Msn messenger

SilverBullet387

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
227
obrisao sam msn messenger i sad mi opet treba, ali kad pokusam da ga instaliram ono pise da je vec insatliran i nemoze. pokusavao sam i preko control panela i rucno sam obrisao svaki folder i sve vezano za msn a ono opet pise da imam msn. jel zna neko kako ovo da nabuzim? e da imam vistu
 
obrisao sam msn messenger i sad mi opet treba, ali kad pokusam da ga instaliram ono pise da je vec insatliran i nemoze. pokusavao sam i preko control panela i rucno sam obrisao svaki folder i sve vezano za msn a ono opet pise da imam msn. jel zna neko kako ovo da nabuzim? e da imam vistu

Kazes rucno si obrisao svaki folder vezano za MSN. GENIJALNO ALI ne dovoljno. Ti samo mislis da si obrisao, zato te i sprecava da ponovo instaliras. Nisi obrisao oko minimum 50 fajlova koje naravno ne vidis jer nemaju u imenu nista sto bi te asociralo na MSN.

Batali taj glupi program
 
necu sistem restore skoro sam nesto ubacivao i necu da mi se bilo sta izbrise...... ako neko zna sta jes treba da obrisem i kako da bi mi msn radio nek mi kazeeeeeee

Obrisi ga kompletno sa nekim od programa npr. REVO uninstaller, YOUR Uninstaller, itd....
To sto si obrisao sve foldere, ne znaci i da je program kompletno obrisan, treba i registar da se ocisti.
 
pokusao sam i da obrisem cookies i sve i nista nece :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
U Internet Explorer ides na opciju Extras-expands-Internetoptions(mislim da se tako pise i zove) i skroluj do Safety.Tu bi trebalo da ti stoji stiklirano Examine for closed server certificates....otkloni stiklicu i zatvori Internet Explorer pa onda pokusaj ponovo da se prijavis na Mesenger...ako i to ne uspe onda probaj jos i ovo:
Klikni(ako ti je OS Vista) STRG+SHIFT+ESC onda gore na FILE pa na NEW TASK i upisi CMD...otvorice ti se "malo prozorce" gde ces da upises ovo:
ipconfig /release

ipconfig /renew (samo pazi moras oba "naredjenja"(znaci sve kako sam ti napisao) da upises)
OK
i onda pokusaj ponovo da se prijavis(trebalo bi da funkcionise);)
 
Poslednja izmena:
e ova druga opcija ne radi (uradio sam bas kako si napisao) a za prvu nemogu da se snadjem nepostoje te opcije, ako imas pri ruci internet explorer i ako mozes reci mi kako se tacno zovu te opcije.
Uffff....otvori IE.....pogledaj u desnom cosku gde pise EXSTRAS kliknes pa na Internetoptions(trebalo bi da je na kraju "prozora" koji ti se otvara)-pa onda na Extended pa skroluj na dole gde pise Safety-e tu pronadji Examine for closed server certificates.Skini stiklicu (ako je stiklirano) pa zatvori IE i onda pokusaj ponovo da se prijavis!
 

Back
Top