nemogu da navlazim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzikica

Početnik
Poruka
5
Imam 23 godine sa deckom sam zajedno godinu i po dana. Sve je bilo super do nedavno. Ja volom sex ustvai volela sam ga do pre nekih pola godine. Tacnije ne da ga nevolim nego sam izgubila zelju za sexom i cesto mu kazem " ne mogu umorna sam". Ali sad sem toga pocelo je da se desava jos nesto, vec jedno zadnjih tri puta kad smo vodili ljubav ja sam bila skroz suva, nisam ovlazila ni gram i vec me ovo jako plasi a neznam sta da radim, kome da se obratim. Molim vas pomagajte.
 
Imam 23 godine sa deckom sam zajedno godinu i po dana. Sve je bilo super do nedavno. Ja volom sex ustvai volela sam ga do pre nekih pola godine. Tacnije ne da ga nevolim nego sam izgubila zelju za sexom i cesto mu kazem " ne mogu umorna sam". Ali sad sem toga pocelo je da se desava jos nesto, vec jedno zadnjih tri puta kad smo vodili ljubav ja sam bila skroz suva, nisam ovlazila ni gram i vec me ovo jako plasi a neznam sta da radim, kome da se obratim. Molim vas pomagajte.

prvo vidi da li slucajno nemas nedostatak gvozdja.
drugo, izgleda da te taj tvoj ne uzbudjuje, inace bi bila drugacija situacija:)
trece, ne radi nista sto ne zelis.
 
Imam 23 godine sa deckom sam zajedno godinu i po dana. Sve je bilo super do nedavno. Ja volom sex ustvai volela sam ga do pre nekih pola godine. Tacnije ne da ga nevolim nego sam izgubila zelju za sexom i cesto mu kazem " ne mogu umorna sam". Ali sad sem toga pocelo je da se desava jos nesto, vec jedno zadnjih tri puta kad smo vodili ljubav ja sam bila skroz suva, nisam ovlazila ni gram i vec me ovo jako plasi a neznam sta da radim, kome da se obratim. Molim vas pomagajte.

el vish, to je frajer. uspeo ti ogadi eksanje :dash:
 
Za divno čudo, slažem se sa Orlom Ranjenikom...Da li se dogodilo nešto što te je dovelo do stanja u kome si? Da nije nekad bio grub prema tebi, primorao te na nešto što ne želiš...?
Postoje i čisto fiziološki razlozi nedostatka želje za sexom: porodična situacija, strah da će neko ući u sobu dok se sexate, stres bilo koje vrste ume da ugasi strast. Takođe ako piješ pilule, možda je i od toga. Nekim ženama se smanjuje želja za sexom kada koriste ovaj vid kontracepcije...
U apoteci možeš kupiti durexov lubrikant...super je...ali ne znam koliko će ti biti od pomoći ako ti ni malo ne osetiš želju da spavaš sa dečkom. On podmazuje mehanizam kad zupčanici već krenu da rade.
Možda ne bi bilo loše da da sebi pružiš šansu da o svemu razmisliš. Reci dečku o čemu se radi, nemoj se viđati sa njim jedno vreme....i videćeš....ako ga se uželiš biće i varnica...ako ne....nema tu ničega....ni pepela a kamoli vatre....
 
ne volim eufemizme

pa ako je moje pitanje od pre dan dva ili koliko li je prošlo sada već, meni je vreme stalo..dakle, ako je moje pitanje pokrenulo neke mehanizme u tvojoj svesti ka tvojoj dabome podsvesti, onda mi je drago. sada još samo ostaje da naučimo da izbacimo humor iz seksualnih asocijacija, jer je on, dokazano je, neprijatelj samopoštovanja u smislu erosa, u mislima, razume se..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top