Nijedan player ne otvara film

Peca.o

Zainteresovan član
Poruka
115
Imam film koji ne mogu da pustim u BS plejeru (skinut sa torenta) u kome inace gledam filmove.U zagradi pored naziva filma pise i jaGGa44 pa ne znam sta to znaci i kako da pustim film.Inace film ne mogu da pustim u nijednom drugom plejeru.
Unapred hvala i pozdrav!
 
@jaGGa44 je ime uploadera, tj. onog ko je postavio taj link.
smiley_emoticons_wink.gif


U kom formatu ti je taj film, koju ekstenziju ima?




445_Po_tujte_pravila.gif
 
Je si li probao sa VLC playerom, ili možda sa GOM playerom, ili sa Media Player Classic-om... da otvoriš taj fajl? Nisi naveo sa kojim playerima si sve pokušavao.

Šta imaš instalirano od kodeka? Moja preporuka uvek je K-Lite Codec Pack, ukoliko ga već nemaš.




445_Po_tujte_pravila.gif
 
Je si li probao sa VLC playerom, ili možda sa GOM playerom, ili sa Media Player Classic-om... da otvoriš taj fajl? Nisi naveo sa kojim playerima si sve pokušavao.

Šta imaš instalirano od kodeka? Moja preporuka uvek je K-Lite Codec Pack, ukoliko ga već nemaš.

VLC player- NECE
madia player classic-NECE
BS player NECE,a da pritom imam sve te kodeke koje si naveo.Znaci ceo codec pack,a GOM player nemam znaci nisam ni probao.Moram ti reci da sam do sada gledao sve filmove bez problema na bilo kom od navedenih playera,samo je sa jednim filmom problem problem.U svakom slucaju hvala tebi na angazovanju i dobroj volji da pomognes.POZZZZ
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sta ce ti kodeci ako imas VLC

Pa znam sve mi je jasno.VLC je super.Do skoro mi je sve funkcionisalo i nisam imao problema,sto se tice filmova,sve dok nisam skinuo ovaj film koji nece da radi.Nije mi toliko stalo do filma koliko bi da znam sta je u pitanju,pa da eventualno takve filmove ne skidam,ako imaju neku zastitu ili sta vec.Cisto samo hocu da vidim da li je do mene,odnosno do mog kompa ili nesto trece.POZDRAV!
 
@Peca.o

U okviru K-LiteCP imaš programče GSpot (ili skini sa neta MediaInfo), učitaj taj film i vidi šta će da ti pokaže.
Pa da...Uradio sam kako si napisao i evo sta se pokazalo:

This is invalid AVI file due to corruption ofthe data in the header.
This is the serious problem and this file is not likely to playable.

Sad od prilike znam sta je u pitanju.Fail je los,i ne moze u play.Mogu da ga brisem sa kompa.U svakom slucaju hvala vam na pomoci i na savetima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A jel' imaš neku ideju za zaštićen video. I ja sam skinuo sa torrenta film u .avi formatu.
Pusti samo jedan minut i onda napiše da je potreban neki 777 player, koji opet treba da se plati da se skine.

Nije problem u par dolara, ali mi sve to deluje sumnjivo, pa ne bih uopšte da instaliram taj plejer, pogotovo što nikada nisam čuo za njega.

Ako neko zna rešenje ?
 
Pozzz @sch

Itekako je sumnjivo. Naime radi se o Malware-u, dakle čista podmetačina za naivne, jer ne postoje "zaštićeni" video fajlovi. Svaki video fajl koji ne može da se otvori sa VLC, GOM, Media Player Classicom ili sa bilo kojim ukoliko se ima instaliran K-Lite Codec Pack, je sumnjiv i treba ga brisati bez mnogo razmišljanja.

Isti slučaj je i sa Dom player-om kao i 3wplayer-om.
 
A jel' imaš neku ideju za zaštićen video. I ja sam skinuo sa torrenta film u .avi formatu.
Pusti samo jedan minut i onda napiše da je potreban neki 777 player, koji opet treba da se plati da se skine.

Nije problem u par dolara, ali mi sve to deluje sumnjivo, pa ne bih uopšte da instaliram taj plejer, pogotovo što nikada nisam čuo za njega.

Ako neko zna rešenje ?


to ti je fake fajl a taj plajer je virus
 

Back
Top