Na koje sve nacine uzivate?

joj čim spomenu obavezu, više mi se ne uživa....:D
e a sad ozbiljno
baš lepa tema....
uživam u svemu nabrojanom
i u hrani i u sexu i u poslu kog volim (a najviše kad je poso završen pa sam ponosna na samu sebe)
al najviše volim da kad završim kućne poslove, sve blista, a ja skuvam kaficu i sednem na miiiruuuu za komp ili čitam ili gledam film:kafa:
 
joj čim spomenu obavezu, više mi se ne uživa....:D
e a sad ozbiljno
baš lepa tema....
uživam u svemu nabrojanom
i u hrani i u sexu i u poslu kog volim (a najviše kad je poso završen pa sam ponosna na samu sebe)
al najviše volim da kad završim kućne poslove, sve blista, a ja skuvam kaficu i sednem na miiiruuuu za komp ili čitam ili gledam film:kafa:

Da da..ja bi uzivanje uvela pod Obavezu..:D..
 
uzivam u spremenju klope. na zalost ili na srecu :D nisam gurmanin, vise volim da buckam po kuhinji.
uzivam u dobrom filmu, knjizi i konstruktivnoj diskusiji u vezi s tim. uzivam kad god naucim nesto novo. uzivam u putovanjima. taj uzitak mi je jasan tek kad se vratim, tamo sam toliko opustena i srecna, da nisam svesna da postojim. e jest zamalo da zaboravim...i u sexu!
 
Uzivanje je pravo pa i obaveza prema samom sebi..U cemu najvise uzivate i na koje se to posebne nacine posvecujete tome: da li je to hrana, seks, posao, tracevi ili vam je dovoljna tek topla solja caja ili kafe? Imate li neke male tajne rituale uzivanja?
Pricajmo o lepim stvarima

Када је мирно море (или језеро) отпливам далеко од обале, од буке и граје са плаже, легнем на воду и гледам у небо...дуго...дуго...
 
Uzivam kada znam da mogu spavati do kada ja hocu(a to je dugo),uzivam kad umutim kafu pa se sa istom vratim jos malo u krevet,volim miris novina ujutro...
Uzivam da mogu puno vremena provesti sama sa sobom,ponekad je dovoljno da imam neku dobru knjigu koju obavezno odmah procitam do kraja...
Uzivam da popijem vince s drugaricama u "Pastisu" i uzivam kad me dragi ujutro probudi poljupcima...i naravno uzivam u vodjenju ljubavi,ali moram priznati i u onoj cigari posle ...:D
 
Uf... tema mi po meri, bas sebi dajem oduska :lol:... Uzivam u gustiranju jutarnje kafice na terasi kad je lepo vreme i u nocnoj kafici na terasi leti posle plaze, u kreiranju garderobe i sivenju, u voznji rolera, u muzici, u seksu sa partnerom, u povremenoj totalnoj namernoj samotji, u kafenisanju sa drugaricama u bastama kafitja, u plivanju satima po Dunavu... al nikako ne uspevam da pocnem da uzivam u kupovini:(, koliko god se moje prijateljice trudile da mi je omile jer one zaista znaju da uzivaju u tome, ja se smorim i unervozim, a volela bih da se tada zaista ushtimam u drustvo... obicno ih sacekam u kafitju.:neutral:
 
Poslednja izmena:
Uzivanje je pravo pa i obaveza prema samom sebi..U cemu najvise uzivate i na koje se to posebne nacine posvecujete tome: da li je to hrana, seks, posao, tracevi ili vam je dovoljna tek topla solja caja ili kafe? Imate li neke male tajne rituale uzivanja?
Pricajmo o lepim stvarima

Pa ponekad je čaj zbilja dovoljan. :p U poslednje vreme najviše uživam u igri sa sestrićem. Izvuče iz mene sve negativno što se nakupi raznoraznim glupostima. Uživam u mnogo čemu. A rituale baš i nemam.
 

Back
Top