Hajde da se dogovorimo,ali biće kako ja kažem

ја нисам присталица тога...најбоље је када се људи договарају...знам да ће да звучи отрцано и излизано...али тако звуче све истине...
ко год се нешто трси у вези покушава да заведе ред или диктатуру...ту неко мора да трпи и то онда није фер однос
а поготову није фер та реченица ,,хајде да се договоримо,, од особа које не умеју да се договарају и која у ствари гласи ,, хајде да се договоримо да буде како ја кажем,, е то може баш да ме изнервира...а имала сам једну такву особу, тако да знам како то изгледа и колико је одвратна ствар, а то ћут..кад ја говорим..то је ружно ко год да изговори у вези...чак и родитељ би то требао детету да каже у крајњој нужди...делује ми страшно понижавајуће...
мада и жене би требало да знају када да стану с брбљањем (мера је основ свега) ...сад ће жене да ме растргну али стварно има жена које много причају...чак и за мој укус...а и ја сам само женско...
 
Poslednja izmena:
nema tu sta da zudis, ili jesi ili nisi...
koje oblasti tebi zapadose? kuhinja i ves masina?

Naravno, ja se razumem bolje u pravilnu ishranu (al' velike gozbe organizuje on, znaci kad je akcenat na gurmanluku), masinu ukljucuje ko stigne, zatim ja organizujem putovanja, shopinge i kupovine, on vozi i placa racune. Sta hoces bre?:lol:
Zajedno gledamo filmove i serije koje oboje volimo, odvojeno ono sto samo jednog zanima. Isto tako i druzenja. Ja sam odgovorna za fotografiju i knjizevnost, rekreaciju, on za politiku i istoriju, sport, koncerte i nabavku karata.:lol:
 
Naravno, ja se razumem bolje u pravilnu ishranu (al' velike gozbe organizuje on, znaci kad je akcenat na gurmanluku), masinu ukljucuje ko stigne, zatim ja organizujem putovanja, shopinge i kupovine, on vozi i placa racune. Sta hoces bre?:lol:
Zajedno gledamo filmove i serije koje oboje volimo, odvojeno ono sto samo jednog zanima. Isto tako i druzenja. Ja sam odgovorna za fotografiju i knjizevnost, rekreaciju, on za politiku i istoriju, sport, koncerte i nabavku karata.:lol:

solidno solidno... svako prema nekim svojim afinitetima...
Dominacija...to su dve zveri prinudjene da dele jazbinu, pa uspostavljaju pravo jacheg.
Ljubav je ipak neshto drugo.
Jazbine su razne kao i spojevi zveri koje prebivaju u tim jazbinama.
A za sluchaj da me neko pita shta evo odgovora:"Poshtovanje lichnosti i prihvatanje osobe u celosti sa svim osobinama"
To nema nikakve veze sa onim o cemu mi ovde pricamo. I ko kaze da nema postovanja.
Zasto bi uopste neko bio sa nekim ako ga ne postuje kao licnost. Svasta.
 

Back
Top