DOZIRANJE

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
ranjeni oro pomenuo da je vazno dozirati.
emocije, vreme, davanje, uzimanje i tako to.
kako se to radi, da li umete, da li zelite, da li je vazno za vezu?
suprotno doziranju u ovom slucaju bi bilo gusenje partnera stalnim prisustvom, davanjima, potraznjom i slicno.
dakle, doziranje u najpozitivnijem smislu.
kako, zasto, koliko?
i - mozete li?
 
Ne umem da doziram nishta od navedenog. Zdrava ljubav je voleti taman onoliko koliko treba. Sve manje bilo bi premalo i sve vishe bilo bi opsesivno.

Nije nego. Šta, nikada nisi poželela da nekoga čuješ ili vidiš više nego što bi bilo ok? Dajte, ljudi, čemu foliranje kada smo već svi ovako sakriveni? Mada, neki i niste. Ok.
 
Nije nego. Šta, nikada nisi poželela da nekoga čuješ ili vidiš više nego što bi bilo ok? Dajte, ljudi, čemu foliranje kada smo već svi ovako sakriveni? Mada, neki i niste. Ok.

Pa to koliko sam zhelela to sam smatrala da je OK.
Nikad se nisam dovela u situaciju da nekog time gushim i na osnovu toga cenim da je to bilo taman. ;)
 
Ne,ne razumesh...kada se osvrnem i pogledam iza sebe,ne mislim da sam nekog volela manje namerno..jednostavno,ako ga nisam dovoljno volela,pucalo je...
A s druge strane,nikad nikog nisam gushila...dakle,moja ljubav je kada je bila iskrena i trajala sa moje tachke gledishta uvek bila zdrava. Taman.
 
Samo bih napisala da idealan čovek ne postoji, pa ne treba da se trudite (poneki) da se predstavljate tako. Smešno je i bespotrebno. Ne vidim svrhu. (Ne pišem ovo radi rasprava, već smara takvo pisanje. Nekako je nezrelo.)
 
Kako god..ja to pishem iz svog iskustva,a ne da bih stvorila idealnu sliku o sebi...
jeednostavno je...volela sam nekad nedovoljno , nenamerno i te veze nisu uspevale..
U ostalim sam volela taman....
Mislim da ni u jednoj vezi nisam bila posesivna....
 
"lecim pacijentkinje doziranjem dobrog kurrca" :lol:

:hvala:sto jes jes..nego ozbiljno su zaostale takve osobe kojima se treba dozirati..ako su one svesne toga kuku tek onda..meni to odlicno polazi za rukom..donekle mi zanimljivo ali se uvek obradujem kad se pojavi neko otvoren i bez trauma..pre svega svestan da je to prazna zaebancija samog sebe
 
Samo bih napisala da idealan čovek ne postoji, pa ne treba da se trudite (poneki) da se predstavljate tako. Smešno je i bespotrebno. Ne vidim svrhu. (Ne pišem ovo radi rasprava, već smara takvo pisanje. Nekako je nezrelo.)

kome si nasla da pises?
jos ce te etiketirati da propovedas i osvescujes
da si verovatno histerik,melanholik,narkoman
i debela i dalkava
divna si zbog ovoga sto si napisala
ali ne trosi tastaturu na to
da razumeju
ne bi bilo ni mesta za tu primedbu
al dobis poen od mene
jer si takva
 
ranjeni oro pomenuo da je vazno dozirati.
emocije, vreme, davanje, uzimanje i tako to.
kako se to radi, da li umete, da li zelite, da li je vazno za vezu?
suprotno doziranju u ovom slucaju bi bilo gusenje partnera stalnim prisustvom, davanjima, potraznjom i slicno.
dakle, doziranje u najpozitivnijem smislu.
kako, zasto, koliko?
i - mozete li?

:neutral: Što meni ovo doziranje ima neki negativan prizvuk...:think:
Pokušam ja to ponekad, kad imam utisak da ću nekoga smoriti, pa se malo (kao) povučem.
Ali mi prikrivanje emocija ne ide ama baš nikako, pa poslije opet nekako nadoknadim tu dozu...jače od mene, jbga.
Hoću reći - i kad bih da doziram, to ne ispadne tako, ne merem, ne znam...:confused:
 
moze da ima i negativnu konotaciju, ako se misli na igranje igrica i slicne bolesti..
u ovom slucaju najpozitivnije znacenje doziranja.
kad ne zelis da gusis, kad ne zelis da te bude previse, kao hit koga cujes na radiju 20 puta dnevno pa ti se na kraju smuci odlicna pesma, jer je ima previse...pa da se izbegne to nesto, da se izbegne smor i slicno.
 

Back
Top