STA IM RADI???

Karlovcanka

Zainteresovan član
Poruka
118
Mene vise nista ne iznenadjuje,ali kad sam ovo cula...znaci prica je istinita(sto je najtuznije)
Jedan ugledan muskarac u kasnim cetrdesetim,ima devojku s kojom se zabavlja godinama,ona se sve nada da ce je ozeniti,ali njemu to ne pada na pamet.
Uz nju ima milion jos kombinacija,dobije srcku i zavrsi u bolnici.Pored te kao stalne devojke,pojavljuje se jos jedna(s kojom je u vezi par meseci),zajedno ga obilaze i kad je izasao iz bolnice obe su se uselile kod njega da bi bile s njim.Znaci zajedno zive u poligamiji,u sred Bg-a u XXI veku:dontunderstand:
Zene su samostalne,sa karijerama i nemaju sklonosti jedna ka drugoj(da to ne bi bili komentari),mene zanima sta je to kliknulo u glavama tih zena da su pristale na to ponizenje ili sta im on to radi...:eek:
 
Poslednja izmena:
Mislis ono kao,ako je njima lepo,njihova stvar?
Ali zar nije malo neverovatno da su zene stvarno spremne svasta da urade za nekog koga vole?I kako mozes da volis nekoga tko je spreman da ti nesto tako priredi,kako uopste nesto ocekivati od takvog muskarca?
 
Kapiram sta hoces reci:lol:,ali opet ne mogu da razumem da neka zena misli da nije dovoljno vredna da ima svog muskarca samo za sebe,da je tako malo zadovoljava(ono kao,jednu noc jedna spava s njim u krevetu,a drugu druga:per:)
Ma da je zlatan:hahaha: i da su mi svrake popile sav mozak ne bi na to pristala.
Jel' ti mozes sebe kao da zamislis u tom cirkusu?
 
mozda ipak ne kapiras;
naime, to sto TI to ne mozes zamisliti/tebi ne treba
ne znaci da svi to tako posmatraju/dozivljavaju...
kapiras?

odluke su njihove...one nisu djeca i znaju sta rade/sta im treba...
 
Nisam strucna,ali bi kao laik rekla da te zene vuku neku traumu iz detinjstva ili kasnije,da same za sebe misle da nisu vredne...sad je kasno,ali bas cu pitati drugaricu koja mi je to ispricala,s obzirom da zna povrsno jednu od njih,kakav je tip osobe.
...ili sam ja nesto previse konzervativna pa ne mogu to da ukapiram na pravi nacin:roll:
 
mora da ih je matori tako dobo yebao kao niko da dan danas da mu oprastaju sve. ja nemam razumniji komentar.
njih dve da se kidaju oko jednog lika sa trosnom srckom i to obe imaju KARIJERE ! jeste imaju karijere ali ne i SERVISERA ZA CUPISKE.....
 
Verovatno im se dopada da tako zive jer u suprotnom ne bi tako ziveli. A ako se dopada njima drugi nisu bitni. A zasto im toliko znaci covek u tim godinama i uz to loseg zdravlja i neuobicajenih shvatanja veze one znaju. Nisu deca.
 
Eli one koje ja poznajem a imaju "karijere" su vrlo visoko poletele i na kraju im nece preostati nista od zivota osim karijere i "drustvenog polozaja". sto se mene tice briga me za njih jer su kao i u poslu UVEK nezadovoljne i uvek hoce vise ! a ti koji im mogu pruziti vise su nazalost ili zauzeti ili svalercine.

Linda, hvalio se ne hvalio meni je dovoljno kad vidim osmeh moje devojke da znam da sam njoj DOBAR a za druge me zabole :lol:
 
Mene vise nista ne iznenadjuje,ali kad sam ovo cula...znaci prica je istinita(sto je najtuznije)
Jedan ugledan muskarac u kasnim cetrdesetim,ima devojku s kojom se zabavlja godinama,ona se sve nada da ce je ozeniti,ali njemu to ne pada na pamet.
Uz nju ima milion jos kombinacija,dobije srcku i zavrsi u bolnici.Pored te kao stalne devojke,pojavljuje se jos jedna(s kojom je u vezi par meseci),zajedno ga obilaze i kad je izasao iz bolnice obe su se uselile kod njega da bi bile s njim.Znaci zajedno zive u poligamiji,u sred Bg-a u XXI veku:dontunderstand:
Zene su samostalne,sa karijerama i nemaju sklonosti jedna ka drugoj(da to ne bi bili komentari),mene zanima sta je to kliknulo u glavama tih zena da su pristale na to ponizenje ili sta im on to radi...:eek:

...kod tebe josh traje XIII vek...
...kad te probudi zveckanje macheva u XIV veku...znaj da su doshli Turci...
 
krompir prosto sam znala da iako tvrdis da im vise losih nego dobrih sebe nikako ne svrstavas u ovu prvu grupu :mrgreen:

kad sam mislio da znam da "znam" dobijao sam pedale :D
sada ne mislim nista i ne pricam samo "radim" i njoj ne silazi osmeh sa lica. meni je dovoljno da znam da sam MOJOJ DRAGOJ dobar....

ako ti ista znaci evo :

JA SAM NAJLOSIJI HEBAC koji je ikada krstario i forumasio, imam malog cvetka i nisam tehnicar (ni ne znam da ga koristim) ;)

eto :confused:
 

Back
Top