Originalnost u ljubavi

Poruka
15.196
Sta mislite , koliko ste originalni u ljubavi ? :)
Koliko su vasa iznenadjenja, lepe reci koje upucujete svojim voljenim osobama po shablonu?
Da li vam to zavisi od trenutne inspiracije i od osobe do osobe , ili imate neke mal trikove i nazive unapred smisljene? ;)
Mislim naravno da ce se nesto razlikovati od amfiniteta osobe sa kojom ste (logicno) ali postoji li neki ustaljeni obrazac ponasanja i sta je to?:think:
:hvala::heart:
 
uh znaci nekada davno..sad mi se vec cini u proslom zivotu sam smisljala sto i jednu..kako god bi se to moglo nazvati... :)

e sad koliko je bilo orginalno...al je definitivno bilo neoubicajno

heh setih se sad onog kad sam ga cekala ispred zgrade s ruzom da ustane i krene na faks, jer sam pre toga vece napravila scenu za pamcenje :lol: pa porukice na autu, po dzepovima...do sex egzibicija koje vise ne znam gde sam kopala :lol:
mlados ludos :lol:
 
jest bre
kad tezis originalnosti radi nje same to obicno ispadne bljak
i zesci klise od najizvikanijih klisea.
sta kog vraga ima da budem "originalna"
postupam u skladu sa svjim senzibilitetm i senzibilitetom partnera (hihi)
njemu ako je to dosadno, pa sta da radim... nek ide.

isto tako zaista ne ocekujem nikakve velike i neuobicajene gestove sa druge strane.
ono sto nudim to bih volela i da dobijem.
iznenadjenja mrzim i plase me.
 
ne znam da li sam originalan
ali sam siguran da nije po sablonu, jer sve radim u trenutku, onako kako osetim bas sada
i zavisi od ljubavi koju osecam prema toj osobi
za mene najlepse iznenadjenje je bilo kada sam joj za 8. mart doveo deciji hor :D sa balonima, puno sarenila i takoo, ma super
ali to meni zaista smeta, jer neko i radi po sablonu
nesto slicno sexu, gde svi kopiraju sta su negde videli
 
orginalno smo i raskinuli niko normalan tako ne raskida :lol: al to je vec intimnija prica
ee sad kad me seti s tom temom...a tako je to kad si mlad i zaljubljen do ludila...da mi je neko rekao tad hodaj bosa po drvlju i kamenju ne bi bilo problema :)
moz se setim jos neceg..davno bese ko sto rekoh
 
ne znam da li sam originalan
ali sam siguran da nije po sablonu, jer sve radim u trenutku, onako kako osetim bas sada
i zavisi od ljubavi koju osecam prema toj osobi
za mene najlepse iznenadjenje je bilo kada sam joj za 8. mart doveo deciji hor :D sa balonima, puno sarenila i takoo, ma super
ali to meni zaista smeta, jer neko i radi po sablonu
nesto slicno sexu, gde svi kopiraju sta su negde videli

awwww....:zag::cmok2::zag::cmok2:
 
Sta mislite , koliko ste originalni u ljubavi ? :)
Koliko su vasa iznenadjenja, lepe reci koje upucujete svojim voljenim osobama po shablonu?
Da li vam to zavisi od trenutne inspiracije i od osobe do osobe , ili imate neke mal trikove i nazive unapred smisljene? ;)
Mislim naravno da ce se nesto razlikovati od amfiniteta osobe sa kojom ste (logicno) ali postoji li neki ustaljeni obrazac ponasanja i sta je to?:think:
:hvala::heart:

Ništa ne smišljam...spontano, pa kako ispadne...
...nisam mnogo slatkorečiv...dela a ne reči...
 
Sta mislite , koliko ste originalni u ljubavi ? :)
Koliko su vasa iznenadjenja, lepe reci koje upucujete svojim voljenim osobama po shablonu?
Da li vam to zavisi od trenutne inspiracije i od osobe do osobe , ili imate neke mal trikove i nazive unapred smisljene? ;)
Mislim naravno da ce se nesto razlikovati od amfiniteta osobe sa kojom ste (logicno) ali postoji li neki ustaljeni obrazac ponasanja i sta je to?:think:
:hvala::heart:
Не знам. Све је спонтано.
Ал’ сви су ми увек говорили да сам другачија (и још понешто, ал’ да се не рекламирам сад ;)).
А можда сам само наилазила на такве који то говоре свакој... :think:
 
Sta mislite , koliko ste originalni u ljubavi ? :)
Koliko su vasa iznenadjenja, lepe reci koje upucujete svojim voljenim osobama po shablonu?
Da li vam to zavisi od trenutne inspiracije i od osobe do osobe , ili imate neke mal trikove i nazive unapred smisljene? ;)
Mislim naravno da ce se nesto razlikovati od amfiniteta osobe sa kojom ste (logicno) ali postoji li neki ustaljeni obrazac ponasanja i sta je to?:think:
:hvala::heart:

ne znam, ljubav mi je strana kategorija..
 

Back
Top