Moj hiljaditi post : )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
:kolac:
SREĆAN MI FORUMSKI ROĐENDAAAN.
Predlažem da ovo bude prostor za HILJADITI POST, jubilarac. ja sam u tremi, sve su oči uprte u mene, ne znam... ovaj... šta bih izjavila, ali eto... mnogo je lepo družiti se sa vama i zahvalila bih se tati i mami na podršci e, da! i deci, što su me ostavljala na miru da popijem kafu uz laptop sa mojim forumskim drugarićima i eto, za kraj, malo samokritike : ), naime ubrajaju me ui plavuše, a to je nekako večita tema i povod za smeh:
Plavusa polaze vozacki ispit:
- Znate li kako radi motor?
- Mogu li da kazem svojim recima?
- Naravno.
- Brrrm....brrrrmm...brrm!
 
party2.gif
 
@BettyBlue
Da častiš. :mrgreen:

Evoooooooo, u pravu si. Da častim... Mmmm, kako bismo to mogli, ovako forumski. Prvo da se zahvalim na čestitkama i da se izvinim što se nisam javljala, ćeru ščepao ovaj virus pa sam dva dana bila na relaciji Koldrex- toplomer-limunada-slez-djumbir-"pijane čarapice"-pa u krug.

Da vidimo, jao znam kako ću da častim, evo jedan ali mnooooooooooooogo dobar vic, dobila sam ga juče na mail:

Pita učiteljica u Splitu djecu u školi što im radi otac, pa će Jure da mu je otac šofer, Stipe da mu otac radi u banci, Pere da mu je otac policajac i tako redom, samo mali Mate šuti, pa ga učiteljica pita: - Pa dobro Mate što tvoj otac radi ?

Mate se nećka, najradije ne bi rekao, ali svi navališe i on reče: - Moj otac radi u noćnom baru kao striper, skida se za novce, a ako netko plati poslije predstave mu se poda ili popu.i.
Nastade tajac u razredu, no zvono spasi situaciju, a učiteljica puna sažaljenja priđe Mati i pita ga: - Mate zar je tvoj otac stvarno muška prostutka ?
- Ma ne...odgovori Mate...moj otac igra za Hajduk, ali me je bilo stid reći!
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
u bm ti,pa ja se ovde osecam ko starina neka :D
sad treba da kazem nesto mudro i da se svi zadive

kao neka forumaska pamet

"e oximorone,ako nisi za 11 iljada i kusur postova nista pametno bekno neces ni sad ne boj se" kazu mi oni

mislim da bi forumase na svakih hiljadu postova trebalo slati na izdrzavanje kazne 10 dana.....pa da razmisle malo o utrosku svog vremena,i impulsa/mbita/internet sati.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top