Perverzno debelo

Ја мислим да пре започињања везе треба обоје да станемо на вагу и лепо израчунамо да ли смо складни...
Па ако је разлика већа од 15 килограма, довиђења и пријатно.
Па нећемо се ваљда сад мешати једни с другима.
:neutral:
 
Ја мислим да пре започињања везе треба обоје да станемо на вагу и лепо израчунамо да ли смо складни...
Па ако је разлика већа од 15 килограма, довиђења и пријатно.
Па нећемо се ваљда сад мешати једни с другима.
:neutral:

ako je R = 17 ili 18
po tvom misljenju je to nesklad i disproporcija?
 
Mislim da razlika u kg doprinosi boljoj komunikaciji - ako je ona deblja, on će nju podsticati da vodi računa o tome kakvu garderobu će početi da nosi ukoliko nastavi da se goji, a ako je on gojazniji znatno od nje, onda to ostavlja sijaset mogućnosti njoj da smišlja šta bi mu sve rekla i uradila ...
(navodeći da je razlog em lenjost u seksu, em alkohol, em neaktivnost generalno a tek što ne radi ništa po kući ... :mrgreen:) samo lupetam večeras,... takvo raspoloženje me obuzelo
 
Nešto se mislim, da li su muškarci i žene koji vole debele žene i muškarce, a pri tom su skladnih težina, perverzni ?

mislim da to nema bas puno veze sa perverzijom a i definicija iste je da nista nije perverzno ako se obe strane koje ucestvuju u medjusobnoj interakciji slazu i ako im je to normalno medjutim ako se jednoj od strana to ucini nastrano, izopačeno ili devijantno u odnosu na moralne i socijalne norme usadjene u psihu nastupa vidjenje situacije kao perverzije ...dakle da nastavim ....mislim da je to vise fetishizam ili tako nesto a ne mora da bude cak ni to jer kao objektivni i subjektivni posmatraci ne vidimo stvari isto :think:
 
Nešto se mislim, da li su muškarci i žene koji vole debele žene i muškarce, a pri tom su skladnih težina, perverzni ?

Pocela da pisem esej na temu "perverzno mentalno", ali sam se onda manula corava posla. Ali nesto me je uvek navodilo na razmisljanje o ljudima koji ni u rl-u ni u virtuelnom svetu nemaju moc samokritike i normalne percepcije zivota. Davanje prava sebi da ocenjujemo tudje psiho-fizicko stanje je glumatanje Boga, a to se obicno ne zavrsi dobro.
"U svom oku ne vidis balvan, a u tudjem ti smeta cestica".
 
Nešto se mislim, da li su muškarci i žene koji vole debele žene i muškarce, a pri tom su skladnih težina, perverzni ?

ne znam, meni su debele zene simpaticne, onako okrugle, nekako mi je normalnije da zena bude buca nego muskarac.
a debeli muskarci su mi odvratni (izvinite svi debeli, nista licno), pa mogu da vidim i nesto perverzno/poremeceno u odnosu mrsava, zgodna zena i muskarac sa koga kipi salo, znoj i vonj.

ps. izvinite svi debeli
 
..kako si ovo divno rekla...
...zicu nisu..nisu perverzni nego su umobolni..
..a kakav to moze da bude covek iznutra ako je oblozen sa četrt tone sala??..

Prvo treba da razjasnish sebi shta sve choveka chini chovekom u pravom smislu te rechi pa tek onda da sudish o umobolnosti.
Kako se u tvojoj podeli vrsta nazivaju ti oblozheni salom? Bash me zhivo zanima :confused:
 
Poslednja izmena:
ja sam imao fazu kada sam u mislima baš voleo da je žena što deblja jer, nekako, u mislima.. posle seksa imaš utisak taj da si baš bio negde

negde, kao u rudnicima dijamanata duboko pod zemljom, ili negde kao u ustajaloj mocvari punoj opasnih stvorenja?
miiiiislim, stvarno.....nas ostale kad opale znaci mogu da kazu "gde sam bio, sta sam radio?"
nigde.....
tesko meni :(
sa mnom se nigde ne "putuje"
 

Back
Top