tuzan narod

u cemu je problem

  • verovatno je problem u njima

  • Hrvati su najbolji u svemu pa im svako zavidi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja ne znam da ih niko ne voli..mislim kako si samo tako uspeo da izgeneralizujesh stvar...nisam sigurna da to stoji..mislim voleti i ne voleti...sto bih ih volela odnosno sto ih ne bi volela..u svakom narodu ima dobrih i losih..na osnovu losih ne kazem da je taj narod los niti na osnovu dobrih zakljucujem da su svi dobri
kada su u pitanju hrvati..njima samo pamtim
ali i jos nekim narodima sa ovih i ne ovih porstora..jednostavno neke stvari necu zaboraviti
ali to iskustveno sta sam prosla ja.ili moji preci mi opet ne daju za parvo da izngeneralizujem i kazem volim ih ili ih ne volim
ja se u zivotu rukovodim nemoj nikome raditi ono sto ne bi voleo da tebi neko radi...to je jedino sto mislim kad su hrvati u pitanju..mislim da bi oni trebali toga da se pridrzavaju..pa bi onda ja verujem i osecanja drugih prema njima sigurno bila pozitivnija...
 
Svi vole moc, novac, uticaj. Slovenci sad trte neke uslove Hrvatima, a zive od njihovih potrosaca a da ne govorimo o Srbiji. Italijani tradicionalno imaju animuzitet prema Hrvatima, s obzirom da im je hrvatski deo Jadrana neostvarena zelja za koju bi prodali i Vatikan.
 
Ма мислио је човек на актуелна политичка збивања. :)

Воле их Немци и Аустријанци....али кад треба да их користе као топовску ђулад.

hvala na objasnjenju pa mislo sam Srbi ih mrze (to svi znamo zasto i rado bi im uzeli RSK)
italijani Istru
slovenci bi iz malo okrnjili od mora nedaju im u EU .

mislim strasno bas tuzan narod.
 
Svi vole moc, novac, uticaj. Slovenci sad trte neke uslove Hrvatima, a zive od njihovih potrosaca a da ne govorimo o Srbiji. Italijani tradicionalno imaju animuzitet prema Hrvatima, s obzirom da im je hrvatski deo Jadrana neostvarena zelja za koju bi prodali i Vatikan.

nedao im bog da ga prodaju Srbima tj Srbskim radikalima.
 
Kao prvo, nemoj generalizovati ceo jedan narod, to govori koliki si kreten.

Nije baš tako da ih niko ne vole. Ne vole ih oni koje oni mrze.
Dakle Hrvati ne vole Srbe, zbog srpske manjine koju su imali u Hrvatskoj.
Slovence ne mrze, tu je već mišljenje podeljeno, kao i Bošnjake.

Moja slobodna procena:
70% Hrvata ne voli Srbe
25% Hrvata ne voli Italijane
40% Hrvata ne voli Slovence
25% Hrvata ne voli Bošnjake.

Koga mnogi Srbi mrze neću da spominjem. Ima li uopšte neki narod a da ga mi Srbi volimo ;)? Ne volimo ni sami svoj narod!
 
Pa imaju ljudi sterotipe o Hrvatima. Jedno je politika drugo narod. Cesto idem u Hrvatsku i imam stalne kontakte sa Hrvatima i imam i brojna prijateljstva, uostalom neki ljudi su pomogli mojoj porodici i meni kada je bila Oluja sto nikada necu zaboraviti.
Najvece seljacine i nacionalisti iz Hrvatske su oni iz primorja, o Hrvatima iz Bih ne treba trositi reci, okolina Zadra prosto vrvi od nacionalista i fasista, iskreno kad strah me je tamo zadjem , a imam stan tamo pa cesto idem. Najlepse uspomene i prijateljstva nosim sa Hrvatima iz okoline Zagorja, cak sam doziveo da mi ljudi persiraju tamo. To su tako kulturni,mirni i posteni ljudi da ja nemam reci.
Zao mi je sto se sve ovo izdogadjalo 90-ih i Srbi i Hrvati su danas rastrkani po zemljama i zagubili su svoj identitet, a ponavljam to su dva naroda koja od svih nacija na svetu mozda imaju najvise slicnosti, a toliko su se krvili.
 
Kao prvo, nemoj generalizovati ceo jedan narod, to govori koliki si kreten.

Nije baš tako da ih niko ne vole. Ne vole ih oni koje oni mrze.
Dakle Hrvati ne vole Srbe, zbog srpske manjine koju su imali u Hrvatskoj.
Slovence ne mrze, tu je već mišljenje podeljeno, kao i Bošnjake.

Moja slobodna procena:
70% Hrvata ne voli Srbe
25% Hrvata ne voli Italijane
40% Hrvata ne voli Slovence
25% Hrvata ne voli Bošnjake.

Koga mnogi Srbi mrze neću da spominjem. Ima li uopšte neki narod a da gami Srbi volimo ;)? Ne volimo ni sami svoj narod!


nisam znao da si Srbin i pazi na vokabular sad si postedjen ali posle ides kod moderatora.
 
Kao prvo, nemoj generalizovati ceo jedan narod, to govori koliki si kreten.

Nije baš tako da ih niko ne vole. Ne vole ih oni koje oni mrze.
Dakle Hrvati ne vole Srbe, zbog srpske manjine koju su imali u Hrvatskoj.
Slovence ne mrze, tu je već mišljenje podeljeno, kao i Bošnjake.

Moja slobodna procena:
70% Hrvata ne voli Srbe
25% Hrvata ne voli Italijane
40% Hrvata ne voli Slovence
25% Hrvata ne voli Bošnjake.

Koga mnogi Srbi mrze neću da spominjem. Ima li uopšte neki narod a da ga mi Srbi volimo ;)? Ne volimo ni sami svoj narod!

Banacanine dobro je vise :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa imaju ljudi sterotipe o Hrvatima. Jedno je politika drugo narod. Cesto idem u Hrvatsku i imam stalne kontakte sa Hrvatima i imam i brojna prijateljstva, uostalom neki ljudi su pomogli mojoj porodici i meni kada je bila Oluja sto nikada necu zaboraviti.
Najvece seljacine i nacionalisti iz Hrvatske su oni iz primorja, o Hrvatima iz Bih ne treba trositi reci, okolina Zadra prosto vrvi od nacionalista i fasista, iskreno kad strah me je tamo zadjem , a imam stan tamo pa cesto idem. Najlepse uspomene i prijateljstva nosim sa Hrvatima iz okoline Zagorja, cak sam doziveo da mi ljudi persiraju tamo. To su tako kulturni,mirni i posteni ljudi da ja nemam reci.
Zao mi je sto se sve ovo izdogadjalo 90-ih i Srbi i Hrvati su danas rastrkani po zemljama i zagubili su svoj identitet, a ponavljam to su dva naroda koja od svih nacija na svetu mozda imaju najvise slicnosti, a toliko su se krvili.

da slazem se ali kako da se resi problem indentiteta kad ima vise Srba u hrvatskoj (mislim da vecu teritoriju traze )nego stio sada ima hrvata pa oni u Srbiji nisu vecina ni u jednoj vecoj opstini a ako hoce da nam daju RSK mi da im pomognemo da uzmu FBIH.
 
hrvatima je dovoljno sto ih vole rusi:

Putin odlikovao Mesića
Ruski predsjednik Vladimir Putin uručio je u ponedjeljak u Moskvi hrvatskom predsjedniku Stjepanu Mesiću jubilarnu medalju u povodu 60. obljetnice pobjede nad fašizmom. Ovim je odlikovanjem ruski predsjednik, na prijemu nakon vojne parade, odlikovao svjetske dužnosnike koji su aktivno sudjelovali u II. svjetskom ratu. [Hina]
 
hrvatima je dovoljno sto ih vole rusi:

Putin odlikovao Mesića
Ruski predsjednik Vladimir Putin uručio je u ponedjeljak u Moskvi hrvatskom predsjedniku Stjepanu Mesiću jubilarnu medalju u povodu 60. obljetnice pobjede nad fašizmom. Ovim je odlikovanjem ruski predsjednik, na prijemu nakon vojne parade, odlikovao svjetske dužnosnike koji su aktivno sudjelovali u II. svjetskom ratu. [Hina]

uhhh .no koment:dash:
 
I ustvari koji se to narodi međusobno vole, uopšte mi nije jasna postavka tog pojma,ljubav među narodima,šta bi to trebalo da znači neko bratstvo i jedinstvo,to je trula floskula ništa više.:manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top