да ли ћу да будем и жив тада, не размишљам, поред овакве власти какву имамо живи се од данас до сутра...
 
Европа је континет чије становништво, полако одумире.
Пошто полако достише врхунац своје декаденције, као и Римска имприја некад, њено лидерств,ближи се крају, а лидерско место уступиће другима, попут Кине, Индије, Јужне Америке, итд...

Узбуђује их воњ распадајуће лешине, видиш да су некрофили :lol:
 
Негде нам дају процене да ћемо око 2031., да се интегришемо у ту унију, па ко зна да ли ћу да будем и жив тада, не размишљам, поред овакве власти какву имамо живи се од данас до сутра...

Naravno ni o svom potomstvu ne razmisljas...
 
naravno da da...

european-union.jpg

i svi po jednu na rever :D
 

Back
Top