Procena presude Kosovskoj grupi

Kakva će biti haška presuda srpskom državnom vrhu povodom zločina protiv Kos. Alb.?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa kad su bili picketine i mesto da su pobili govna izdajnicka koja sluzi Americi , CIA-i BND-u i MI6 e sad onda nek robijaju do kraja zivota ko ih sisa....


kad nemas muda da se obracunas sa izdajnicima u sopstveim redovima e onda ima da te ti izdajnici izruce kao "zlocinca" jer si branio sopstveu zemlju i da ti robijas mesto njih.
znaci i ti si izdajnicko ***** posto si se sam hvalio da si 5. oktobra ucestvovao u obaranju Slobe i dovodjenju CIA vlasti u Srbiju :sad2: al dobro lepo od tebe sto priznajes :)
 
eto sad vidite koliko su glupi funkcioneri demokratske stranke i njihovi biraci

sta smo mi kao drzava srbija dobili time sto smo ih izdali i izrucili u hag ? STA?

Dobili smo da smo presudom kvazi suda proglaseni za zlikovce a Siptari koji su sekli zive Srbe su proglaseni za zrtve

Da li smo clanovi EU postali? Nismo postali i necemo nikada

Sta je Srbija dobila od ovoga da li je nas medjunarodni status iole bolji nego 2000te godine? Jednako je los ako ne i gori nego 2000te godine

Znaci mi kao drzava i nacija od ove presude nismo dobili nista dobro vec smo samo dobili etiketu da smo drzava zlikovaca i zlocinaca - a sve to zahvaljujuci izdajnicima i lopovima iz Demokratske Stranke kao i iz DSS-a jer i oni snose odgovornost za ovo jednako koliko i DS jer su i oni ovo podrzali .

Sve u svemu - ISPALI STE GLUPANDERI PO 1000TI PUT - Zapad vas je preveslao po ko zna koji put, zato cete i dalje da ostanete sirotinja raja, zapadni moderni robovi , evropski crnci i kmetovi , jer ste GLUPI da procenite kad vas neko vara a kad vam govori istinu

A da i da dodam

- Izetbegovic slobodan
- Tudjman slobodan
- Naser Oric slobodan
- Agim Ceku slobodan
- Hasim Taci slobodan
- Haradinaj slobodan

A vi ljudi bez mozga i dalje verujte u hasku "pravdu"
 
Druže Koštunica, hvala ti što si predao u Hag srpske generale.
A vi srpski generali krivi ste samo po jednoj tačci optužnice:
5. oktobra niste pogazili goMna tenkovima.

To vam je za nauk....

sve njih je grupno izdao i predao rezim Demokratske Stranke i Demokratske Stranke Srbije

I koji ce sutra general ili vojnik da ide u rat za Srbiju?

Boli ga qurac da ratuje, ako dezertira ko Ponos, mozda postane nacelnik generalstaba a ako radi svoj posao moze samo da dozivi da ga rodjena drzava izda i proda zato sto je radio ono sto mu nalaze ustav , i da ostatak zivota provede u zatvoru

Ja prvi ne bih za ovu drzavu mrdnuo vise u zivotu svom nikad nista.

Sve odk ova drzava izrucuje i izdaje svoje drzavljane zato sto su radili nesto sto je njihova ustavna duznost, i zato sto su RIZIKOVALI SOPSTVENE ZIVOTE - ja je ne smatram svojom

Lojalnost osecam iskljucivo prema pripadnicima sopstvenog naroda, za njih bi rizikovao zivot, a da rizikujem zivot vreme i zdravlje zarad nekakve bagre iz demokratske stranke koja sutra za to rizikovanje zivota vremena i zdravlja moze samo da mi duguje smesne dnevnice narednih 20 godina ili da me izruci nekom tamo kengur sudu kao zlikovca - to mi ne pada na pamet

Ova drzava nije nasa.... Nije srpska .. Ovo je njihova zuta , lza drpanje, izdaju , rasturanje . Njihova izdajnickosrpska i americka - nasa srpska svakako nije

To je i cilj zapadnih nacista bio sa ovims udom da presudama nasim istaknutim funkcionerima u odbrani zemlje i teranjem nasih izdajnika da ih izdaju ubije u nama Srbima svaku zelju za otporom zapadnom teroru rasturanju nase drzave i zatiranju nase srpske nacije
 
Poslednja izmena:
eto sad vidite koliko su glupi funkcioneri demokratske stranke i njihovi biraci

sta smo mi kao drzava srbija dobili time sto smo ih izdali i izrucili u hag ? STA?

Dobili smo da smo presudom kvazi suda proglaseni za zlikovce a Siptari koji su sekli zive Srbe su proglaseni za zrtve

Da li smo clanovi EU postali? Nismo postali i necemo nikada

Sta je Srbija dobila od ovoga da li je nas medjunarodni status iole bolji nego 2000te godine? Jednako je los ako ne i gori nego 2000te godine

Znaci mi kao drzava i nacija od ove presude nismo dobili nista dobro vec smo samo dobili etiketu da smo drzava zlikovaca i zlocinaca - a sve to zahvaljujuci izdajnicima i lopovima iz Demokratske Stranke kao i iz DSS-a jer i oni snose odgovornost za ovo jednako koliko i DS jer su i oni ovo podrzali .

Sve u svemu - ISPALI STE GLUPANDERI PO 1000TI PUT - Zapad vas je preveslao po ko zna koji put, zato cete i dalje da ostanete sirotinja raja, zapadni moderni robovi , evropski crnci i kmetovi , jer ste GLUPI da procenite kad vas neko vara a kad vam govori istinu

A da i da dodam

- Izetbegovic slobodan
- Tudjman slobodan
- Naser Oric slobodan
- Agim Ceku slobodan
- Hasim Taci slobodan
- Haradinaj slobodan

A vi ljudi bez mozga i dalje verujte u hasku "pravdu"

Stoli me bojko.
Ionako ce provesti te godine u deluxe odmaralishtu, a ne u kazamatu.
Shta cemo sa mrtvima na svim stranama?:think:
 
Bitno je da su stoke demokratske izdale i Radovana Karadzica

Smetao im covek koji ne lici na sebe i koji je svoj zivot posvetio pomaganju drugima i lecenju onima kojima je potrebna pomoc.

Idioti demokratski
Razigravao spermitje :hahaha:

milosevic je slobodan samo zato sto je pre kraja sudjenja umro inace bi bio osudjen na 150 godina robije

Malo je 150 godina... malo... Samo meni je upropastio 10 najlepsih godina...
 
Razigravao spermitje :hahaha:



Malo je 150 godina... malo... Samo meni je upropastio 10 najlepsih godina...

Видим ја да је теби дрога упропастила године..мање дроге и лепше године ће саме доћи!
А о хашком тиранско-вавилонско-пашијем затвору..имам рећи..само једно...
Говна европска!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top