Džim Keri

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mari20v

Obećava
Poruka
66
Dobitnik je zlatnog globusa, i preko 30 nagradi ostalih filmskih asocijacija
zaigrao je u preko 40 filmova, uglavnom u komedijama, dramama
Da li vam se više dopada kada tumači komične ili dramatične likove (ponekad i tragikomične). Koja vam se njegova uloga najviše svidela?Da li ga smatrate vrednim pominjanja...

Lično mi se dopada u ovom filmu - Eternal Sunshine of the Spotless Mind


E ako je i ova tema bila, onda definitivno ne znam koristiti pretraživač..
 
obozavao sam ace venturu u njegovo vreme, a posle njega me nijedan film sa kerijem odusevio (sta vise- svaki sledeci mi je delovao sve slabije)... danas mozda ni pomenuti ne bi... ali iz nekog razloga, svaka kerijeva komedija (tj. on) me povuce da bacim pogled (hmmmm; mozda trazim ono sto sam nekada u njemu video)... :)
 
Ice Ventura je nenadyebiv.Sad snimaju i 3.deo,samo sto nece glumiti Keri,nego neki debeli klinac....valjda ce da glumi njegovog sina,tako da cu trojku da preskocim najverovatnije.
Mnogo mu bolje leze komedije,tako da je bolje da se njih i drzi.Verovatno je bio u tripu drama,jer je hteo da dokaze da je dobar i kvalitetan glumac...ne samo komicar!
 
meni se ne svidja ace ventura...

liar liar je sjajna komedija

yes man mu nije los,mada previse lici na liar liar

the truman show je odlican film

Meni se on dopada kao glumac, moze se reci da pretjeruje,ali bas ga to cini tako posebnim :)
 
Ja ga ne podnosim...Mislim da i nije toliko losh glumac,al' bira sve sr*nja od uloga.Dobar je u Vechnom sjaju i Trumonovom shou.Meni on nije smeshan,meni je od debilan,umesto da me zasmeje,iznervira me...(Mada ja ne podnosim komedije)
 
"The Thruman show" му је можда најбољи, одлично је одглумио.. Такође ми се свиђа и "Liar liar" и волео сам као клинац "Ace Ventura 2" ал сад ми је већ мало глупав филм...све у свему одличан глумац.
 
I meni se sviđa The Truman Show i Eternal Sunshine... Ace Ventura je dobar, ali prvi deo, drugi je katastrofa :neutral:
Inače, htela sam ranije da pogledam Man on the moon, ali ne znam zašto sam odustala od toga filma... Zna li neko kakav je?
 
Vidim da je Trumanov Šou gotovo svima njegov najbolji. Slažem se. Inače, u onim komedijama imam utisak da Keri pokušava da imitira Džeri Luisa i to mi se nikako ne dopada. A uz Trumanov Šou bih dodao i Čovek na Mesecu, i tu je sjajan.
 
Džim je po meni mnogo jak lik. Neprevazidjene uloge su u filmovima Ace Ventura 1 i 2. Po meni je odlican glumac za komedije ali dobar je i u drugim zanrovima. Napr. "Number 23". Ali kako vreme odmice uloge su mu sve gore i gore. Ne znam da li ste gledali fil "Yes man". Onako, nije los...
 
Poslednja izmena:
Truman Show i Yes Man su dva vrhunska filma za moje pojmove. Vidim da Yes Man nije mnogo omiljen - steta.

Od klasicnih komedija iz nekog razloga (mozda RZ) volim Me, Myself & Irene...
 
jedan od onih likova koji mogu da urade sta pozele, izuzetno je talentovan i mocan glumac... a trosi taj talenat na uglavnom glupe filmove... podnsoim ga jedino kad ne igra komediju (ali ja ne volim ni dzerija luisa, ni stiva martina... ne volim komedije koje se zanivaju na bekeljenju)
 
Иначе волим Керија, шта све човјек ради с лицем :),али у овом задњем филму "Yes, man" баш смара, тотално разочарење...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top