volim mladje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

Starija

Gost
Cao svima ja zelim da pisem o svom ukusu o kojem ne treba raspravljati. Imam preko 30 godina i svidja mi je jako jedan decko koji ima jedva nesto vise od dvadeset sta da vam kazem osim da ja nisam dosada videla lepseg momka u zivotu. On mi ne veruje sumlja zagorcava mi zivot u kojem volim samo njega a mogao bi mi i pomoci da budem srecna sto pre da ne gledam ono sto me boli ali nece samo zato sto se plasi da ja ne mogu ozbiljno da volim mladje. A ja Vas uveravam da meni on bas tako odgovara mladji i samo tako i samo tako i samo tako bas to mi odgovara osim sto mi i sve ostalo odgovara na njemu jer ja kao osoba uvek sam i bila malo "mladja" i "nezrelija" od cele generacije bar tako sam ja sebe uvek dozivljavala kao "neozbiljnu" osobu tako da ga kumim i molim da mi veruje i na kolenima sam i volim ga najiskrenije sto zena moze voleti i moja najveca zelja je da budem njegova supruga a jos vise da on bude moj i nasa ljubav pobedi moj nadrazi X zasto me mucis, zar me ne volis , ovo ga pitam svaki dan i ponovo i jovo nanovo ali on mi ne veruje.

Sta da uradim da mi poveruje, sta da uradim da se ova ljubav ostvari kao ono sto jeste - najlepsa ljubav na svetu!
Meni on znaci sve. I samo molim Boga da mi bar veruje toliko da me ne ostavi nikad OPET! Sve samo to NEEEEEEEEE.
 
Reci mu zao mi je duso ali ne mogu vise ovako da izdrzim to sto mi ne verujes to me vredja ja sam osoba ja sam odrasla osoba i stojim iza svojih stavova, osecanja i obecanja ova tvoja nesigurnost me i boli i vredja, molim te VERUJ MI da te volim i imas 5 minuta da se pojavis na mestu na kom sve pocinje i od sada te cekam samo tamo.
Sorry sve ima granicu,ovo cinim zato sto te volim.
Tri, cetiri sad -e-o-s-
 
Citavo ovo tvoje objasnjenje je veoma zbrljano, tesko se snalazim. :?
Sve u svemu koliko sam ja shvatila ti njega volis zato sto je on najlepsi na svetu i zato sto je 10 godina mladji od tebe?!
Ne zelim da te rastuzim ali ja mislim da od sve te silne ljubavi nema nista. Ti njega kao po ceo dan ubedjujes da ga volis i on ti kao ne veruje?! Sta je to, 3. razred osnovne? :shock:
Ja mislim da je on u toj vezi prvenstveno zbog sexa i zato sto mu prija tvoje svakodnevno kljukanje kako je on najlepsi i kako ga ti volis najvise na svetu. Tako se oseca sigurno i privlacno.
Mozda gresim i u tom slucaju primi moje izvinjenje. :)
 
Pa, znaš šta... negde do polovine tvog posta sam i imala ideje za valjan savet :roll: Ali, čitajući dalje, "naleteh" na par interesantnih stvarčica...
... jer ja kao osoba uvek sam i bila malo "mladja" i "nezrelija" od cele generacije bar tako sam ja sebe uvek dozivljavala kao "neozbiljnu" osobu...
E, vidiš :idea: to i jeste tvoj osnovni problem: što imaš (već) preko 30 godina, a (još uvek!) razmišljaš i ponašaš se NEZRELO i NEOZBILJNO :shock: :arrow: Ništa se dalje ne pitaj. Kad budeš STARIJA, ZRELIJA i OZBILJNIJA znaćeš i umećeš da odabereš muškarca (mlađeg/starijeg... svejedno) koji će ti dozvoliti da ga voliš (i verovati u to) a zaslužiti tvoju ljubav.
Prava ljubav ima i najbolju "taktiku" za sve (sama vodi onog koji ljubi), a ti grešiš... straaaašno grešiš...
... tako da ga kumim i molim da mi veruje i na kolenima sam i volim ga... ovo ga pitam svaki dan i ponovo i jovo nanovo ali...
Niko ne voli "zdrljena kolena" i "polomljenu kičmu"... Budi dostojanstvena, samosvesna,... i... umerena (ej! "ponovo i jovo nanovo")... AKO MOŽEŠ!
Razmisli o svemu i "radi" na sebi. Pozdrav 8)
 
da je osnovni problem u tome sto on mene ne voli ovakvu kakva jesam nego zeli da se prvo ugojim jer sam preterano mrsava pa ce kaze tek onda da me voli.
Sta vise kazete da li je to ljubav?
 
Ma nije valjda da stvarno imas takav problem? Ako bi mogla da se umiris, pa hladnokrvno procitas to sto si napisala i tebi samoj bi se ucinilo(ne bih da te povredim) nezrelo, blesavo i neverovatno. Volim ga - molim ga - cim se ugojim zavolece me...
Ako je sve to istina - strasno!
 
apotekarka:
Ljudi, jel jedino ja vidim da je ovo sve jedna ista sluđena osoba-druga, mata, bivša, ostavljena, udata... :?:
Stvarno, sklop recenice,pravopis, razmisljanje, saveti...identicno! :lol:
Uzgred, nije uobicajeno, al' doslo mi da dodam Apotekarka, bas rado citam tvoje komentare. :)
 
mala natasa:
Seko, a da malo pocnes da koristis TACKU u pravopisu :wink: .Covece zabole me glava od citanja, vise nisam mogla da pohvatam gde je pocetak a gde kraj :roll:
pozdrav :D

sve mi se cini da ti nisi nikada ni cula za tacku dok nisi videla da je ja upotrebljavam zato nemoj samo ti mene da ucis pravopisu ,znash. evo ti tacka za kraj nemo ljutis.
 
Starija:
Cao svima ja zelim da pisem o svom ukusu o kojem ne treba raspravljati. Imam preko 30 godina i svidja mi je jako jedan decko koji ima jedva nesto vise od dvadeset sta da vam kazem osim da ja nisam dosada videla lepseg momka u zivotu. On mi ne veruje sumlja zagorcava mi zivot u kojem volim samo njega a mogao bi mi i pomoci da budem srecna sto pre da ne gledam ono sto me boli ali nece samo zato sto se plasi da ja ne mogu ozbiljno da volim mladje. A ja Vas uveravam da meni on bas tako odgovara mladji i samo tako i samo tako i samo tako bas to mi odgovara osim sto mi i sve ostalo odgovara na njemu jer ja kao osoba uvek sam i bila malo "mladja" i "nezrelija" od cele generacije bar tako sam ja sebe uvek dozivljavala kao "neozbiljnu" osobu tako da ga kumim i molim da mi veruje i na kolenima sam i volim ga najiskrenije sto zena moze voleti i moja najveca zelja je da budem njegova supruga a jos vise da on bude moj i nasa ljubav pobedi moj nadrazi X zasto me mucis, zar me ne volis , ovo ga pitam svaki dan i ponovo i jovo nanovo ali on mi ne veruje.

Sta da uradim da mi poveruje, sta da uradim da se ova ljubav ostvari kao ono sto jeste - najlepsa ljubav na svetu!
Meni on znaci sve. I samo molim Boga da mi bar veruje toliko da me ne ostavi nikad OPET! Sve samo to NEEEEEEEEE.
Daj leba ti odrasti. Sirish patetiku u etru.
 
divlja-u-srcu:
On bre tebe za*ebava! I uopste se ne salim! :(
ponekad i meni padne na pamet da on nije dovoljno ozbiljan cim ne preduzima nista ali volim ga mnogo i sve ovo zbog njega radim i trpim samocu i nemastinu i glad. Postala sam totalni beskicmenjak osoba bez ponosa i stida izlazim na ulicu i vristim iz svega glasa da cuju sve komsije "Dragi gde si dooodji da prislonim svoj obraz uz tvoj..." ne mogu vise ni da se kontrolisem je li to ljubav ili strast ili oboje a on opet nista neodlucan nece nista da ucini za mene. Jel' mnogo trazim?
Samo mi je kupio nov lap top na poklon i kaze gledaj u njega dok te ne prodje, svi su zajedno samo ja i on ne, a kad tako nije sa mnom moze i neka druga lepsa i mladja da ga scepa i sve bih uradila za njega sve koliko ga volim ali zene zar nije normalno da se plasim da ga ne izgubim on takav divan ja ovakva nikakva samo kad bi bar imala neki dokaz da je ozbiljan samo jedan ako ne moze vise jedan mali malecki pa da mi da snagu da izdrzim jos ovaaako.
Zene moje pa i Isus se triput odrekao boga oca jer nije bio siguran da postoji a bio je polubog sve dok nije video neke znakove na nebu pa ne moze se valjda od mene ocekivati veca vera u nevidljivo pa ljudi moji od krvi i mesa sam, samo obicna zena e ako me posle ovog mucenistva ne proglase za sveca onda nikad ni nece.
Jutros sam izasla napolje i iz svega glasa viknula:
<Dragi posalji mi bar goluba sa tvojom slikom u kljunu da je drzim na grudima dok se ne uspavam. Placam putne troskove i postarinu po preuzimanju.>
 
pukeface.gif
[Automated by GetSmile]
 
Gospodjo Starija, oprostite sto Vam se nisam ranije javila ali imala sam neke obaveze ovih dana. Dakle, Vas X je, u stvari, moj decko. Veza nam je prilicno ozbiljna i duga - jos iz obdanista. Hteo je samo malo da oproba neku "starku" pre nego sto se potpuno posveti meni. Lap top je zajednicki poklon od nas da nam se konacno skinete s ... Sledeci put potrazite nekog u odgovarajucim godinama.
 
20-godisnjakinja:
Gospodjo Starija, oprostite sto Vam se nisam ranije javila ali imala sam neke obaveze ovih dana. Dakle, Vas X je, u stvari, moj decko. Veza nam je prilicno ozbiljna i duga - jos iz obdanista. Hteo je samo malo da oproba neku "starku" pre nego sto se potpuno posveti meni. Lap top je zajednicki poklon od nas da nam se konacno skinete s ... Sledeci put potrazite nekog u odgovarajucim godinama.
:lol: :lol: :lol:
 
20-godisnjakinja:
Gospodjo Starija, oprostite sto Vam se nisam ranije javila ali imala sam neke obaveze ovih dana. Dakle, Vas X je, u stvari, moj decko. Veza nam je prilicno ozbiljna i duga - jos iz obdanista. Hteo je samo malo da oproba neku "starku" pre nego sto se potpuno posveti meni. Lap top je zajednicki poklon od nas da nam se konacno skinete s ... Sledeci put potrazite nekog u odgovarajucim godinama.
moj decko kokoshko jedna. Gde ti je postovanje prema mojim godinama i samo da znate lap top me ne zadovoljava hocu najsavremenije i najsavrsenije cudo tehnike komp koji govori da ,da poklonite mi to pa se onda i vencavajte ako ocete bas me briga. I da znate jos ne interesuje me koja mu je boja glasa samo da je muski prihvatam i sa govornom manicom jer je to bash slatko, samo da ne moram vise da citam i kucam sto je mnogo, mnogo je.
I jedino sa "poklon na sunce" varijantom ce te me s kinuti sa k........ do tada me ni bog ne moze skinuti shvatite ovo konacno ozbiljno i vidite shto vam je ciniti.
Ako pokazete ozbiljnost u namerama imam neke vezice u jednoj propaloj ali ozbiljnoj banci mogu da Vam izdejstvujem odobravanje kredita.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top