Sex sa zenom?!

Gost
Interesuje me da li ste ikada probale sex sa zenom i ako jeste kako vam je bilo?
Ja nisam nikad ali cesto mi se desi da fantaziram o tome. Nemam homoseksualne sklonosti ali znam se zapitati kako bi bilo kad bi se desilo. :oops:
Da li i vi ponekad imate fantazije o sexu sa zenom?
 
Mislim da su retki 100% čisti heterosexualni tipovi ljudi. Mnogi ljudi se homofobijom brane od svojih malih homosexualnih procenata.
Kada bi morala da lupim mislim da sam ja u srazmeri 95%-5% hetero. To znači da mi je prijatno da vidim lepo žensko telo (i golo i obučeno)i da sam jedno vreme bila i fazi predlaganja mužu da uvedemo još jednu ženu u naš krevet(ali on nije hteo iz razloga sigurnosti i zdravlja).
Mogla bih da se ljubim sa prijatnom i čistom ženom, da je dodirujem i lizućem svuda po telu, ali ideja oralnog sexa me ne privlači Eto, tu je granica.
Inače, praktičnih iskustava nemam,ovo su sve teoretska razglabanja :D
 
Anonymous:
Interesuje me da li ste ikada probale sex sa zenom i ako jeste kako vam je bilo?
Ja nisam nikad ali cesto mi se desi da fantaziram o tome. Nemam homoseksualne sklonosti ali znam se zapitati kako bi bilo kad bi se desilo. :oops:
Da li i vi ponekad imate fantazije o sexu sa zenom?


slusaj lutkice!!
mnogobrojnih devojaka zele ili su pozelele jednom da budu u zagrljaj devojke!! nemoj se sramotiti, nit da se plasis jer jednostavno ako imas zelju, PROBAJ!!

Ja sam imala dosta iskustva sa zenama, i veruj mi bilo je mnogo LEPO!Nesto sasvim senzualno, eroticno i nezno... sta da ti kazem drugo sem sto kad dve lepe zene se ljube, neverovatan je osecaj!

dakle, ako zelis, opusti se i slusaj osecanje tvoje!
ali neophodno je da te mnogo privlaci devojka...

SRECNO! :D
 
Ne propustaj, definitivno. Fuckin' je neuporedivo.Samo se opusti i prepusti. Naravno, to ne mora da znaci odustajanje od muskih... Iskustvo vise, koje ce imponovati i tebi i tvojim buducim heterosexualnim panterima.
 
Probala nekad davno, u osamnaestoj, sa devojkom do koje mi je zaista bilo stalo. Nije to ništa loše, samo nije dovoljno. Verovatno je to individualno. Meni bar nisu dovoljne emocije, treba mi i nesto konkretno :twisted:
 
Anonymous:
Interesuje me da li ste ikada probale sex sa zenom i ako jeste kako vam je bilo?
Ja nisam nikad ali cesto mi se desi da fantaziram o tome. Nemam homoseksualne sklonosti ali znam se zapitati kako bi bilo kad bi se desilo. :oops:
Da li i vi ponekad imate fantazije o sexu sa zenom?

nisam razmisljala o tome
 
Anonymous:
Interesuje me da li ste ikada probale sex sa zenom i ako jeste kako vam je bilo?
Ja nisam nikad ali cesto mi se desi da fantaziram o tome. Nemam homoseksualne sklonosti ali znam se zapitati kako bi bilo kad bi se desilo. :oops:
Da li i vi ponekad imate fantazije o sexu sa zenom?

Nisam nikada probala, ali i ja cesto fantaziram o tome. Mislim da je sjajno, ali ja jos nisam naisla na devojku s kojom bi to volela da probam, tj. nisam je licno upoznala, a vidjala sam dosta onih zbog kojih mi je mackica ovlazila.
Volela bi recimo da imam cimerku koja isto to voli i da se malo "igramo" sa sisicama i mackicama kad nam je dosadno. To je bas slatko. Mislim da bi mogla i da polizem neciju ribicu ako je lepa, cista i obrijana.
 

Back
Top