Srbi trebaju pormijeniti odnos prema Bošnjacima

Rain Song

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
277
Mogli ste vidjeti danas koliko je sudija Bonami bio ljut kao da je covjek iz proslosti.Kazne su prestroge i strozije su nego kod zlocinaca iz Bosne.

Odmah se vidi da Anglosaksoncima nije do Bosne i Bosnjaka i mislim da ih smatraju divljacima kao i Srbe.

Moj prijedlog je da se treba promjeniti odnos Srba prema Bosnjacima i da Bosnjaci se vise ne poredjuju sa Albancima.
 
Cio smisao rata na Balkanu je poremecen i cisto Bosna se maltretira i dalje dvostrukim arsinima i dvostrukim ponasanjem medjunarodne zajednice.Kao da se medjunarodna zajednica sveti Slavenima zbog konkurencije i pameti.Da li trebamo biti glupi pa da nas Anglosaksonci zavole?
Kao da zivimo u snovima i zivimo u vremenu gdje se Bosna mrzi pa sad imamo i potjernicu zbog "nekog zlocina" u Bosni od strane Srbije, a bilo ih je dosta.
 
Cio smisao rata na Balkanu je poremecen i cisto Bosna se maltretira i dalje dvostrukim arsinima i dvostrukim ponasanjem medjunarodne zajednice.Kao da se medjunarodna zajednica sveti Slavenima zbog konkurencije i pameti.Da li trebamo biti glupi pa da nas Anglosaksonci zavole?
Kao da zivimo u snovima i zivimo u vremenu gdje se Bosna mrzi pa sad imamo i potjernicu zbog "nekog zlocina" u Bosni od strane Srbije, a bilo ih je dosta.

Ti isti Bošnjaci, kako sebe nazivaju, brže bolje su se odrekli svog Slavenstva, tako da...:roll:
 
Moj prijedlog je da se treba promjeniti odnos Srba prema Bosnjacima i da Bosnjaci se vise ne poredjuju sa Albancima.

Nikad nisam izjednačavao bošnjake i šiptare, zbog nekih sličnosti srba i bošnjaka

Trebalo je dogovriti se sa muslimanima da potisnu hrvate iz srednje bosne i hercegovine, a dok muslimani ratuju sa hrvatima rešiti šiptarsko pitanje. Ali nažalost karadžić i kompanija počeli su još u proleće 1992 pogrome u prijedoru, zvorniku, višegradu...

Nemam ništa ni protiv jednog bošnjka koji nije islamski fundamentalista, jer su upravo oni najviše verovali u jugoslaviju i najviše stradali

Inače ne pišem latinicom, ali sam sada napravio izuzetak
 
Mogli ste vidjeti danas koliko je sudija Bonami bio ljut kao da je covjek iz proslosti.Kazne su prestroge i strozije su nego kod zlocinaca iz Bosne.

Odmah se vidi da Anglosaksoncima nije do Bosne i Bosnjaka i mislim da ih smatraju divljacima kao i Srbe.

Moj prijedlog je da se treba promjeniti odnos Srba prema Bosnjacima i da Bosnjaci se vise ne poredjuju sa Albancima.

BiH je uostalom bila glavni huskac tog kvazi-suda u Hagu i jedina zemlja koja moli boga da joj stranci upravljaju tako da..:thumbdown::thumbdown:
 

Back
Top