Šokantno ponašanje Beograđana na „Gazeli“

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
http://www.blic.rs/beograd.php?id=81084

Decko je prekoracio ogradu mosta Gazela i hteo da skoci i da se ubije.Da li jeste stvarno ili je hteo da privuce paznju iz ocaja, nije ni bitno.Bitno je da je spasen, a isto tako je bitno i neverovatno, sokantno ponasanje beogradjana.Ljudi koji se dice svojom kulturom, beogradskim poreklom, tolerantnoscu, koji cine grad "otvorenog srca", danas su, kako kazu psiholozi, potvrdili moralno samoubistvo nacije.
Ljudi su stajali, dobacivali mladicu da skoci vec jednom, da se ubije i prekine zastoj saobracaja, jer oni kasne, na svoje vazne poslove, da ce ga oni sami gurnuti, vredjali i podsmevali mu se.Vrhunac je mlada majka koja je izvela svoje dvoje male dece i postavila ih da ih fotografise, dok se u pozadini fotografije vidi mladic koji hoce da se ubije.
Psiholozi dalje kazu da mladic nije umno bolestan, vec asocijalan, delinkventan i da potice iz porodice sa mnogobrojnim problemima.Posle ovog, postace jos delinkventniji.
Dok raspravljamo o srpstvu, Kosovu, istoriji nebeskog naroda, svetskim nepravdama ucinjenim nama tako cistima, dobrima i pravednima, ovaj dogadjaj sve to baca u vodu.
Stidim se sto sam Beogradjanin, sto zivim u ovom gradu i stidim se ovog naroda.
 
Imaš tu temu već na ženama:)Realno,blokirao je saobraćaj...Ako oće da se rokne,može i u kući,il u nekoj šumi,ima ih kolko oćeš po Beogradu...Ljudi bre žure sa posla,na poso,prevoznici...Čitav haos tamo...Išao sam tog dana na banovo brdo i jedva sam stigao do Sava Centra...Saobraćaj se vuče...To je bilo vanm ovog događaja ali kao posledica još veća gužva...Ebiga,imaju i drugi ljudi živote i muke pa ne maltretriraju nepoznate bez razloga:cool:
 
Imaš tu temu već na ženama:)Realno,blokirao je saobraćaj...Ako oće da se rokne,može i u kući,il u nekoj šumi,ima ih kolko oćeš po Beogradu...Ljudi bre žure sa posla,na poso,prevoznici...Čitav haos tamo...Išao sam tog dana na banovo brdo i jedva sam stigao do Sava Centra...Saobraćaj se vuče...To je bilo vanm ovog događaja ali kao posledica još veća gužva...Ebiga,imaju i drugi ljudi živote i muke pa ne maltretriraju nepoznate bez razloga:cool:
to sto ce neko zakasniti na posao nije razlog da drugog podstice na samoubistvo , sto je btw i krivicno delo , a i nije taj nesrecnik kriv sto pomenuta selendra ima jedan i po most
 
ako postavljach sebe smatra stokom to je samo njegov problem yebiga
ne treba friustracije i nezadovoljstva na lichnom planu dizanti na nivo nacije
jer te 2 stvari nemaju preterano veze jedna s drugoim
a sam lik ako je vec hteo da se rkone mogao je i kod kuce a ne da yebe 2 miliona ljudi..i josh se i ne ubije
koji ego lol
a i tema nema veze s politikom
 
to sto ce neko zakasniti na posao nije razlog da drugog podstice na samoubistvo , sto je btw i krivicno delo , a i nije taj nesrecnik kriv sto pomenuta selendra ima jedan i po most
Ma bre,samo ti kažem da je zenuto preći Gazelu i bez toga...Po čemu se on razlikuje od Muđahedina...Ponašanje ''posmatrača'' je svakako skandalozno,ali Gazela nije most koji se prelazi zbog ubijanja Dosade,to je pre svega poslovni most bez koga Beograd ne bi funkcionisao ni dan normalno...
 
ako postavljach sebe smatra stokom to je samo njegov problem yebiga
ne treba friustracije i nezadovoljstva na lichnom planu dizanti na nivo nacije
jer te 2 stvari nemaju preterano veze jedna s drugoim
a sam lik ako je vec hteo da se rkone mogao je i kod kuce a ne da yebe 2 miliona ljudi..i josh se i ne ubije
koji ego lol
a i tema nema veze s politikom


Znaci i ti si bio na mostu? Jesi se slikao pored nesrecnika? :evil:
 
yebo naciju u kojoj 2 miilona ljudi navrne na jedan most , pa to nema ni u Kandaharu i potpuno je zasluzilo da ga se yebe
pazi molim te jedan ludak blokirao Grad Buducnosti Jugoistocne Evrope :lol:

Све донације и паре од приватизације поделили су на криште, бркићеве, колесаре,влаховиће дали плате својим "службеницима" које запослили по партијској линији, није има ЦИА написала да нешто треба трошити и на инфраструктуру, а у београду константно колапс саобраћаја :rotf:
 
Poslednja izmena:
А што нико не помену да је "јадни момак" био и наоружан, па чему онда та представа кад је лепо код куће могао себи да просвира мозак и да не прави гужву?

Узгред пиштољем је претио сваком ко му приђе, сјајан пример!
 
Zakrčio je saobraćaj na sat vremena, dosta od tih ljudi je puklo 10-20% penala od plate. ti računaj sam da ti neko skine 20% od plate zbog nekog idiota. Nije to livada na koju je stoka navikla. Ako je puko nek se leči, a ne da preti pištoljem po Beogradu. Nisam bio tamo, ali bi ga "bodrio" da što pre završi šta ima, pa da idemo. Lako je vama iz foteljica da svirate o "jadnom čoveku". Ali u BG-u posao nosi i obaveze i tačnost sa sobom, ne rade svi u državnim firmama pa da dođu ko kako hoće...
 
To je i tvoja nacija,bandi:)
naravno da je i moja , ali za stanje saobracaju odgovornost snose pre svega gradjani Beograda jer im nisu Cacani i Zrenjanici birali vlast i kod nas su pre 10 godina potpuno unistena sva tri mosta na Dunavu , pa su napravili dva nova i jedan montazni , a sada projektuju jos dva .
Razumem ja da su ljudi nadrkani sto kasne na posao , ali i taj nesrecnik nije tamo stajao zato sto mu je stalo da zayebava gradjane nego zato sto je lud ili bolestan kako oces , tako da nije opravdano da se prema njemu tako odnose , em je neuracunljiv , em i da jeste nije kriv za stanje u saobracaju ,kao i za brljotine policije , sto rece Derer
upo sam i ja par puta u cep na tom mestu i isto sam cekao po dva sata al dranje na nekog bolesnog coveka nista ne resava , trako da treba da odu kod Djilasa i kod Dacica pa da njima yebu majku jer sutra isto moze doci neki slican ,ili se moze prevrtnuti kamion sa peskom ,ili obican sudar kao sto sam ja imao iskustvo kada sam cekao skoro sat vremena
 
naravno da je i moja , ali za stanje saobracaju odgovornost snose pre svega gradjani Beograda jer im nisu Cacani i Zrenjanici birali vlast i kod nas su pre 10 godina potpuno unistena sva tri mosta na Dunavu , pa su napravili dva nova i jedan montazni , a sada projektuju jos dva .
Razumem ja da su ljudi nadrkani sto kasne na posao , ali i taj nesrecnik nije tamo stajao zato sto mu je stalo da zayebava gradjane nego zato sto je lud ili bolestan kako oces , tako da nije opravdano da se prema njemu tako odnose , em je neuracunljiv , em i da jeste nije kriv za stanje u saobracaju ,kao i za brljotine policije , sto rece Derer
upo sam i ja par puta u cep na tom mestu i isto sam cekao po dva sata al dranje na nekog bolesnog coveka nista ne resava , trako da treba da odu kod Djilasa i kod Dacica pa da njima yebu majku jer sutra isto moze doci neki slican ,ili se moze prevrtnuti kamion sa peskom ,ili obican sudar kao sto sam ja imao iskustvo kada sam cekao skoro sat vremena
Da lai okod tebe ne vidim neki konkretan predlog,osim kritike koja stoji,mada pošto je taj most arterija i prema izlasku iz Bga bilo je tu i dosta Neboeograđana koji su isto tako komentarisali:neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top