Kako preboleti osobu koju volis?

uh, mnogo tesko.bojim se da nema bezbolnog nacina, bar ja ne znam za to. volela bi da se neko javi ako ga je otkrio. Mada opet sve zavisi sta se izdesavalo pre, sta je uzrok raskida izmedju dve osobe.to moze da olaksa situaciju ili ja de ucini mnogo tezom. kao neko ko se nalazi u istoj kozi, zelim ti da sto pre prebolis
 
ne postoji najbolji nachin... svako prolaazi kroz to onako kako on/ ona to ume... ali se sve, u principu, svede na to da je vreme najbolji lek... i puno zabave pomaze, i kad radish sve ono za shta nisi imao vremena jer si ga trosio na tog nekog ko te je ispalio...
 
Meni je najbolje bilo prvih mesec dana posle raskida. Ona je bila sa novim deckom, i nisam je video svo to vreme, a i rane su bile suvise sveze i bolne da bi se secao. Onda sam je video tri puta u jednom danu i izgubio glavu (umalo i bukvalno). Posle par dana me je zvala da se vidimo, i ja sam pristao... Najveca greska u mom zivotu! Samo sam dobijo jos vise cimanja i izgubio jos vise zivaca. :x
Moj savet: prekini svaki kontakt, izbegavaj mesta koja te podsecaju na nju/njega, izlazi i zabavljaj se sto vise... Puno srece
 
Kada pomislim na sve to dodje mi da povratim,bukvalno mi fizicki bude muka,o psihi i da ne govorim.Ne bih to ponovo prosla taman nikad nikog vise ne volela.Tri godine je proslo,a meni se cini da tek sada dolazim u normalu.Jedini savet-ne vidjaj ga,ne zovi ga,izbegavaj svaki kontakt i izlazi sto vise s drugima,ma koliko nebitni bili.
 
OSNOVNI RAZLOG BOLNOG RASKIDA JE ZELJA ZA POSEDOVANJEM VOLJENE OSOBE.KADA RAZDVOJITE LJUBAV OD ZELJE ZA POSEDOVANJEM ONDA NEMA PROBLEMA.JA SAM PATIO OKO 4 GOD DOK NISAM OVO SKONTO A OD TADA DOZIVLJAVAM LJUBAV KAO DA MI JE SVAKI PUT PRVI PUT NARAVNO I SADA BOLE RASKIDI ALI DAN DVA, DVA MINUTA U 7 DANA I DALJE SU MI TE OSOBE DRAGE ALI NEPATIM PATNJA SE PRETVARA U BLAGU NOSTALGIJU LEPO SECANJE
D.
 
Gledam vas bre pa mi nije jasno.. ja jesam bila zaljubljena i volela sam i mislila da cu da umrem posle raskida sa deckom sa kojim sam bila 3 godine al evo proslo je pola godine skoro i meni je daleko od umiranja za njim. Uspela sam taj raskid shvatim kao dobru stvar koja je trebala mozda i ranije da se desi..
sve dok sam sebe budes sazaljavao i bacao se u bedak(uz muziku, izlazenjem na ista mesta) nece te proci.. izbegavaj mesta,ljude (njene prijatelje) i sve sto te na nju podseca.
procice te.. veruj mi
ja ne znam kako ikome svojevoljno treba 3-5 godina :shock: da preboli nekoga..

sto kaze mika antic:
u ove ochi plachne,
nije to neutesno:

ja umem od suza da pravim
klikere lepe, prozracne.
....
Ako me neko chachne



srecno :D
 
Jedan moj prijatelj ima nacin: svaki put kad ga ostavi djevojka u koju je bio zaljubljen on se napije nekoliko puta sa drustvom i odmah mu je bolje. :D No, salu na stranu, najvaznije je ne sazaljevati sebe i ne govoriti one stvari tipa "nikada nikoga necu voljeti kao njega". To je cista glupost, a posle raskida to cak i nije ljubav. Iskreno, mi zene volimo da patimo, kako rece moja majka. Treba biti dovoljno snazan i pametan i ubjediti sebe da je sve to samo jedno poglavlje u zivotu. Okrenuti se novim ljudima i poznanstvima, uzivati u druzenjima i izlascima, dokazati sebi da si jos uvijek privlacan i pun zivota. Toliko je osoba na svijetu koje samo cekaju da nadju svoju drugu polovicu. Nije kraj svijeta ako te neko ostavio, jer ocigledno nije bio dovoljno dobar za tebe. I niposto ne govori sebi kako si losiji i kako ne valjas i kako te zbog toga ostavio. Pusti to, ostavi za sobom, zatvori vrata proslosti. Osmjeh na lice i trazi nekog koga ces voljeti, jer ljubav je neiscrpna!
 
iron:
tesko je prva 2-3 meseca posle je vec mnogo lakse a najbolje je naci drugog decka(devojku) lakse se preboli
Greska je odmah uletati u novu vezu. Samo ce ti biti gore. Svaki postupak, pokret i pogled ima da u mislima propratis sa "i on/a je iso ovako.." ili " on/a ovo nikad ne bi ovako..." Posle par dana vidis da to nije ona osoba koju stvarno volis vec samo losa zamena...
Najbolje je sacekati bar tri meseca
 

Back
Top