Kako preboleti osobu koju volis?

ako je osoba koju volis ocenila da joj je bolje bez tebe onda je to mali test za tebe.ako ta osoba misli da joj je bolje bez tebe tj. sa nekim drugim a ti je zaista volis onda prihvatas izbor te osobe i to je nesebicna ljubav jer prihvatas ono sto je najbolje za tu osobu bez obzira dal te to bolelo ili ne.

Ako ta osoba misli da joj je bolje bez tebe tj. sa nekim drugim a ti je volis i zelis da je zadrzis za sebe onda je to blago sebicna ljubav (sto je i ok ali bez obzira sto je to ok i dalje je sebicno)

...e sad se se stavi u poziciju osobe koja je zadrzavana da ostane u vezi koju inace zeli da napusti vezu i recimi kako bi se osecao -la

naravoucenije kad neko zeli napolje tesko ga je zaustavitin
 
dr.:
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?
eh!ja sam ti najbolji primer za tu situaciju.Naime,nakon raskida sa mojom najvecom ljubavlju mi se nismo sretali nekoliko meseci a ja sam bila ocajna(u toliko gore jer sam ja zeznula stvar).Izlazila sam i sa drugima ali nije mi uspela da potraje ni jedna veza duze od dve nedelje;jednostavno nisam mogla da se zaljubim.kada je poceo fax vidjala sam ga cesto i bilo je vrlo komplikovano da iskuliram.tada sam pocela da se zabavljam sa jednim deckom i sa njim sam bila dve godine,ali i tada je bilo dana kad me obuzme tuga za mojom bivsom ljubavi. sada je on ponovo u mom zivotu iznenada sto mi govori da:AKO JE NESTO SUDJENO ONDA CE I BITI!(pa cak i da bezimo od toga-sustice nas) A ako nije sudjeno,nece ma koliko ga jurili!!!Zato se opusti i malo se vise posveti sebi(cak preporucujem i malu dozu egoizma da bi ti bilo lakse)
 
dr.:
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?
Ako je osoba prava, ako je ljubav bila ona prava (a samo jedna moze biti prava), bojim se da se ne moze preboleti. Mozemo se na silu naterati da zavolimo nekog drugog, da budemo u vezi, braku... Ali kako cemo se osecati sa 50god, ili na kraju svog zivotnog veka? Prodje tako zivot i shvatimo da smo samo jedno zeleli a imali nesto sasvim drugo. Nije fer prema tome drugome, biti uz njega godinama, a u dubini srca voleti drugog.
Prolaze godine, a ja nisam preboleo svoju ljubav...
 
Burrito:
dr.:
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?
Ako je osoba prava, ako je ljubav bila ona prava (a samo jedna moze biti prava)

"istine i zablude o ljubavi" (knjiga): jedna od zabluda: samo jednom se ljubi

cela tvoja poruka zvuci prilicno konacno, pa ako je tako, sto se onda ne obesis ili ne odes u manastir. btw ako na svetu postoji 5.000.000.000 ljudi, vrlo je neverovatno da tebi moze odgovarati samo jedna osoba. prema tome, mozda je samo najlakse kukati
 
begunac:
limunada:
dr.:
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?

Jos nisu izmislili vakcinu za to. :cry:

A Bora corba i njegov prvi album?
"kada te ostavi zivotna ljubav,kada te sudbina scepa za gusu....
potrazi zenu sumnjivog morala,jer ona je lek za ranjenu dusu :D "

E,ali vakcina daje trajni imunitet,a lijek samo trenutno pomaze. :lol: Valjda... :)
 
limunada:
begunac:
limunada:
dr.:
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?

Jos nisu izmislili vakcinu za to. :cry:

A Bora corba i njegov prvi album?
"kada te ostavi zivotna ljubav,kada te sudbina scepa za gusu....
potrazi zenu sumnjivog morala,jer ona je lek za ranjenu dusu :D "

E,ali vakcina daje trajni imunitet,a lijek samo trenutno pomaze. :lol: Valjda... :)
A jel bi se ti vakcinisala,da postoji vakcina?
 
Jako teško da se bilo šta preboli. Ali to je problem sa bolom. Svi uvek očekuju da nestane, što je zabluda, ni jedan bol ne nestaje čovek se samo navikne da živi sa tim pa posle određenog vremena prestane da ga primećuje. Saživi se sa bolom. Kažem bol, a ne ljubav zato što je problem posle raskida bol, da ostaje samo ljubav to bi bilo super, kao misliš o nekome lepo, rado ga se sećaš, ali ako sećanje boli nije prijatno. Moj savet je da se usresrediš na sebe, da probaš neke nove stvari, i da se jednostavno trudiš da živiš normalno (to podrazumeva i viđanje sa suprotnim polom). Vremenom se navikneš, pa čak budeš i srećna, ali ako si stvarno volela to ne prolazi, veruj mi, nemoj da se nadaš suprotnom.
 
Па на раскид се углавном никад не можеш навићи.Имају ипак 2 варијанте,да ти оставиш и да те остави.Прва је лакша,ѕнамо сви.Е друга је ј"бена.
Шта даље?
Па имају чак и рецепти:промијени имиџ,распоред у стану,не мисли како спава са другим итд...проблем је што ми у ствари ,пошто волимо и желимо да мислимо о тој особи,тек тада губећи критичност.Срљамо у глупости због којих ћемо се највјероватније кајати.
 
Jednostavno! Pronaci nekoga dovoljno zaludnog da ti pravi drustvo i minimum tri dana se odvaljivati od alkohola. Jeste da to nista ne resava, ali se barem osecas filmski pateticno. Zatim naci devojku koja je u skorijoj proslosti imala bolan raskid, iskoristiti trenutak njene slabosti i zavesti je pricama o blistavoj buducnosti. Ostaviti je u trenutku kad pomisli da je mukama kraj. Njeno slomljeno srce bice kolateralna steta u tvojoj borbi za samospasenje. Sad, posto si rusenjem necijeg sveta ispao jako bitan, na krilima tog uspeha i na vrhuncu moci svecano izjavljujes kako te zene vise ne zanimaju, odlazis na stadion Partizana i pocinjes intenzivno da pratis domaci fudbal. Celu stvar zaokruzujes iznenadnom zainteresovanoscu za ratovanje, dobrovoljno se javljas za Avganistan, gde te ranjavaju, ali ostajes ziv. Pri povratku kuci, u avionu pravis salu da si terorista, nakon cega te privode i 2 godine si u zatvoru zbog narusavanja bezbednosti. Izlazis kao nov covek. Da li je se i dalje secas?
 

Back
Top