kakve ste kao nove devojke?

Право да ти кажем, не сећам се каква сам као ''нова девојка''. :)

Знам само да сам толерантнија у почетку увек била...еее, а после мора да се зна ред...а кад је то после?...не'ам појма, ваљда кад ми се учини да је веза добила на озбиљности.
 
ja sam tolerantnija,al to je zato sto se greske nisu ponovile vec 1000. da bi me toliko nervirale
za sex sam spremna uvek(i po 5 puta dnevno) a posle se to smiri
kompromisi,zavisi sta
zbog novog nisam spremna da menjam neke navike,jos nije zasluzio,ali mozda njemu vise dopustam jer mi nije stalo(npr na pocetku veze s muzem oboje smo se vidjali i s drugim ljudima-ah kako to americki zvuci- i nismo to krili jedno od drugog,a sad pak mislim da bi morao da krije :lol: )
 
ja sam tolerantnija,al to je zato sto se greske nisu ponovile vec 1000. da bi me toliko nervirale
za sex sam spremna uvek(i po 5 puta dnevno) a posle se to smiri
kompromisi,zavisi sta
zbog novog nisam spremna da menjam neke navike,jos nije zasluzio,ali mozda njemu vise dopustam jer mi nije stalo(npr na pocetku veze s muzem oboje smo se vidjali i s drugim ljudima-ah kako to americki zvuci- i nismo to krili jedno od drugog,a sad pak mislim da bi morao da krije :lol: )

:lol::lol::lol:
 
Kakve ste vi kao nove devojke?tolerisete li puno stvari?Da li ste drugacije?
Veselije,spremnije na kompromise i sl?
Kako osvajate svog novog momka?sta radite,a sta nikako ne radite?

Mudre cure na početku veze trepću, guguču, cvrkuću "Da dragi. Kako ti kažeš dragi" i naravno femkaju se za sex...Dok se tip ne okači o udicu ko som....Onda zategnu, povuku, i posle mukica visi na zidu kao preparirani primerak...
Ja nisam mudra cura....sve radim naopako.... Obično sirotana ubijem od zezanja, na svaku njegovu jednu reč ja izručim pet, ne zovem ga, ne pišem sms-ove, nadrndana sam kad mi se prohte, lepo raspoložena kad poželim, i očekujem od njega da me zabavi, ukroti i umuva se u moj svet..kako ume i zna....
 
Kakve ste vi kao nove devojke?tolerisete li puno stvari?Da li ste drugacije?
Veselije,spremnije na kompromise i sl?
Kako osvajate svog novog momka?sta radite,a sta nikako ne radite?


prvo ti nama kazi kako u danasnje vreme postati "devojka" izgleda je to vise postalo kao statusni simbol - znas kad si u vezi to mu dodje kao da vozis mecku....jer ja bas malo ljudi znam da je u zadnje dve tri godine naslo vezu vezu pravu onu starinsku po p.s.-u... svi se razvlace po nekim kvazi idi mi dodji mi kombinacijama koje mnogo vise lice na "one - one night stand" koji se produzio na "a few nights more" pa mu to dodje kao "one night stand VEZA" hahahaha u danasnje vreme niko nece ni u bioskop da te vodi.......e gde ide ovaj svet
:hahaha:

zaista ne znam kako da se ponasas kao nova devojka pogotovu zbog gore navedenog a iz iskustva ljudi oko mene, verovatno treba proveriti da li taj neko zeli da bude u vezi uopste... posto je ranije veza bila jedna od opcija za redovan sex a sad "redovan sex" pojupis gde hoces cak i svako vece najredovnije novi hehehehe
 

Back
Top