Masazni krevet!

Maca_62

Obećava
Poruka
76
Imala sam priliku da isprobam masazni krevet DWZONE,prvi utisak je zadovoljavajuci!
Interesuje me kakva su iskustva sa ovom spravom, meni se cini da "obecava" ali uvek postoji crvic sumnje ...???
Moram priznati da se prijatno osecam posle tretmna, lepo me je " izmasirao " duz cele kicme, zagrejao stopala infracrvenim zracima, pa me bas to interesuje, da li je dejstvo IC zraka stetno????
Stvarno bi volela da cujem jos necije misljenje!
Pozdrav !
 
Da li je moguce da niko nije imao iskustva sa ovom vrstom relax masaze?
Meni se cini da ovo nije lose ali svakako bi volela cuti misljenje i drugih !
Ono sto mi se ovde dopada je sledece :
kotrljajuce kuglice od zada idu duz kicmenog stuba i tako masiraju misice kicme, nema kontakta strucno -nestrucnih lica sa kicmom koja je svakako jako osetljiva.
Ipak ja sam laik i volela bi cuti mozda misljenje strucnijih lica.
Pozz!
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno zasto je ova tema prebacena- uz duzno postovanje ?????
U pitanju je opšta masaža ledjnih mišića i delimično istezanje pršljenovan gde blagotvorna toplota infracrvenih zraka otklanja bol, povećava efikasnost masaže i istezanje pršljenova, dubinski zagreva mišiće i tkiva i tako poboljšava mikrocirkulacije u organizmu.
SVAKAKO NIJE U PITANJU ZABAVA!
Mene je samo interesovalo da li neko ima iskustva sa takvom vrstom masaze ,kakvi su komentari jer ja bas nisam previse poverljiva kada je u pitanju kicma!
 
Cisto sranje, iskrivilo mi je kicmu, otkinulo prste na stopalima i to zracima...svakako me je unistio taj krevet...


...salim se, naravno...nisam hteo da budes ljuta sto niko ne pise na ovoj temi pa sam nesto svrljnuo...:lol:
 

Back
Top