hoce li neko da pomogne starom psu?

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
danicad:


Pre par dana, na prijavu sinterima da je u jednu zgradu i to na prvom spratu, ispred vrata stanara smestio se neki pas, otisli smo samo da ga isteramo iz zgrade! Slucaj u startu nije mirisao na komplikaciju! To je dnevna saradnja godinama unazad i zaista niko nije mogao ni da nasluti problem koji je nastao.....
Tako se ispostavilo da pas ne moze da se krece, da je ogroman i da je mesanac borbenih pasa! Samo zahvaljujuci nadljudskom trudu jedne muske osobe, uz sedalin i sve ostalo, pas je bukvalno odnet, gde bismo ga, no kod Mice veterinara da vidi sta je sa njim i on jedini ima neki privremeni smestaj! Medjutim, ispostavilo se da pas nije bolestan, da nije povredjen, vec da je star! Otkazuju mu neke funkcije...po Mici ima preko 10 godina, usi su mu kupirane, deluje negovano.... Nadala sam se da je cipovan da bismo dosli do vlasnika, medjutim pas nije cipovan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pas kod Mice ne moze vise da ostane, stavise nije imao ni mesta da ga primi, zato je jedna kujica na lecenju morala da bude preuzeta da bi u njen boks on se smestio!!!!!!!
Pas HITNO mora da se skloni od Mice veterinara, ali se postavlja pitanje GDE????????????
On nece dugo to je ocigledno, Mica kaze da je cak i gluv, ali treba ga negde staviti gde ce na miru preostale dane da provede.....
BEZOBRAZLUK pojedinaca ( mislim na vlasnike)u ovoj zemlji je nevidjen!!!!!!!!!!!!!! A sistem na sceni, da SVA HUMANOST UOPSTE prema bilo kojoj zivotinji je ISKLJUCIVO NA TERETU PRIVATNIH BUDJELARA je takodje vise NEdopustiv!
Sta sad ja da radim sa tim psom koji je zbog manjkavosti sistema i prakse na delu, "postao" nazovi "moj" problem, a imam veze sa tim koliko i bilo ko ko ce ove redove procitati..!!!!! U najboljoj nameri da se ide ispred sintera, evo sta se desi....niko za njega nije zainteresovan.....
Ima li neko neku ideju ko bi psa preuzeo i hranio ga do kraja jer on dobro jede, ali mora biti izolovan jer, verovatno zbog fizickog stanja u kome se nalazi, ne voli da mu iko prilazi????
Hvala muskoj osobi koja je veliki _"anonimni"junak koji zaista cini cuda za te jadne zivotinje. sve ovo timpre jer su svugde zene u zastiti pasa...
 

Back
Top