novi fakultet - za dizajn (drzavni?)

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.185
este culi? koliko shvatam iz plakata to je drzavni akultet i bash je fakultet i nije VIhsa.
ima smerove tipa: dizajn obuce, dizajn tela (kao shminka, stajling), dizajn namestaja, dizajn enterijera (mada ovo vec postoji na arh, primenjenoj??), ima cak i dizajn na kompu! (web dizajn i sl) itd...tako, sada zar nije primenjena akademija u stvari bila za dizajn hm :I i nije bash
prijemni je crtanje, jedan deo..to je krfska 7
ovo za web je cool..meni je glupo sto traze tu crtanje?! haha otici cu da probam odlichno mi idu cica glishe
 
jagodice,uopste nije glupo sto je crtanje na prijemnom,jedino za web dizajn...
glupo je sto nema i slikanja,znas li koliko se radi na akademiji na prijemnom za razliku od mrtve prirode za 4 sata na ovom faksu?!
i faks nije drzavni,odobren je od ministarstva ali je privatni i kosta 2700 evra godina
ali koga briga da li znas da crtas ili slikas ako das toliko kesa...
 
jagodice,uopste nije glupo sto je crtanje na prijemnom,jedino za web dizajn...
glupo je sto nema i slikanja,znas li koliko se radi na akademiji na prijemnom za razliku od mrtve prirode za 4 sata na ovom faksu?!
i faks nije drzavni,odobren je od ministarstva ali je privatni i kosta 2700 evra godina
ali koga briga da li znas da crtas ili slikas ako das toliko kesha...
 
Anonymous:
jagodice,uopste nije glupo sto je crtanje na prijemnom,jedino za web dizajn...
glupo je sto nema i slikanja,znas li koliko se radi na akademiji na prijemnom za razliku od mrtve prirode za 4 sata na ovom faksu?!
i faks nije drzavni,odobren je od ministarstva ali je privatni i kosta 2700 evra godina
ali koga briga da li znas da crtas ili slikas ako das toliko kesa...

nene crtanje je za sve smerove :I ne znam da li je to presudno za web dizajn hm.
ima ja mislim i slikanje na prijemnom
da da u pravu si :I
 

Back
Top