Kič u metalu i rocku

Evo ti prvi onaj Tokio shit....pa ko hoce da se*e, nek izvoli:)

Брате, тема гласи ''кич у металу и року'', а ти спомињеш Токио Хотел... ТХ није ни близу ових жанрова...
Друго, ова тема ми није баш најјаснија... Ваљда је постављач требао да прозбори пар конкретних речи на тему коју је поставио, а не ''ајд да чујем''...
 
Брате, тема гласи ''кич у металу и року'', а ти спомињеш Токио Хотел... ТХ није ни близу ових жанрова...
Друго, ова тема ми није баш најјаснија... Ваљда је постављач требао да прозбори пар конкретних речи на тему коју је поставио, а не ''ајд да чујем''...
Prvo, znam ja na sta zena misli.....a drugo,sve je od rocka i poteklo;) A trece morao sam:D
 
Najveci kicheraj u metalu je pravac poznat kao GOTHIC METAL!!! Kad vidim one kvazi depresivce kako mi se majmunishu tamo sa vishe shminke od bilo kog glam tipa iz '80ih ili pak od bilo koje RIBE na planeti POVRACA MI SE. Isto tako tu su i mnogi black metalci i njihov corpse paint, obrnuti krst i pentagram.
 
Najveci kicheraj u metalu je pravac poznat kao GOTHIC METAL!!! Kad vidim one kvazi depresivce kako mi se majmunishu tamo sa vishe shminke od bilo kog glam tipa iz '80ih ili pak od bilo koje RIBE na planeti POVRACA MI SE. Isto tako tu su i mnogi black metalci i njihov corpse paint, obrnuti krst i pentagram.

Ma ima svega,ali sto je najgore slabo ko ima svoj stil,pa sve neke imitacije,pa se jos takmice ko ce da bude odvratniji:lol:....ali kad mi kazu pa ti nisi pravi metalac...nemas kosu,martine,ne pusis...ej:roll:
 
Hm, slažem se za black metal, corpse paint, pentagrami, krstovi, 30 kila bodlji, grrrr arghhhh rgggg rawwrrrrr, gvožđe i svakakva druga metalurgija koju nabiju na sebe.
Tr00, Satana, oh yeah, aaaaarghhhh rrrrrr ggrrrrrr.
Way ugh.
Taj Nu metal, Lordi, SlipKnot i ti šabani.
Nemaju veze s muzikom, uopšte.

Glam rock, jeste kič, ali ja mislim na good way... maybe?
 
Najveci kicheraj u metalu je pravac poznat kao GOTHIC METAL!!! Kad vidim one kvazi depresivce kako mi se majmunishu tamo sa vishe shminke od bilo kog glam tipa iz '80ih ili pak od bilo koje RIBE na planeti POVRACA MI SE. Isto tako tu su i mnogi black metalci i njihov corpse paint, obrnuti krst i pentagram.

eeeee, dont tač gotik!!! xD :D
ne bi trebalo mešati one EMO zajebante sa gotik muzikom...
ja misim da ovo nije depresivno :lol: i gotik metal zahteva neko muzičko obrazovanje, dok emovcima je važno da nalepe kosu svakojakim gelovima :D

U roku glam rock i oni "teen rock" bendovi , a u metalu recimo najbolji primeri su Cradle of Filth i Marilyn Manson .

e, to! :lol:
Linkin Park, Slipknot, i sav taj takozvani Nu Metal.
Recimo Lordi. Ako Lordi nije kic, ne znam sta je i koje?! Sam dokaz je da su se pojavili na najvecem kic "spektaklu" tj. Eurosong-u.:dash:
i to ! :D
 
slipknot te maske drzhi vishe iz zajebancije, ja ne verujem da ce neko slushati neshto samo zato shto lepo izgleda?
Kich iliti shund u roku je tema? Onda bismo trebali da se vishe bavimo muzikom nego imidzhom bendova. pa ova prva slika koju je stavila suspiria, shta to predstavlja? balansiranje? Bole me noge, treba mi neshto da se pridrzhim? Ili ova njena treca slika. kazhe za slipknot da su kich, a taj lik je nashminkan k'o pederash neki.
 

Back
Top