Little complicated

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
15.196
Hm, dakleM, ovako.. Opet je drugarica :lol:
Ako neko non stop potencira razgovor sa lepim devojkama jer su one 'zrele , otvorene i iskrene' i sve su prelepe i njegov tip , a vi shizite i pitate se kako zaboga nijedna ruznjikava nije 'zrela, otvorena i dobronamerna' .. Da li ste tu vi paraniocni i bespotrebno ljubomorni ili .. ?
I , naravno , ta njihova lepota pardon otvorenost se non stop potencira?
 
Hm, dakleM, ovako.. Opet je drugarica :lol:
Ako neko non stop potencira razgovor sa lepim devojkama jer su one 'zrele , otvorene i iskrene' i sve su prelepe i njegov tip , a vi shizite i pitate se kako zaboga nijedna ruznjikava nije 'zrela, otvorena i dobronamerna' .. Da li ste tu vi paraniocni i bespotrebno ljubomorni ili .. ?
I , naravno , ta njihova lepota pardon otvorenost se non stop potencira?

serre ko gremlin sa tuberkulozom.
 
Pa to sam i ja mislila Dee, ali nema tu vidljivih znakova flerta, moram priznati.. Ali bas prevelika slucajnost da su sve lepe..

Slab sam ti ja s psihoanalizama i filozofijama, ali moguće da ta njihova lepota podsvesno utiče na slušaoca...mislim vizuelni dojam dominira nad rečenim...
Ono...zine u nju i samo potvrđuje i slaže se i sa onim sa kojim se inače ne bi složio...
 
ovdek postoji samo jedan lek:)
oko za oko:)
sto ce reci, fino i elegantno ti tako sa nekim oakim frajerima, pa kako su pametni, pa kako su duboki i tako to, a mozes i duzinu da pomenes, kad sam vec kod dimenzija:)
 
Hm, dakleM, ovako.. Opet je drugarica :lol:
Ako neko non stop potencira razgovor sa lepim devojkama jer su one 'zrele , otvorene i iskrene' i sve su prelepe i njegov tip , a vi shizite i pitate se kako zaboga nijedna ruznjikava nije 'zrela, otvorena i dobronamerna' .. Da li ste tu vi paraniocni i bespotrebno ljubomorni ili .. ?
I , naravno , ta njihova lepota pardon otvorenost se non stop potencira?

Zato sto su ruzne ribe zajedljive i odvratne.I sto te stalno navode da nadjes u njima nesto lepo i u tom pokusaju smaraju pricom koja je udav zesci.
Uostalom ,pogledaj slike forumashica i uporedi postove.
 
Pa i lutka u izlogu je lepa..kako ti znas da su lepe za sve i koja je za njega ako je s tobom..tebi je samo on lep jel da..vazi;)

Pa zato sto ne propusta priliku da mi kaze da je neka prelepa, nevidjena i da bi jednu od njih odmah ozenio.. Tim recima...;):roll:
I, da , ja muskarce ne posmatram po lepoti , i nikad nisam rekla da bih se za nekog udala!!
A kad sizim- onda se on pokajao sto mi je rekao jer nisam normalna.
E pa nisam i ne planiram da postanem!
 
Hm, dakleM, ovako.. Opet je drugarica :lol:
Ako neko non stop potencira razgovor sa lepim devojkama jer su one 'zrele , otvorene i iskrene' i sve su prelepe i njegov tip , a vi shizite i pitate se kako zaboga nijedna ruznjikava nije 'zrela, otvorena i dobronamerna' .. Da li ste tu vi paraniocni i bespotrebno ljubomorni ili .. ?
I , naravno , ta njihova lepota pardon otvorenost se non stop potencira?

Ма параноична си само.
Куд ћеш ружније од мене, а сви кажу да сам зрела, отворена и искрена. :manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top