Odvojeno a zajedno?

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Da postavim jedno pitanje pa da odem malo napolje eto lep je dan valjda nema leda mnogo

Čitam vesti gde se u USA zbog krize, ljudi razvode (kod nas kažu besparica na prozor, ljubav na vrata) i onda šta rade - pošto niko sada neće da kupuje kuću, oni je pregrade samo tankim zidom i odvoje se, ali su ipak uistoj kući.

A kako bi bilo ovako, da brak počne tako što će ljudi da žive zapravo tako odvojeno. U istoj kući recimo na jednom spratu ona, na drugom on i žive tako? I onda kucaju jedni drugome na vrata, udvaraju se još uvek, vole se kao ljubavnici, a ne da žive zajedno i da na primer prde i ruše tu magiju zaljubljenosti. On dođe da pomogne kada treba, ona isto njemu, zovu se, paze decu ako ih ima i sve je vrlo blizu a opet ne previše da se nikad ne naviknu i dosade jedno drugome i onda da moraju da traže ljubavnike?

Kako bi to bilo?
Dve recimo individue, ali zajedno
A onda da zid sruše tamo kada napune po 70 i više i kada opet počnu da se boje mraka kao mala deca
Kako li bi to bilo
 
Ne čitam vesti iz USA. Što kod njih prolazi, kod nas nikako. Dva smo sveta različita.

@tema: iz teme bi izvukao ono najbolje.. da imamo dva stana ili kuću na sprat pa da menjamo lokaciju.. ali zajedno.
 
ne pritisak,nikako tako,samo dođe momenat kad želiš da si sam,zar nije bolje odvojiti se u svoj kutak dok to ne prođe i ne povrediti partnera nekom rečju koja bi mogla biti pogrešno shvaćena?
 
A kako bi bilo ovako, da brak počne tako što će ljudi da žive zapravo tako odvojeno. U istoj kući recimo na jednom spratu ona, na drugom on i žive tako? I onda kucaju jedni drugome na vrata, udvaraju se još uvek, vole se kao ljubavnici, a ne da žive zajedno i da na primer prde i ruše tu magiju zaljubljenosti. On dođe da pomogne kada treba, ona isto njemu, zovu se, paze decu ako ih ima i sve je vrlo blizu a opet ne previše da se nikad ne naviknu i dosade jedno drugome i onda da moraju da traže ljubavnike


ovde je reč o braku,ako dobro vidim,brak je različit od veze,činjenica je da dolazi do zasićenja,to ide s godinama koje provodiš zajedno,u tom vremenu se izgubi deo sebe i to je da kažem neka normalna stvar koja se desi ,onda jedno ili oboje počinju da traže taj svoj izgubljeni deo...ako ga nađu zajedno,dobro je,ali ako ga nađu svako za sebe,e onda su velike šanse da sve pukne....
ovako,kad su odvojeni,a zajedno,uvek je nešto novo,nema zasićenja,slobodniji su da se posvete jedno drugom...nisu umorni jedno od drugog...naravno to je samo moje mišljenje,ne kažem da je to apsolut po kome treba živeti.....
 
Čitam vesti gde se u USA zbog krize, ljudi razvode (kod nas kažu besparica na prozor, ljubav na vrata) i onda šta rade - pošto niko sada neće da kupuje kuću, oni je pregrade samo tankim zidom i odvoje se, ali su ipak uistoj kući.

A kako bi bilo ovako, da brak počne tako što će ljudi da žive zapravo tako odvojeno. U istoj kući recimo na jednom spratu ona, na drugom on i žive tako? I onda kucaju jedni drugome na vrata, udvaraju se još uvek, vole se kao ljubavnici, a ne da žive zajedno i da na primer prde i ruše tu magiju zaljubljenosti. On dođe da pomogne kada treba, ona isto njemu, zovu se, paze decu ako ih ima i sve je vrlo blizu a opet ne previše da se nikad ne naviknu i dosade jedno drugome i onda da moraju da traže ljubavnike?

Kako bi to bilo?
Dve recimo individue, ali zajedno
A onda da zid sruše tamo kada napune po 70 i više i kada opet počnu da se boje mraka kao mala deca
Kako li bi to bilo
А што танким зидом, брате слатки? Толика беспарица?

А за ово друго... Па то су станари зграде. Мислим, тако се живи у зградама, по спратовима, а и прискаче у помоћ кад затреба. А богами, има и удварања.

А ово последње што сам болдовала ти је врх! (Не волим тај израз, ал’ брате...)
Кад се мора није тешко. :lol:

Тема: Ма нееее. Боље је свако код своје маме. Елем, мама кува, пере, пегла, чисти. Тако магија никад не престаје.
Слобода и љубав... :roll:
 
Da postavim jedno pitanje pa da odem malo napolje eto lep je dan valjda nema leda mnogo

Čitam vesti gde se u USA zbog krize, ljudi razvode (kod nas kažu besparica na prozor, ljubav na vrata) i onda šta rade - pošto niko sada neće da kupuje kuću, oni je pregrade samo tankim zidom i odvoje se, ali su ipak uistoj kući.

A kako bi bilo ovako, da brak počne tako što će ljudi da žive zapravo tako odvojeno. U istoj kući recimo na jednom spratu ona, na drugom on i žive tako? I onda kucaju jedni drugome na vrata, udvaraju se još uvek, vole se kao ljubavnici, a ne da žive zajedno i da na primer prde i ruše tu magiju zaljubljenosti. On dođe da pomogne kada treba, ona isto njemu, zovu se, paze decu ako ih ima i sve je vrlo blizu a opet ne previše da se nikad ne naviknu i dosade jedno drugome i onda da moraju da traže ljubavnike?

Kako bi to bilo?
Dve recimo individue, ali zajedno
A onda da zid sruše tamo kada napune po 70 i više i kada opet počnu da se boje mraka kao mala deca
Kako li bi to bilo

To je normalno zato sto se 95 % zena udaje iz koristi. Ali tu su muskarci glupi, jer da si znaju naci zenu za sebe ne bi im se to desilo, pa bi imali prijatelja u teskim situacijama i ne bi bili ostavljeni na cedilu.

Ali ne kaze se bez veze. "Svako dobije ono sto zasluzi"

Inace ideja ti je odlicna. Podrzavam, jer ne valja ni kad su ljudi previse zajedno. Covek i je sam po sebi jedinka za sebe. Ljubav je ljubav, ali ne valja ni preterivati.
Samo sto nasi majmuni misle da je ljubav vecito lepljenje uz nekoga i ne micanje od njega.

I kauboj konja jase danima, pa nekad i sidje sa njega.:)
 
Po$to danas slabo ima normalnih devojaka za brak, uop$te se ne isplati zheniti se ni u kom pogledu. Ako se sutra budem zhenio to ce biti zbog papira i para, a ne $to mi treba zhena za zajednichki zhivot. Dovoljan sam sam sebi, a tu su kolege, drugari, robina, forumi, MSN i fejsbuk. Koji ce mi krasni zhenturacha da se smorim. $ta ce mi ta beda za vratom da zhenim neku na$u siroticu, da se sutra muchimo i svadjamo.
Nikada zajednichki zhivot. Odvojeno! Samo party, samo rejv!
 

Back
Top