od dva zla šta je bolje?

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
kada ste u vezi sa ljubavi vašom ali, vremenom, u mislima se pojave neke male pa velike i bogami najveće sumnje, da li je partner veran potpuno i prirodno tako sve..

šta li je je bolje: stalno sumnjati bez dokaza koji možda jesu možda nisu tačni i boriti se sa crvima sumnje koji bole u glavi kako tako

ili uraditi jedan espionage i rešiti dilemu?

kaže čovek, ima softver i sve vidi šta ti ljubavnica radi na internetu chat programi ili slično tome u mislima, ali ja se sav preznojim kada bih upalio taj program video šta se dešava možda stvarno?

sumnjati ili proveriti?
 
kada ste u vezi sa ljubavi vašom ali, vremenom, u mislima se pojave neke male pa velike i bogami najveće sumnje, da li je partner veran potpuno i prirodno tako sve..

šta li je je bolje: stalno sumnjati bez dokaza koji možda jesu možda nisu tačni i boriti se sa crvima sumnje koji bole u glavi kako tako

ili uraditi jedan espionage i rešiti dilemu?

kaže čovek, ima softver i sve vidi šta ti ljubavnica radi na internetu chat programi ili slično tome u mislima, ali ja se sav preznojim kada bih upalio taj program video šta se dešava možda stvarno?

sumnjati ili proveriti?


tebe ona bas muci :think:

probaj stvari da gledas iz drugog ugla. mozda samo tripujes, mozda je sve ok.
 
znaš kako to ide...ako si sa curom i ako si joj prvi i ako ste zajedno duže vreme i ako je redovno i kvalitetno održavaš, nema potreba da razvijaš ljubomoru u sebi i ako ona poželi ponekad drugog muškarca, to je sasvim prirodno...na tebi je da je redovno održavaš, kvalitno i raznovrsno

znachi sinteticko ili polusinteticko ulje na 10000 hiljada, remenje obavezno i filter za ulje svaku zamjenu!
 
meni ovde više nije dilema kao pre, da li verovati ili ne.

već samo da li nastaviti taj život sa sumnjom ili proveriti

ovo drugo mi je podlo u mislima i nisam toja, ali..nije ni ova sumnjičavost dobra. A kada nije dobro, onda to opet nisam ja, dobar da budem i to
 
meni ovde više nije dilema kao pre, da li verovati ili ne.

već samo da li nastaviti taj život sa sumnjom ili proveriti

ovo drugo mi je podlo u mislima i nisam toja, ali..nije ni ova sumnjičavost dobra. A kada nije dobro, onda to opet nisam ja, dobar da budem i to

zensko ne smije da osjeti slabost.
znaci TI si taj koji odlucuje TI si taj koji bira a ona nek kuva sarmu.
 
šta bi ti da možeš da biraš - sumnjala? ili proverila?

tesko je da pouzdano proveris bilo sta.
a sumnjom, kao takvom, kad je sama sebi svrha, ne dobijas nista, sem eventualnog cira na zelucu.
ja bih, zapocetak,malo porazgovarala sa samom sobom. smirila sebe. postavila se na pravu poziciju. vrati neke konce u svoje ruke, sumnja je najcesce znak da osecas da ti stvari izmicu kontroli. a druga strana je mozda savrseno verna. dakle, vrati kontorlu, samopouzdanje, ti najbolje znas kako to da izvedes, sta te vraca u balans.

e sad, ima i druga varijanta, kada je korisno otvoreno popricati sa drugom stranom.ali to je mac sa dve ostrice, ne znam...
 
slažem se ali i na njoj je da svojim ponašanjem nastoji ne daje povoda za sumnju slažemo li se da je to fer?

tu većina neiskusnih muškaraca greši poput tebe...naime, ti sad razvijaš teoriju zavere i ostaih gluposti, umesto da uživaš sa curom, da se zezate, ljubite, mazite, dobro sexate...
znači, misli uperi ka njenim sisama, guzovima, vagini....misli na njih i jebbi je dobro, jebbi je i ne razmišljaj
 
ja, iz svoje perspektive...
kad sam bila u situacijama da je on skeptican, sumnje, ovo-ono, nisam jednostavna mogla DA VERUJEM da stvarno moze tako da razmislja!!! ja sam stvarnobila u shoku jer od svega stoje tripovao nista nije bilo ni blizu istini. i sve sto sam mu pricala je bila CISTA ISTINA, pa sam bila shokirana da TOLIKO ne moze da shvati...ah...to su teske situacije.....
ne zna se kako je tek njemu.
mozda je devojka savrseno iskrena, da li ti je to palo na pamet?
 

Back
Top