"Jesi Vojvodjanin, ali si dobar čovek..."

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je rečenica koju je Tomislav Nikolić uputio Nenadu Čanku u momentu kada je mislio da reklame još traju...Sve ovo mogli su svi da vide uživo na TV B92 večeras. Šta to treba da znači?!

Misli na one sto tripuju da su po nacionalnosti Vojvodjani....u svakom slucaju razbucali su Canka.....a Canak samo trabunja gluposti i ne zna vise sta prica.
 
Eeeeeeeeeeeee kako ima da se smejem kad jednog dana bude sajonara, vise mi ni malo nece biti žao. Ni malo! Svi oni koji glasaju za statut, zaista misle jednog dana na nezavisnost, već ne smeju to da priznaju. Ali bice... I konacno i to da se desi!

Bice jedno par hiljada spaljenih domova od secesionista slicnih tebi i nista vise................zato ne srljaj u ambis decace.
 
Stvarno odlična emisija, Olja pita baš šta treba! Toma je podmukao i provocira na sitno, spominje Liku odakle je Čanak i sl. Samardžić mi je nešto tih i neubedljiv, razočaraće mu se Koštunica ako ne pomene Ustav još 943929292 puta do kraja emisije.

Ne nego je Canak podmukao....posto spominje Republiku Srpsku...pa mu je ovaj kontrirao sa Likom ali posto ti ne razumes onda bolje idi na PDF KUKICANJE
 
Srbi u Vojvodini ( pre svega ) ako se ne osveste ima zaista da ih odvoje od Srbije a onda ce morati da beze odatle malo na jug ...prvo ce ovi sto se pitaju gde su "nashe " pare da ih peljese....pa ce da vracaju fashistima zemlju i poceti da proteruju Srbe i tako malo po malo ima da budu primorani da beze iz Vojvodine....to je scenario koji vas ceka ako se primite na te price tih "autonomasa"
 
To sam čekao! Da počnete da pretite, da ken njate !!! Ahaha, kako cu da se smejem jednog dana! Srecno Srbijo! Kad ne umeš da budeš pametna...Biraš seljanku Natašu Jovanović da ti sedi u skupštini, daješ milione za siledžije, sanjaš o tome da je Kosovo i dalje tvoje a uopšte ga ne zaslužuješ, zapitaj se zašto su svi pobegli od tebe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top