DODATNA SOBA

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Sve je vise parova koji se odlucuju za zasebne spavace sobe..do 2015 god u Americi se predvidja da ce oko 60% parova spavati u odvojenim sobama ..to je u Americi..tamo daleko..nego..

Kako je kod nas i sta mislite o tome..Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..
 
Kako je kod nas i sta mislite o tome..Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..

Ne znam kako je kod vas :)
ali kod mene... partneri su oni sa kojima saradjujem...
a onu koju volim... nju i želim pored sebe... i kad spavam... :)
 
ja sam mislila da je tema o nekom pregrađivanju stana i pravljenju sobe plus
pa se spremila da napišem kako ću ja konačno terasu da zastaklim, pa ću tu jednog dana da kupim garderober i da ga stavim... i steper... a možda i bicikl onaj sobni... šatro da vežbam...
kad ono neke... američke ludorije!!! :)
normalno da ćemo da spavamo zajedno kad se sparimo....
 
ja sam mislila da je tema o nekom pregrađivanju stana i pravljenju sobe plus
pa se spremila da napišem kako ću ja konačno terasu da zastaklim, pa ću tu jednog dana da kupim garderober i da ga stavim... i steper... a možda i bicikl onaj sobni... šatro da vežbam...
kad ono neke... američke ludorije!!! :)
normalno da ćemo da spavamo zajedno kad se sparimo....

he he to sto nabroja ti je vec za temu na Zenama..Na koji nacin uzivate..:D
 
Sve je vise parova koji se odlucuju za zasebne spavace sobe..do 2015 god u Americi se predvidja da ce oko 60% parova spavati u odvojenim sobama ..to je u Americi..tamo daleko..nego..

Kako je kod nas i sta mislite o tome..Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..

Pukla je Amerika. :mrgreen:
 
Sve je vise parova koji se odlucuju za zasebne spavace sobe..do 2015 god u Americi se predvidja da ce oko 60% parova spavati u odvojenim sobama ..to je u Americi..tamo daleko..nego..

Kako je kod nas i sta mislite o tome..Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i to sa ugrađenim alarmom !!! i zasto da a zasto ne..
:D ...
 
Sve je vise parova koji se odlucuju za zasebne spavace sobe..do 2015 god u Americi se predvidja da ce oko 60% parova spavati u odvojenim sobama ..to je u Americi..tamo daleko..nego..

Kako je kod nas i sta mislite o tome..Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..
Ekstremno glupo.
 
Za najgoru osobinu ne bi pomoglo , a to je gundjanje, tako da muskarci glasaju protiv dodatne sobe....
Daj neki predlog koji ce uracunati i zensku nekulturu (a ne da su nekulturne kad su u vezi , a tumace to posesivnim i sa tako treba).... koja bi u tu dodatnu sobu ulazila kad joj se prohte....a onda koja je svrha?

Mada ja pricam kad imam kauc na kome mogu da spavaju dva coveka od 200 kg...tezak ko tuc, ali bolji krevet je samo orginal francuski krevet i to kraljevski u stanu jednog starog diplomate iz 50tih godina....
Mozda bi bio problem kad bi me tukla kad se okrece, imao sam takav slucaj, sve modrice po oku, po telu mi ne smeta....
 
Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..
Znam dosta parova koji imaju zasebne krevete pa i sobe, neki cak i stanove! :lol:
to su uglavnom parovi koji su dosta dugo zajedno ili u braku pa zele da imaju 'svoj mir' a vide se samo ponekad kad jedan drugome dodje na kratko ' u posetu' pa trk u svoj krevet, sobu ,stan :confused:
 
Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..

Zašto nisi napomenula da ova priča važi samo za parove od preko 50 godina života?:lol:
Nisam siguran da nekom mladjem padaju takve gluposti na pamet:confused:.Možda onim mladim manekenkama što su zbog kinte u braku sa matorim i debelim milionerima.
A što se tiče Amerikanaca,oni su odavno poludeli.Kada se pomešaju Crnci s Belcima svašta se tu može očekivati,pa me tako ništa od njih i ne čudi...

Elem,Ako nisam sa partnerom (partnerkom,izvinjavam se:lol:) u krevetu (sobi,stanu),šta će mi ista u životu? Kao da ne postoji.

Ali znam ja,Amerikanci uvode verovatno neku novu tehnologiju.Verovatno je ovo uvertira za pripremu novog patenta koji će biti poznat pod imenom Seks Bežičnim Putem

Na kraju krajeva i red je,od pojave mobilnih telefona do danas,prošlo je mnogo vremena;)
 
Nisam zelela da generalisem..i ne mislim da je spavanje u odvojenim sobama rezervisano samo za osobe od 50 godina na dalje.Znam primere mladjih koji spavaju odvojeno .Pri tom..odvojene sobe nisu izmisljotina danasnjice..oduvek su postojale posebne spavace sobe i to nije poenta pitanja vec..sta mislite o tome i da li bi to vi uradili ili ne i zasto..da a zasto ne..
 
Da,ali suština pitanja je vezana za "parove",da li je ok da oni spavaju zajedno ili odvojeno.
Ja kažem da (kada su parovi u pitanju),smešno je i čudno spavati odvojeno i ja to,lično,nikada ne bih uradio.

Oni "parovi" koji žele (ili misle da je to u redu) da spavaju odvojeno nek se zapitaju iz kog razloga su uopšte u bliskom kontaktu sa svojim partnerom.
Inače,već sam naveo jedan primer takvih parova.
 
a sve nešto predviđaju..te do 2012 prelazak sveta da štedljive sijalice, ovoono..pa sad i spavanje u odvojenim krevetima, piđžame sa tri rukava...meni se često dešava da zaspim u dnefnoj, gledam tv, i zaspim, pa me ona ne dira..al volem poljoobac pred spavanje, to mi nešo baš lepo...a mi se zzeznuli kad smo kupovali bračni krevet - nije dovoljno širok..ja bih 4 metra najmanje da bude širok..ovako se nabijem na ćošak da ne smetam...misim, pri spavanju da ne povredim i da se na bezbednoj daljini obezbedim od toga da me mazne što hrčem....bah
 
a sve nešto predviđaju..te do 2012 prelazak sveta da štedljive sijalice, ovoono..pa sad i spavanje u odvojenim krevetima, piđžame sa tri rukava...meni se često dešava da zaspim u dnefnoj, gledam tv, i zaspim, pa me ona ne dira..al volem poljoobac pred spavanje, to mi nešo baš lepo...a mi se zzeznuli kad smo kupovali bračni krevet - nije dovoljno širok..ja bih 4 metra najmanje da bude širok..ovako se nabijem na ćošak da ne smetam...misim, pri spavanju da ne povredim i da se na bezbednoj daljini obezbedim od toga da me mazne što hrčem....bah

pa eeebote, jer ćeš da se juriš u krevetu ili:gace::brus::zag:
 
Ooo da..bas je dobra ta jurnjava po krevetu..:D..
Odvojene sobe mogu biti zanimljive..i imaju svojih prednosti..druga je prica sto ni ja ne bih mogla da spavam u odvojenim sobama..nema sanse..ko da mi greje nonice kada mi je hladno..da me ceska po kosi i ljubne pre spavanja..to i jos sto sta ..eto..:D
 
Sve je vise parova koji se odlucuju za zasebne spavace sobe..do 2015 god u Americi se predvidja da ce oko 60% parova spavati u odvojenim sobama ..to je u Americi..tamo daleko..nego..

Kako je kod nas i sta mislite o tome..Privlaci li vas da spavate odvojeno od svog partnera u zasebnoj sobi..i zasto da a zasto ne..

ima takvih slučajeva u mojoj okolini, ali meni je to neobično... Ne privlači me...ipak volim da mi smo tu, "pri ruci" jedno drugom...:per:
 
a sve nešto predviđaju..te do 2012 prelazak sveta da štedljive sijalice, ovoono..pa sad i spavanje u odvojenim krevetima, piđžame sa tri rukava...meni se često dešava da zaspim u dnefnoj, gledam tv, i zaspim, pa me ona ne dira..al volem poljoobac pred spavanje, to mi nešo baš lepo...a mi se zzeznuli kad smo kupovali bračni krevet - nije dovoljno širok..ja bih 4 metra najmanje da bude širok..ovako se nabijem na ćošak da ne smetam...misim, pri spavanju da ne povredim i da se na bezbednoj daljini obezbedim od toga da me mazne što hrčem....bah

:hahaha:
Kakvo odvojeno spavanje... ako me ne zagrli i ne prebaci nogu preko mene, ko šugava sam...:zag:

Par puta kad smo se posvađali, legli besni, svako na svoj kraj kreveta... i kad zaspi(ja od besa ne mogu spavati), okrenem se ka njemu i mislima pokušavam da ga nateram da me zagrli... kao veštica...:metla::vudu:
 

Back
Top