Najvece seksualno ljubavne misterije

Poruka
19.457
Predlazem da ova tema bude lepljiva i da forumasi postavljaju ono sto su culi i da pokusamo da razjasnimo istinite ali ipak misteriozne pojave.Da krenem ja:

1.Ucesnica za mis-Bambi iz jednog malog mesta u unutrasnjosti pred kojom je bila uspesna karijera i udaja za lokalnog bogatog lepotana je pobegla sa patuljkom iz cirkusa koji je bio par dana u njihovom mestu
2.Svajcarkinja je posle osmogodisnje veze sa uspesnim biznismenom prodala imovinu vrednu 300 000 franaka i otisla da zivi u Masai plemenu (ima roman bela masajka)-da ne kazu da s.erem i izmisljam.Kaze da je bila ljubav na prvi pogled
3.Aktivistkinja lezbo organizacije LABRIS, je namolila skinhedsa Djoleta za intervju za njihov lezbo bilten i nakon intervjua naprasno napustila organizaciju i sada zivi sa Djoletom i imaju petoro dece.
4.Suvlasnica velike i poznate banke napustila muza i troje dece kad joj se pokavario bmw ikod vuka i u pomoc joj pritekao jedan fizikalac da pogura i pomeri kola.Zive srecno u kucici na Mirijevu.Doticna kaze da joj jedino smeta kad je novi muz bije a ne skine ogromnu prstencinu pa je blam sutra na pijaci.
 
Predlazem da ova tema bude lepljiva i da forumasi postavljaju ono sto su culi i da pokusamo da razjasnimo istinite ali ipak misteriozne pojave.Da krenem ja:


4.Suvlasnica velike i poznate banke napustila muza i troje dece kad joj se pokavario bmw ikod vuka i u pomoc joj pritekao jedan fizikalac da pogura i pomeri kola.Zive srecno u kucici na Mirijevu.Doticna kaze da joj jedino smeta kad je novi muz bije a ne skine ogromnu prstencinu pa je blam sutra na pijaci.

Saznao sam iz novina za svaku prichu, koje ponaosob dokazuju da gro zhena ne zna $ta hoce od sebe tj. da im treba mnogo vi$e da se pronadju od mu$karaca. Svaka od tih zhena bi u pro$losti bila samo domacjica, a sada mogu da budu i misice, lezbejke i suvlasnice banki $to ih dodatno zbunjuje i odvlachi od njihove biolo$ke uloge. Na kraju, nagon prevlada i one se vracaju u prvobitno stanje gde su rasterecene razmi$ljana. Ponovo su postale zhene koje slu$aju muzhicje :)
 

Back
Top