Pandan temi Srbija ne može da pobedi.....ima nade da može..evo podsećanja

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
dakle tacno pre godinu dana svi smo citali ovo sto stavljam link....dakle to se nije otvarilo
taci je imao lazna obecanja jer se radi ne o periodu od godinu dana vec o periodu posle porglasenja Kosova kao nezavisne drzave
procitajte i malo se podsetite
nije sve uvek tako kako kazu taci....a evo sad i Server


http://www.blic.rs/politika.php?id=29744

imate li komentar?
 
Politika
Tači: Kosovo će priznati 100 zemalja
Autor: FoNet | 08.02.2008. - 18:02
Premijer Kosova Hašim Tači izjavio je danas da kosovske vlasti imaju potvrdu od oko 100 zemalja da su spremne da priznaju nezavisnost Kosova odmah nakon proglašavanja.

"Imamo potvrdu oko stotinu zemalja sveta koje su spremne da priznaju nezavisnost odmah nakon njenog proglašavanja. Biće to snažna podrška našoj nezavisnosti", rekao je Tači.

Posle sastanka sa šefom UNMIK Joahimom Rikerom, Tači je rekao da su razgovarali o zajedničkim koracima međunarodne administracije i Vlade Kosova u periodu kada se donosi odluka o statusu.
Kosovo je izvršilo sve pripreme za proglašavanje nezavisnosti, istakao je kosovski premijer, ali, kako prenosi radio Slobodna Evropa, ni danas nije rekao kada će se to tačno dogoditi.

Govoreći o bezbednosti na Kosovu, Riker je ocenio da paralelne srpske strukture šire svoju aktivnost i u oblasti obrazovanja i zdravstva.
On je još jednom naglasio da jedine bezbednosne strukure na Kosovu ostaju KFOR, međunarodna i domaća policija.
"Kada se radi o administrativnim strukturama, UNMIK je jedini autoritet i zajedno sa institucijama Kosova izbliza pratiti šta se događa u potencijalnoj mogućnosti stvaranja paralelnih administrativnih struktura", rekao je Riker.
Tači je rekao da se očekuje da će odmah nakon proglašavanja nezavisnosti na Kosovo doći misija EU koja je dobrodošla.
"Legitimne institucije Kosova će vršiti svoju dužnost, dok će uloga međunarodne misije biti da nadzire i savetuje", dodao je Tači.

Šef UNMIK je na istu temu razgovarao i sa predsednikom Kosova, Fatmirom Sejdiu, saopšteno je iz kabineta kosovskog predsednika.
 
Jagodinka samo ti vredjaj ako to tvom intelektu pricinjava zadovoljstvo. Ima nas raznih.

Ali upravo zbog takve agresije koja je sad jelte prisutna kod Jagodinke su se Siptari i odcepili. :) A sad umesto da imamo jaku i lepu Srbiju mi prebrojvamo koliko je drzava priznalo Kosovo. :)

Dobro. ajde jagodinac, nemoj više da provociraš, a vi šiptari vrartite se pod suverenitet Srbije!!!

:hahaha:
 
Tako je konzab, to znači da DS, Tadić I Vuk jeremić rade odličan poso za Srbiju i Kosovo u sastavu Srbije...

Nadam se da si to htela da kažeš?:lol:

Ili ne?:think:

без унутар Србског препуцавања на темама за које су заинтересовани непријатељи,хвала свој Браћи и Сестрама,Друговима и Другарицама ,левим и десним
Живела Србија
 
ma samo sam htela da skrenem paznju da nije uvek tako ako tako kazu..dakle....veoma jasno....nece biti tako lako ni sa medjunarodnim sudom pravde da bi neko izvukao zakljucak SRBIJA NE MOZE DA POBEDI.. ma je l ..a ko kaze Server? TaCI? pa evo ja citala tacija a bome i server je lupao ovih godina ne zna se broj njegovog lupetanja

Bože, pa jesi ti nekada čula za pojam propaganda,lobiranje i sl?!:manikir:
 
Ma ok Taci je kreten. Ali mi nista nemamo od toga sto ih nije priznalo 100 drzava.

Koliko ih je do sada?

Čista zamena teza. A šta Šiptari imaju od proglašenja nerealne nezavisnosti Kosova kad i dalje crkavaju gladni, nemaju čime da hahrane decu i zbog tog siromaštva Srbi na Kosmetu sad imaju veći natalitet od Šiptara ?
 
Bože, pa jesi ti nekada čula za pojam propaganda,lobiranje i sl?!:manikir:

pa ja stvarno ne znam sta si ti umislila ja sma i rekla da neke stvari nisu ispale kako su hteli uz sve lobiranje i pare koje su u to ulozene
pa zar se za ovih godinu dana lobiranje srbije nije videlo
pa jeste
lobiranje srbije je obezbedilo da ih ne bude 100
da prodje rezolucija
da razmisljaju i povalce poteze za medjunarodni sud
zasto moram sve to sad da ponavljam kada je to i malom detetu jasno
 

Back
Top