Da li če se Ratko Mladić IKAD naći u Hagu?

Da li ce se Ratko Mladic naci u Hagu?

  • DA

  • MOZHDA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja se nadam da nece, jer je to kraj Republike Srpske i pochetak propasti Srbije. Mi dodushe vec propadamo, ali onda cemo STVARNO da propadamo.

LOL! Mladic stvarno pridonosi razvoju RS i Srbije, pa ako ga maknu.. gotovo je. Koje razmisljanje.. Kao da nekom danas fali dr. Dabic :mrgreen: Ako Hrvatska nije propala nakon izrucenja svih svojih generala, onda nece ni Srbija..

A dal' ce se naci u Haagu.. sve ih kad tad ulove. Sam je pitanje oce li se predat' ili ide u stilu Korade - njega su zbog drugog jurili, al' bitan je performans :mrgreen:
 
Živ? Sumnjam, Mladić je malo...lud.

P.S. A i pitanje je kad (ako već hoće), pošto nama vozovi za EU prolaze i prolaze...:mrgreen:

Ne znam da li je lud, ne znam ni da li je kriv. Ako nije još bolje za sve nas.
Ali ako je mogao da ide na ratište onda bi mogao da ode i na taj sud kao što je Šešelj lepo otišao i da ispriča šta je i kako je bilo ako već nema čega da se plaši. Verujem da niko od nas ne želi da ga nevinog osude jer je to pre svega negativan imidž za nas kao narod i bilo bi super kada bi uspeo da dokaže da nije kriv (a to neće dokazati bežanjem).
Pritom ne mislim da je naročito legitimno i pametno da se naši državljani isporučuju Hagu ali kada je već poslato toliko ljudi sad je kasno da se o tome misli.
 
Živ? Sumnjam, Mladić je malo...lud.

P.S. A i pitanje je kad (ako već hoće), pošto nama vozovi za EU prolaze i prolaze...:mrgreen:
Ma nema njegovo hvatanje veze sa ulaskom u EU, to je samo izgovor i nista vise, oni nece da nas prime pa ne bi nas primili ni da priznamo Kosovo. A ne znam zasto je ljudima toliko stalo do te EU, zato sto se na 1.pogled obecavaju bolji zivot, radna mesta itd? Gledajte to malo dublje... Sto se tice Mladica zalosno je sto njegovi postupci pridobijaju omladinu (spadam i ja tu omladinu, tako da od svojih vrsnjaka stalno slusam price tipa ,,Mladic car, pobite ove, pobite one...'') I da, ja se kao pripadnik levice iskreno nadam da ce ga uhvatiti.
 
Ma nema njegovo hvatanje veze sa ulaskom u EU, to je samo izgovor i nista vise, oni nece da nas prime pa ne bi nas primili ni da priznamo Kosovo. A ne znam zasto je ljudima toliko stalo do te EU, zato sto se na 1.pogled obecavaju bolji zivot, radna mesta itd? Gledajte to malo dublje... Sto se tice Mladica zalosno je sto njegovi postupci pridobijaju omladinu (spadam i ja tu omladinu, tako da od svojih vrsnjaka stalno slusam price tipa ,,Mladic car, pobite ove, pobite one...'') I da, ja se kao pripadnik levice iskreno nadam da ce ga uhvatiti.

Naravno da nema, kada ga uhvatimo (ili šta već...) onda će biti neki novi uslov koji će odjednom postati najbitniji...
 
Verujem da niko od nas ne želi da ga nevinog osude jer je to pre svega negativan imidž za nas kao narod i bilo bi super kada bi uspeo da dokaže da nije kriv (a to neće dokazati bežanjem).

Има светли пример др Војислава Шешеља ... Човек отишао, оборио оптужницу у целости, и још увек је у "притворској јединици" ...
Има још светлији пример Харадинаја - сведоци побијени, а он код куће и бави се политиком, влада делимично признатом најмлађом Државом на балкану ...
Или још, још светлији пример Тачи - црвена међународне потерница ИНТЕРПОЛА, а он се шетка по свету, могу под прозор да му пљуну ...

Pritom ne mislim da je naročito legitimno i pametno da se naši državljani isporučuju Hagu ali kada je već poslato toliko ljudi sad je kasno da se o tome misli.

Да, онда када су Милошевића са кесом на глави испоручивали,
сви Жути су доживели колективни оргазам ...
Када је Коштуница наставио да их шаље као на покретној траци, и то је било у реду ...
Сада, када су чак и Жути прогледали
и увидели да је испоручење Хаџића и Младића сасвим споредна ствар,
да је Косово и Метохија приоритет,
па Војводина,
па Рашка област ...

А Тадићи се излетео са обећањима које не може да испуни ...
А у земљи беда и незапосленост ...

"Сада је касно да се о томе мисли ..."

Искрено се надам да више ова назови Држава никада никога неће испоручити, а нарочито не тој антисрпској аждаји ...
 
:think:
1140553558_0.jpg


Okace mu sliku u neku sudnicu pa nek sudjenje oma pocne..........jer samo tako mogu da ga vide:hahaha::cool:

Hoće, sigurno. Pa neka se tamo pravi hrabar.


Ma vazno je da si ti pametna i da si videla da je pocinio sve za sto ga terete.........:klap::roll:
 

Back
Top