Kakvi bendovi trebaju postojati?

Rain Song

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
277
Milsim da nedostatak novca uslovljava da se rock bendovi osnivaju sa jednom gitarom bez klavijatura.

Moj stil benda bi bio sa vokalom, solo gitarom, ritam gitarom, bas gitarom, klavijaturama i bubnjevima.

Volim onu strogu ritam gitaru koja ne posustaje od rifova i prati solazu gitare.
 
bendovi kakvi treba da postoje su:

Nile, Pantera, Exodus, Testament, Morbid Angel, Dream Theater, Rush, Twisted Sister, Ratt, Depeche Mode, Zyklon, Kataklysm, Megadeth i njima slichni.

Bendovi koji ne treba da postoje KOJIMA TREBA LUPITI ZABRANU ZA EGZISTENCIJU (shto bendova kao takvih shto njihovih chlanova) su: TOKIO HOTEL, MY CHEMICAL ROMANCE, BULLET FOR MY VALENTINE, FALLOUT BOY, AVRIL LAVIGNE i mnogi NJIMA SLICHNI
 
bendovi kakvi treba da postoje su:

Nile, Pantera, Exodus, Testament, Morbid Angel, Dream Theater, Rush, Twisted Sister, Ratt, Depeche Mode, Zyklon, Kataklysm, Megadeth i njima slichni.

Bendovi koji ne treba da postoje KOJIMA TREBA LUPITI ZABRANU ZA EGZISTENCIJU (shto bendova kao takvih shto njihovih chlanova) su: TOKIO HOTEL, MY CHEMICAL ROMANCE, BULLET FOR MY VALENTINE, FALLOUT BOY, AVRIL LAVIGNE i mnogi NJIMA SLICHNI

skini onaj bend sa linka koji sam ostavio,voleo bih da cujem tvoje misljenje
 
Rain Song,planiras da nadmasis Bohemian Rhapsody po slozenosti kompozicije?:mrgreen:

A ovako,mislim da svi bendovi,kako kvalitetni,tako i nekvalitetni(kako pojedinac subjektivno rasclani) trebaju biti tu gde jesu.
Pa na koga bismo bacali hejt da nam je svaki izvodjac 'po meri'?
I sama ideja savrsene kompozicije je bljuu/ nije to humanoo
 
Milsim da nedostatak novca uslovljava da se rock bendovi osnivaju sa jednom gitarom bez klavijatura.

Moj stil benda bi bio sa vokalom, solo gitarom, ritam gitarom, bas gitarom, klavijaturama i bubnjevima.

Volim onu strogu ritam gitaru koja ne posustaje od rifova i prati solazu gitare.

Шта фали бендовима са једном гитаром?
Како Хендрикс? :mrgreen:
 
Malcolm Young je najbolji ritam gitarista a Iron Madien i Whitesnake su izmislili preplitanje dvoje solo gitara.Volim klavijature koje ce pozadinski da prate bend.Milsim da je Jon Lord pametno u Whitesnake svirao.

Thin Lizzy su imali udvojene gitare bar 1976. ako ne i ranije , sto je pre osnivanja Whitesnake.
Allman-i jos deceniju ranije... Tako da... Navedeni bendovi sigurno nisu izmislili takav nacin sviranja .
 

Back
Top