Spuštanje slušalice

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:
 
Poslednja izmena:
nisu mi musarci nikad spustali slusalice al zene jesu i to je nesto zbog cega momentalno puknem od besa.i onda naravno opet nazovem i budem sto puta gora nego sto bih inace.

to cesto rade ljudi koji ne vole ili ne znaju da se svadjaju i onda kad osete da gube teren spuste slusalicu,e tad bih ih najradije opalila tom istom slusalicom po glavi,u vise navrata.
 
spustio sam devojci jer me je nabedjivala da mi se svidja druga riba jer mi je postala prijatelj na fb-u.i to je bilo to,nisam joj se vise nikad javio a ovu sa fb-a nikad nisam ni startovao niti nesto slicno.a ona nek se cese po glavi
 
baš ste me uboli s temom:lol:
meni je momak danas spustio slušalicu,ne znam zašto,samo se istripovao odjednom i počeo da se svadja i tu,tu....dok sam ja pokušavala da shvatim koji mu je đavo već je bilo gotovo :dontunderstand:
nisam stigla ni da se iznerviram u toku razgovora,jer mi nije bilo jasno ni o čemu se radi
a ja sam prilično impulsivna,da se razumemo:hahaha:
 
ako nije crkla baterija,onda nisi imao opravdanje...mobilni je korisna stvarcica,mali je a ima veliki domet kad ga zafrljacis,mozes nekome dobro da se osvetis za spustanje slusalice i da ga dobro boli!

evo sad sam se iznervirala ko sto se uvek iznerviram kad mi neko spusti slusalicu,koji pacer moras da budes da to uradis,i to pacer jadnih verbalnih vestina! :roll:
 
Spustila sam samo jednom slušalicu kada me je jedna osoba opterećivala.

Inače, to ne radim, a i retko se svađam, sem u poslednjoj vezi, no, tu nisu bile čiste okolnosti s moje strane. A ni meni to niko nije uradio.

A taj postupak mi je bzvz... Tj. nekad i ima opravdanja ako neko krene da ti histeriše preko telefona iako ti kuliraš i pokušavaš da smiriš situaciju. Mada sam i tu pre za varijantu da mirno kažeš: "Ja sad prekidam, kad se smiriš, nazovi, ćao.".
 
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:

Na to sam alergican,totalno popizdim,odmah ponovo okrecem broj i namjerno podjebavam :)!
Mrzim nedorecenost,a to je vid nedorecenosti,nekulture! I mislim da je to u fazonu :"Ko te ****!" :)
 
nisu mi musarci nikad spustali slusalice al zene jesu i to je nesto zbog cega momentalno puknem od besa.i onda naravno opet nazovem i budem sto puta gora nego sto bih inace.

to cesto rade ljudi koji ne vole ili ne znaju da se svadjaju i onda kad osete da gube teren spuste slusalicu,e tad bih ih najradije opalila tom istom slusalicom po glavi,u vise navrata.

kriva je osoba koja spusta slusalicu jer je kreten sujetni koji ne zna verbalno da se sukobi sa nekim nego joj je lakse da spusti slusalicu...pet udaraca u vugla,nek se samokazni slusalicom!

ako nije crkla baterija,onda nisi imao opravdanje...mobilni je korisna stvarcica,mali je a ima veliki domet kad ga zafrljacis,mozes nekome dobro da se osvetis za spustanje slusalice i da ga dobro boli!

evo sad sam se iznervirala ko sto se uvek iznerviram kad mi neko spusti slusalicu,koji pacer moras da budes da to uradis,i to pacer jadnih verbalnih vestina! :roll:

:hahaha: :rotf:
Ne bi se volio naci u tvojoj blizini kada telefoniras a da ti neko pri tome spusti slusalicu!
 
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:
Не "пиздим". :neutral:
Незрело и јадно.
А још горе је кад после назове да се извињава. :смајликојиповраћа:
 

Back
Top