Propellerhead Reason v4.0 Profi DJ program + uputstvo za koriscenje

azrielvonhelgerud

Početnik
Poruka
1
Propellerhead Reason v4.0 namenjen je profesionalnim Dj-vima i onima koji vole da petljaju oko muzike.
Kompletno uputstvo ne engleskom jeziku i opis programa na srpskom.





Linkovi za download uputstva :

http://rapidshare.com/files/201595108/2226842d34fa676ca0e213efbe920421.pdf
http://rapidshare.com/files/201595294/propellerhead_reason.pdf


___________
EDIT:
Postavljanje linkova ka piratskom softveru nije dozvoljeno na Forumu!





445_Po_tujte_pravila.gif
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo, kao strucnjak, da objasnim malo bolje:

Ovaj program nije namenjen za DJ-eve. Programi nanmenjeni za DJ-eve su npr. Traktor DJ Studio ili Virtual DJ. Ovaj program prakticno predstavlja virtuelni studio, i moze da posluzi kako za komponovanje, tako i za aranziranje i produciranje muzike. Reason se sastoji od 3 razlicita sintisajzera, 4 razlicita semplera, a moguce je i dodavanje razlicitih efekata kada se vrsi miksovanje i produkcija:

Compressor
Equalizer
Maximizer
Distortion
Digital Vocoder
Reverb
Unison
Delay
Flanger
Phaser
Compressor/Limiter

Ovo su samo neki od uredjaja koji sluze za dobijanje raznih efekata u miksu, a nazive sam napisao na engleskom jer sam i produkciju ucio na engleskom tako da ne znam tacne nazive na srpskom, iako se po engleskim izrazima moze manje-vise zakljuciti cemu sta sluzi. Inace, Reason je jedan od najboljih i najprofesionalnijih programa za komponovanje i produkciju, pored Pro Tools-a, Sonar-a, Cubase-a i Logic-a. Reason koriste npr. poznati hip hop producent DJ Khalil, kao i elektronski bend Prodigy. Takodje i moj omiljeni program
 
Iskopah ovu temu, evo pitanja za vrhuske programere, imam problem sa 4-om da ga pokrenem.

Naime, kada kliknem na ikonu, program se pokrene, ali se ubrzo pojavi obavestenje sledece sadrzine:
"ReWire installation failed because access to a file or directory was denied while installing the Rex DLL in the System directory."

Nesto sam malo preturao, trazio resenja na netu, po forumima, te treba da udjem u system32 da obrisem tu Rex.dll komponentu programa,
te ne da je obrisem nego da preimenujem ekstenziju u nesto fantomsko (tipa `.dll` u `.dl_`??), te nije ni to, nego da se ta komponenta zameni
svezijom verzijom iz nekog da li update-a, po sistemu copy-paste? Sve sam to probao, ali natpis i dalje iskace. Da ironija bude veca, desi se
da program ponekad i krene normalno, tad se obradujem, pomislim da se ta komponenta tek sad uglavila i proradila, kad ono, sledeci put:
opet ista prica - natpis i cvrc!:sad2: Kako da resim ovaj problem, pomagajte, treba nesto pod hitno da kompoTujem?:):lol:
BTW, koristim Windows 7-icu..
 
Reason je stigao do verzije 11. Stvarno želiš 4-ku da instaliraš?
ma ovu imam vec dugo instaliranu, i sljakala je do skoro, sad odjednom ova poruka.
znam,navikao sam na stari interfejs,mozda je novi bolji, al me mrzelo da skidam novo.
ne pravim neko posebno disco-ludilo, svedeni radovi neki. imas ti neku ideju sta je ovo?
nije valjda da moram da reinstaliram sve?
 

Back
Top