poverenje

a koje je onda to osecanje koje postoji?

...to ti je kao nepostojano T



glasovna promena koja nastaje kada se u nominativu jednine na kraju poslednjeg sloga date reci nadje "st". Tada se "T" ne izgovara. U preostala dva padeza "T" se pojavljuje jer nije poslednje slovo u reci.


lukavos, mas, pismenos, jedanes...
-Turio sam sesnes kila mas na astal. Tolko sam gu dobijo od oni jedanes praci sto sam gi zaklo onomad u subotu.
Draginjo, meti u kazan vrelu vodu za pihtije.
 
...to ti je kao nepostojano T



glasovna promena koja nastaje kada se u nominativu jednine na kraju poslednjeg sloga date reci nadje "st". Tada se "T" ne izgovara. U preostala dva padeza "T" se pojavljuje jer nije poslednje slovo u reci.


lukavos, mas, pismenos, jedanes...
-Turio sam sesnes kila mas na astal. Tolko sam gu dobijo od oni jedanes praci sto sam gi zaklo onomad u subotu.
Draginjo, meti u kazan vrelu vodu za pihtije.

:lol::lol::lol: Lingvisto moj :P
 
moze li veza funkcionisati bez poverenja? noup :thumbdown:

i da li postoji ljubavi bez poverenja? Yup :cmok2:
Prvo samoj sebi postavi pitanje da li ti mislis da bi takva veza mogla da funkcionise (na neko duze vreme)
Kreni sama od cinjenice da se sve stvari u zivotu temelje na poverenju, takva veza bar za meene prelazi u obavezu, pa u neku vrstu nekog inata , i na kraju u nocnu moru iz koje zelim sto pre da se probudim i pobegnem u tri p***e materine, na neko pusto ostrvo potpuno, samo ja i jedna flasa 'ladnog piva :cool:
PS.
Ispod palme, naravno.

da li je to ljubav ili posesivna vezanost za nekoga?


To se zove opsesija.
 

Back
Top